bugün

Kullanmasi zordur.
iyi bir kaynaktır evet ama bilgilerin gelişigüzel serpiştirilmiş hali referans bir kaynak olmaktan uzaklaştırıyor.
anlayamadığım bir nedenle ,
üyelerinin aşırı atarlı olduğu bir forum sitesidir.
bir otomobil bölümünde yazılanlara bakın, bir de yollara... ne kadar sabit kafalı yazarların dolu olduğunu göreceksiniz. özellikle bazı markalara ve sistemlere pislik atmak için açılan ya da up yapılan o kadar çok konu var ki.
araba alırken bakın ama pek de dikkate almayın donanım haberdeki 20-30 kişilik araba üstadı(!!!) olan zümreyi!
issiz adaya dussem yanima alacagim 3 seyden birisidir. googleda ne sorun aratsam donanimhaber cevaplamis ve olayi cozmus oluyor.

(bkz: abiler hindistan cevizi aldim nasil yenir acil yardim)
(bkz: hindisatan cevizi nasil yenir [çözüldü])
yıllarca kullandığım nerdeyse her firmayı bok atma düzeyinde eleştirdiğim ama herhangibi bir yaptırım/ceza/uyarı ile karşılaşmadığım,türkiyenin en büyük donanım forumu.
iyi hos site de oluculer basmis siteyi. Sicak firsatlar bolumu efsane iptal olacagini bile bile 1000 tl lik urunu 100 tl ye alip urunun gelmesini bekleyen gelmeyince de siteye atip tutan bir zippo hediye ediyorum dediginiz zaman 2000 kisinin bir zippo icin cekilise katilan asosyallerin mekani.
spastiklerin bulunduğu forum sitesi. içindeki hemen hemen herkes kafadan kontaktır. alayı asosyal.
mesaj gonderdıgınızde moderator kontrolunde giden forum. onun dısında bazı sorunlara yanıt bile verilmiyor. Neyse ki ilgili insanlar mesaj atıyor.
herkesin kafasına göre takıldığı, bazı cevapların insanı sinir ettiği forum.

adamlara bir oyunla ilgili hatayı soruyorsun, ram yetmiyordur diyor. ulan pezevenk 4 gb ram var diyorum. oyun 2 gb ram yiyor diyorum. anlamıyor.

%90 ı bile değil, %99 u 13 yaşında falan bunların.
onlarca kez uzaklaştırma cezası yediğim yer. sebep genelde gerizekalı fenerli üyeler ve modlar. harbi gerizekalılar ama.

bi keresinde elemanın birine liseli dedim diye uzaklaştırıldım.

bi keresinde Demirörene tüpçü dedim diye.

be amk bi ben mi yazıyorum bunları?

sıcak fırsatlar bölümünü severim ama.
yine çöktü.

(bkz: çöküyor efendim durduramıyoruz)

bir ara düzeldi yeniden çöktü.
sık sık çöken haber sitesi diye dalga geçilmektedir. zira asp playgroundçağın gereklerine uygun bir sistem değil. yıl olmuş 2015 hala 2004 sürümlü altyapıyı kullanıyor.
içinde bulunduğu durumdan kurtulmasını ümit ettiğim site.

tasarımı, moderasyonu, üye kitlesi çöp olmasına rağmen olağanüstü teknolojik bilgiye sahip, eğlenceli başlıklar açan, değişik fikirler üreten üyeleri, yaratıcı trolleri ile varlığını sürdürmektedir.

kırmızı et direnişçileri kulübü, kızıl saçlı kızları sevenler kulübü gibi acayip kulüplere, efsane konulara sahiptir.

türkiye'de teknoloji hakkında bu sitede yazılanlardan daha iyi türkçe bilgi bulamazsınız * .

çapkın smiley'i meşhurdur.
(resim:#1)
sicak firsatlar bolumu haric artik takilmadigim forum.
Konu dışı bi ara baya iyiydi.

Gerci şuan da cok fena degil yani.
An itibariyle forumu yarrağı yemiştir.
Birkaç gündür forum kısmı tarrağı yemiştir.
sık sık çöken haber sitesi.
Şu sıralae apple tanıtım yaptığı için çökmüştür. Eline sağlık citizen.
bir günde binlerce kez hata verebilen türkiyenin en büyük forumu.

görsel
sık sık çöken haber sitesi.

(bkz: citizen)
özellikle windows kullanıcılarının sorunlara çözüm konusunda önemli bir ihtiyacını gideren çok faydalı bir forum sitesi.
eskiden çok sağlam siteydi.
2005 üyesiyim, konu dışı yaklaşık 5 yıldır çöp olmuş durumda.
hızla üreyip çoluk çocuğu bilgisayar bağımlısı yapan toplumuz malum.