bugün

kendisine oy veren herkes 10 lira verse seçim masraflarını karşılamayacak başkan adayı.
her seçim öncesi iktidar olacağını söyleyen bu cengaver dün itibariyle cumhurbaşkanı olabilmek için topladığı imza sayısından daha az oy almıştır.
110 binden fazla imza ile cumhurbaşkanı adayı olan Doğu Perinçek, 98 bin oyla adaylar arasında sonuncu oldu.
Chp'yi gayet tabi eleştirebilir fakat seçimler için terör kaybetti gibi yorumu çok ağır oldu gene.

Biz isterdik ki chp'de bizim çizgimize gelsin pkk ile (hdp) arasına net sınır koysun deyip durdu seçim sürecince. akp'ye yardakçılık yaptı ister istemez söylemleriyle.
Son model Tayyip yalakası.
Politikada, siyasi ivme yönünü avrasya kanadına çekmeyi başarmış derin devletin medyadaki görüntüsünden biridir. Devletin öz çocuğudur.
100 bin oy kampanyası için imzaya gidenlerin tamamı oy vermek için gitmemiş bu durumda.

Her seçimde olduğu gibi 0,2 oy oranlarını korumuş oldular.
Umutluydum başkan olacağını sanmıştım ama olmadı. Ama biz yılmayacağız hep arkandayız!
genel merkezden bildiriyorum.

reyiz ; bu turda olmadı ama 2. ci turda

dağıtacam ortalığı diyor.
Bu adamın umudundan lazım herkese. Hayaller başkanlık, hayatlar 0.20(95.092 toplam aldığı oy).
temel reis ile bu adamdaki umudun yüzde biri bende olsun yemin ediyorum yapmayacağım şey yok. helal olsun lan. ne diyeceğimi bilemiyorum size.
küfür kullanmadan nasıl tanımlayacağımı bilmediğim canlı.
görsel
Kafam karışık istikrarlı ama sağlam düşünceleri olmayan, muhtemelen ajan.
beyin yerine patates püresi taşıyan canlı.
erkeğin kaşarıdır. çocukken bonzai kazanına düşmüştür, şanslı adamdır ömür boyu kafası var elemanın. zamanında devrimci ayağına öcalana muamele çekmiş kekodur.
Ne olduğu konusunda kendisi de karar verememiş.
Tek bildiği atlantikçilik.
76 yaşındaymış.
seçilme yaşını sadece alttan sınırlayarak değil üst taraftan da sınırlamak gerektiğinin en güzel kanıtı.

ilk seçimde iktidar olacak olsan yılların var daha. senin yarını çıkaracağın mechul. git torununun torununu sev, tecrübelerini ilgilenenlere aktar falan. hadi bu meclise giremiyor peki baykal? 79 yaşında. anlamıyorum 79 yaşındasın hala neyin peşindesiniz.
18 yaşında liselilerin meclise girmesi ne kadar yanlışsa 70+ üzeri dinazorların da o kadar saçmadır.
bir gidin artık türkiye cumhuriyetinin figuran politikacıları.
Bu ülke bu kadar tatlı cumruhurbaşkanı adayı bir daha bulabilecek mi sözlük?
Meczup biridir.
internetteki bir fotoğrafı üzerinden son günlerde bir hayli mizah yapılan siyasetçi. istemsiz gülüyorum.

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
vatan partisi genel başkanı, son seçimde 95.000 civarı oy almıştır
çok merak ediyorum. oğuzhan uğur mevzular 18 adlı videosunda seçime katılan partilerin devletten 130 milyon lira yardım aldığını söylüyor. bu adam aldı mı cidden 130 milyon para? ya da hdp aldı mı 130 milyon lira?

wtf?
Adamda bu kadar dönme hızı varken niye hala enerjide dışarıya bağımlıyız?
--spoiler--
Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a, tebrik mesajım:
Bölücü ve FETÖ terörüne son verme, vatan bütünlüğü ve üretim ekonomisinin inşası yolunda başarılar dilerim.
--spoiler--
0,2 reis.