bugün

Biraz buruk olur bunlar. Herkesin doğum günü için para toplanır. Bu kerizlerin doğum günü her sene tatile geldiği için kutlanmaz doğum günleri.
Şaka şaka buruk falan değilim.
Değilim valla.
ilk okulda benim ki hep yarı yıla denk gelirdi, artık lisedeyim 2.dönemin açıldığı ilk haftaya denk geliyor ama okul yakınında pastane, kafe vs. yerde pasta alıp kutlayacak arkadaşlarım yok. insan üzülüyor ya.
Sınifta degil sadece bir iki ufak kutlamanin disinda hic kutlamadim. Hediye dahi almadim.
Sınıfta kutlama mı? iyi ki öyle bir duruma düşmedim.
Benimdir. 1 ocakta neyi kutlayacağız moruk. Zaten herkes Bi gece öncesi felç oluyor.
Milletin yaza denk gelir benim de ara tatile denk geliyor hep dolayısıyla ne ilkogretim ne lise ne de üniversitede de hic topluca kutlanmadı egitim donemi boyunca.
Yakın arkadaslarım oncesinde veya sonrasında kutluyor tabi ama butun sınıfın ortaklasa bir pasta alıp kutlamaya yapamayısı kucukken uzuyordu bi miktar.
ileride taktığı altınları geri toplayamayan müzmin bekar olacak. Öyle bir gudubetlik. 5.sınıfa geçince de Anadolu lisesi sınavı kaldırılmıştır kesin.
Ocak bir yüzünden olsa gerek yoksa biliyorum kutlarlar.
Kutlarlar dimi?
Yaz aylarında doğmuş insanlardır.
Büyük ihtimalle bütün sınıf arkadaşlarının doğum gününü kutlayıp hediye alan ancak kendi doğum günü facebook olmasa hatırlanmayacak insandır.
yaz çocuğudur. biraz hüzünlüdür de. sen herkesin doğum gününü organize et onlar sana mesaj atsın*
aileyle kutladıklarımda da kendimi özel hissetme şansım hiç olmadı çünkü ikizim ve aynı gün doğan bir yeğenim var. iyi ki doğdun zamazingosunda da üçüncü isim ben oluyorum hep. ikisinin ismi söylendikten sonra iyi ki doğdun hiraeth e kalmadan bi bakıyorum çakallar mumları söndürmüş.

ayrıca bilin bakalım servis ve bulaşık kime ait*