bugün

ikinci bir survivor taner vakasi.
--spoiler--
reyting ugruna ne gunesler batiyor ya rab.
--spoiler--
Sinir sistemi çökertmeye bire bir,antipatik kişilik.allah affetsin, insanın ağzına yüzüne sıçası geliyor.
hatun dediğin böyle olur dedirtir.
Çirkefliğini gözyaşıyla örtmeye çalışan hatun.
survivor'ın susturulamayan kadınıdır. susmuyor da susmuyor. bir sus lan, sus artık. sinirlerimizi yıprattın lan. abooov sus artık lan. sus!

aha zırlamaya başladı... halim;

(bkz: kızgın kumlardan serin sulara atlamak)
(bkz: allah beter etsin)

neşe ve keyif editi: sonunda elenmiştir. çok bile kaldı. fakat şimdi göreceksiniz ki, televizyon programlarına katılacak ve orada sergileyeceği davranışlar adadakinden çok çok daha insan gibi olacaktır. "ben yanlış anlaşıldım"a getirecek lafı. faturayı ümit karan'a kesmeye çalışacak. "bana böyle böyle dedi, ama kendisi böyle böyle yaptı" gibilerinden; hedef şaşırtacak. ayrıca, adadayken imzalanmış sözleşmeler gereğince kimsenin o'nun ağzına odunla vuramayacağını biliyordu. ama dışarda öyle mi?

(bkz: kan alırlar kamil kan)
içerden televizyondan sesini duyunca gerildiğim kimse.
son haftalarda ırmak'a yenildiği için gerçek yüzü hepten fora oldu. sataşıp durduğu erkekleri zıvanadan çıkartıp daha sonra da kadın olmasından ötürü oy toplama çabası genel stratejisidir.
işsizlerin takibinde olan programın anladığımız kadarıyla seksi, tatlı, geveze ve çirkef yarışmacısı imiş kendisi.
bunu sokakta görse tanıyacak olanlar var.

e işsiz kelimesi de buradan doğuyor zaten. devam edin amk.
hırsı ve bitmek bilmeyen ego'su sayesine çevresinde hiçbir eşi dostu olmadığını düşündüğüm survivor yarışmacısı. ufak bir şeyi anında büyütebilecek yapıya sahip çirkef bir kadın. kendinden başka kimseyi pek düşünmüyor. hep ben modunda. ben ben ben ben ben. hep kendisi...

ikili ilişkileri sıfır..

evli ve çocuk sahibi olduğunu ve o çocuğa ders öğrettiğini düşenemiyorum.

çocuk a harfini yanlış yazsa vay haline. bu hırs hiç iyi değil ve bu hırsı ileride ona büyük zararlar doğurtabilir. fal gibi oldu ama inşallah okur. okur ve bilgisayarını kırar. sevmiyorum çünkü kendisini. gıcık aynı zamanda.
karşısında konuşamayan ne yaptığını bilmeyen erkeklerin varlığının olması duygunun konuşmasını hırsını ön plana çıkartıyor. bir insanın kendine güvenip birşeyler yapmaya çalışmasından daha doğal ne var. içten ve net olması kanımca onu daha da insan yapıyor
edit: iki eksi bozok ve ümit sanırım ses çıkarmayın aramızdalar.
o ne hırs kardeşim , dişlerini sıka sıka sinir krizi geçirmek .biri bu kıza bu yaşta bu stresle erkenden öbür tarafa gideceğini anlatmalı, yazık be gençliğine, bu nedir 3 günlük dünya .
çok güzel kadın lan. hele dövmeleri çok güzeldir.* bir kaç kere kavgalarını gördüm hiç birinde hunharca haksız değildi.
çirkeflik, agresif, haksız olduğu halde kendini haklı çıkarmaya çalışan, terbiyesiz, ahlaksız bir yaratık. insan bile demem.
artık elenme vakti gelmiş yarışmacı. beni kaybettin duygu. son iki oyunda arkadaşlarına yaptığın giderden rahatsız oldum. yoksa ümit karan'a ağzının payını verdiğini düşünüyorum. ama arkadaşlarına şu pozisyonda iyi davranacaktın. senin yüzünden kaybedildi ödül oyunları. evet.
evlenmek istediğim kadındır. onun hakkından ancak ben gelebilirim.
bunu karı diye alan olur ve de ben de evde kalırsam çoğpis küserim.
panama'dan bakırköy'e sevk edilecek kimse. yani gerçek hayata girmeden önce lütfen bir profesyonel destek alsın bu hanım kız, böyle gitmez.
an itibari ile elenen yarismaci.
elenmiştir.
yırtındığıyla kaldı. darısı ırmak ın başına.
reyiz gitsin dedik ama üzüntü verdi elenmesi. neyse ümit'le ırmak'a taktığı kapaklar yeter. yolun açık olsun reyiz. senin gibisi gelmedi. varınca çaldır. evet.
Hayatımda ilk defa survivor izlememe neden olan, adadan gidişiyle üzen insan.
sonunda elenmiştir.**
ırmak gibi neye derman olduğu belli olmayan birisi adada kalırken gidişyle üzmüştür. kendisi tam bi survivordı. acun'un haksız tutumları olmasa bugün ünlüler diye bi takım yoktu. resmen reyiz komploya kurban gitti. bu nasıl türk kızı lan. sözlük kezbanlarının alacağı çok dersler var reyizden. büyüksün. evet.
parlak bacaklarıyla veda etmiş kişidir ekranlara.
hem itici, bir o kadar da çekici hatundur. güzel midir çirkin midir bunca zaman bir karara varamadım. fakat ara sıra seksileştiği bir gerçek. ya da benim seks vaktim gelmiş.