bugün

doğu perinçek kim ya bayılıyorsunuz saçma sapan maocuları ünlü yapmaya.
recep tayyip erdoğan cosplay.
olmasa da olurmuş kişisi.
yedinaya rossiya'nın ve çin komünist partisinin Türkiye temsilcisidir. başka da ideolojisi yoktur.
olum herifle dalga felan geçiliyor da herif ergenekondan içerde yatarken mahkeme savunmlarında ne söylediyse hepsi bir bir gerçekleşti.

ne söylediyse ya tesadüf ya etkisinden tayyip bir bir yaptı...
bütün samimiyetimle söylüyorum. kendisine saygı duymakla beraber belirtmeden geçemeyeceğim. gerçekten. şu seçim sürecinde şöyle alacağız, böyle yapacağız, kazanacağız falan diyor ya...

ya bu kafaya nasıl ulaşılıyor?.. ben gerçekten çözemiyorum. uyuşturucu kullanamam. prensip meselesi. kimyasal da kullanamam hap falan olmaz yani. alkol desen bira, tekila, rakı, votka, viski, rom denedim ama yok yine de bu kafaya ulaşamadım.

acaba psikolog ile görüşüp yeşil reçeteli anti-depresan yazdırsam ve alkolle takviye etsem yaklaşabilir miyim ki? bilemedim.

çok güzel kafa yaşayan bir amca kendisi. çok güzel. tertemiz. pırıl pırıl.
son dönemlerde işi gücü bırakıp muharrem ince'yi yerden yere vuran tuhaf, ajanımsı, kaypak, bi tuhaf kişi.
Ergenekon kumpasında yargılanan tek siyasi parti lideridir. Sn. ilker Başbuğ Paşa ve diğer vatanseverler ile beraber ağırlaştırılmış müebbet cezası almıştır. Sonrası malum... Demir dağ eritildi.
Cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda :

(bkz: sebebi neydi ki)
hangi bayrağa selam durduğu belli olmayan cumhurbaşkanı adayı.
Geçmişte yaptığı bazı işlerden dolayı ve TGB hatrına kendisine fazla yüklenmesek de son dönemde açık ve net şekilde alzaymır olmuş gibi davranan, söyledikleri ve eylemleri iyice tutarsızlaşmış, nerede nasıl konuşacağını bilmeyen, söyledikleri tamamen Atatürk ile çakışmaya başlamış eski siyasetçi.

Partisinin seçmeni birçok insanı ziyan ettiği gibi partide çalışmış veya hala çalışan insanı da yok yere ziyan etti. AKAPE'Yi indirirken, gerçek iYiLERi (Gerçek ATATÜRKÇÜLERi) iktidara taşımaya ramak kalmışken böyle faydalı olabilecek bir kitleyi göz göre göre kendi kişisel egosu için ziyan etmesi tap ZOPALIk bir iş.
Yarin yuzde 70 oyla baskan secilecek adaydir.
vatan partisi genel başkanı ve 24 haziran genel seçimleri için cumhurbaşkanı adayıdır.
Mevcut bütün siyasiler içindeki en atatürkçü liderdir.

Maalesef ki ülkede böylesine cesur, devrimci insanlar kabul görmemekte.
bu adama ve bu adamı savunanlara çok gülüyorum. kendisi ve savunucuları o kadar kendinden emin ki balkon konuşması hazırlamaya başlamışlar, sanki 100 bin imzayı rica minnet son dakikada toplayan kendileri değilmiş gibi.

umut fakirin ekmeği tabi.
hâlâ buna adam diyenler var, insan gerçekten hayret ediyor.
Bu ülkeye, evet, bir gömlek büyük gelen lider. Yarın seçilemeyecek, ve sorunlarımız artarak büyümeye devam edecek.
dünya da tek bu kalsa oy pusulasını yırtarım yine de bu sevimsize oy vermem.
Hakkında en ufak bir bilgiye sahip olmayanların işkembeden attığı, fetöcülerden duyduğu masallara inanarak hakaretler savurduğu lider.
(bkz: Rusya).
Başkanlıkta tek aday olsa takarım belime şambreli ömür boyu uluslararası karasularında yaşarım. Vatandaşlıktan çıkarım amk.
(bkz: küçük enişte)
Baskan adayi.

Vatan partisi genel baskani.
Işçi partisinin genel başkanıdır. Bir ayağı sakat olduğu için aksayarak yürümektedir.
0.18 falan oy alan aday..

ulan hadi bu adam gerizekali aday oluyor..

ona oy veren 0.18 i bulmak lazim..

bulup ülke dışına atmak lazım ülkenin zeka seviyesini düşürüyorlar.