bugün

(bkz: şeref yoksunu grup)
zahiri medya.
Bankacılık: Garanti Bankası

Otomotiv: Volkswagen Binek Araç, Volkswagen Ticari Araç, Audi, Porsche, Bentley, Lamborghini, Bugatti, SEAT, Skoda, Scania, Krone ve Meiller markalarının 80'e yakın modeli Türkiye distribütörü

inşaat: Doğuş inşaat, Teknik Mühendislik ve Müşavirlik A.Ş., Ayson Geoteknik ve Deniz inşaat A.Ş.

Medya;

Tv kanalları: Ntv, Star, Cnbc-e, Ntvspor, Kral, e2, HD-e

Radyo: Ntv Radyo, Virgin Radio, Kral FM, Kral POP

internet: ntvmsnbc, Ntvspor.net, Oley.com, Enmoda.com, Cnbce.com, tvyo

Dergi: Vogue Türkiye, GQ Türkiye, National Geographic Türkiye, National Geographic Kids, Robb Report, CNBC-e Dergi

Turizm: D-Hotel Maris, Antur, Garanti Turizm, D-Otel Göcek Turizm Yatırımları ve işletmeciliği Ticaret A.Ş., Datmar Turizm A.Ş., Göktrans Turizm, Arena Giyim Sanayi Turizm ve Ticaret A.Ş.

Gayrimenkul: Doğuş GYO

Enerji: Doğuş Enerji Üretim ve Tic. A.Ş. (Artvin HES), Boyabat Elektrik Üretim ve Ticaret A.Ş., Aslancık Elektrik Üretim A.Ş., Doğuş Enerji Toptan Elektrik Ticaret Anonim Şirketi

Yeme-içme: D.ream

Markalarını bünyesinde bulunduran grup.Neyi boykot etmeye çalıştığınızı bilin diye.hiç uğraşmaya gerek yok kanımca Ferit Şahenk abimiz paraları sayarken gülüyordur bu duruma.
gezi parkı olaylarında borsada 2.465.000.000 (iki milyar dörtyüz altmış beş milyon) dolar değer kaybeden gruptur. en çok değer kaybedenler listesinde an itibari ile koç grubu ve iş bankası grubundan sonra üçüncü sıradadır.
şöyle bir şey;

https://fbcdn-sphotos-c-a...25743192_1157382226_n.jpg
galatasaray'ın kopenhag zaferinin devre arasında bile yayın yapmayan kanal grubu. ne ntv ne de ntv spor. hiçbir şey yok.
ciddi ciddi ekonomik kriz yaşadığı söyleniyor. daha önce ntvsporradyo, virgin radio, capital radio gibi önemli radyoları satan grup yakında ntvspor'uda kapatılacakmış. kral tv, kralpop belki ntv bile elden çıkarılacak.
Yarın Fenerbahçe ile 45 milyon euro'luk sponsorluk anlaşması imzalayacak grup. Evet.