bugün

Ülkemizde de yaygın bir şekilde kullanılan ve bilinen prezervatif markası.
şu reklam filmi harikadır.
http://video.uludagsozluk...%C3%A7ek-a%C5%9Fk-107728/
--spoiler--
aşkı hissedince hissettiğin tek şey aşk olur.
--spoiler--

gibi tırt reklam repliklerine sahip firma.
Show tv çıldırdı, çare durex.
yıllarca aynı sloganla satmış cinsel ürün şeysi (bkz: durex love sex)
Çok iyi reklam yapan prezervatif markasıdır.
Son 10 dk boyunca show tv de bol bol reklamı verilen hede.
oldukça iyi bir prezervatiftir. beğenmeyenler ispanya da aldığım family adında bir kondom vardı onu denesinler de anlasınlar. araba lastiği gibiydi. elimde halen 1 adet mevcuttur. dileyene verebilirim
Show 'tv'den hisse satın aldığını düşünmeme neden olan marka. Reklam bandına bildiğin ambargo koymuşlar.
reklamlariyla okeyle kapışamıyacak firma.
yine geçen seneki gibi reklam videosu pat diye önümüze çıkan kondom markası. ya arkadaşım arkamda 5 tane misafir çocuğu meraklı gözlerle beni izliyordu, gereği var mıydı böyle şeylere ?
reklamlarıyla sözlükleri kapatan firma.
bir arkadaşımın telefonda vs mesajlaşırken ok yerine yazdığı tamam yerine geçen şeysi.

ben: yarın gidelim,tamam mı?
arkadaş: durex.
modelleri hep slim fit olan kondom markasıdır. *
eski sevgiliye bir çağrı olsa gerek.

dur ex dur gülüm dur!

yani başka ne ola ki?
Durex - Love Sex adı altında satılan ürün ile genç yaşta baba olabilirsiniz. Hükümetin el altından insanlar 3 çocuk yapsın diye piyasaya yaydığından şüpheleniyorum.
Takke markası.
a 101 de satılan prezervatif markası. a 101 bizim eve yakın o yüzden oraya gidiyorum. ama adamlar bu ürünü satıyor. biraz ince geliyor sanki.

sanırım dinci bir marka. evet.
bilal gibi eldivenle bile sevilemeyecek çocukların dünyaya gelmesini engelleyen, süper bir kılıf.
siz siz olun durex ten şaşmayın.
hiç kaliteli ve konforlu bi kondom değil.

bill boy on numara.
biraz kalındır. ve çabuk kurur.
rakiplerimizin ürünlerini kullananlara: babalar gününüz kutlu olsun demiş markadır.
14 şubat resmi sponsoru.
Hayır bende bunu anlamıyorum 14 şubat diye sevişme sayısında ne gibi bir artış bekleniyor.
Lan zaten 14 şubatta sevişecek adam 15-16-17 sinde de sevişir sen neden benim "insanlık tarihi" belgeselimin partları arasındaki geçişe m.ö. 4000 küsür yılından beni alıp 2017 yılına bir ergenin sex odasına getiriyorsun.