bugün

Yaşaman beklenisi olmayan maddiyat düşkünü orospu parçasıdır.
Allah onların belasını versin. Tıp fakültesinin önünde dolaşacaklarına birazda iktisat fakültesinin önünde dolaşıp şu fakiri görsünler. Yalnızlıktan ölüyorum ulann.
Koca arayan kızların akıllısıdır. Aramışken tam arıyım da, içimde kalmasın demiştir.
Hemsire olabilir.
hayatını garantiye almak isteyen kızdır. belki doktor koca bulurum diye hemşirelik okumuştur.
Üniversitede arkadaşlardan duymuştum. Kızın birisi doktor koca bulmak için tıp fakültesi kantininde, orada burda takılmış 1 sene boyunca. En sonunda tıp okuyan bir çocuğu tavlamış. Sonra da evlendi diye duymuştum. Bir insanın mesleğinden önce şahsiyeti önemlidir. Sırf para için, statü için evlenilirse aynı hızla da boşanılır.
Hani nerdeler? ben burdayım.
Iyi aile çoğcuyum kıslar.. kıslarrrr nerdesiniss??!
kısa boyludur.
dar paça pantolon giyer.
göt cebine telefon koyar.
ve tabii ki bütün dünya ona aşıktır.
doktorculuk oynamak istiyordur.
hastadır.
evde kalır.

ayrıca doktor değilim ama hastam çok.
(bkz: doctor who)
(bkz: doctor zhivago)

Serbest çağrışım.
Doktor benim, sadece koca yetiyor.
hastadır.
O kadar sene tip fakultesine dayanmis bana mi dayanamayacak mantigiyla istedigim kocadir.Saka saka adam olsun yeter doktor olmasa da olur.
kendi bir şey olamadığından kocasının makamıyla mastürbasyon yapacak olan kızdır.
yalnız bu işin bir de kocayı bulduktan sonraki kısmı var, ezilmeye hazır mı acaba hanım kızımız?
para kocadan, makam kocadan, her şey kocadan e bir yerden sonra olacakları kestirmek zor değil.
hanımların dikkatine!!

doktor koca ayağınıza geldi.
kalçaya, karına, bacağa sütur atılır, her türlü pansuman işlemi itina ile uygulanır, serum takılır.
beş dakikada yapılır hemen teslim edilir.
Hanidir nerdedir?

Hani en ideal damat doktor damat, ideal koca doktor kocaydı?

zalımsınız kızlar!
yazar yukarda doktor olduğunu gözümüze sokmuş.
Kendisi doktor olduğu içindir.
Gerizekalıdır. Zengin koca araması gereken hanım kızımızdır.
Aradığını bulamayıp, 3 sene başını duvarlara vurduktan sonra, aza kanaat getirerek kamyoncu kocaya razı olacak bayandır. Ancak bir 3 senenin daha geçmesi gerekecektir ki bir kamyoncu kadar sadakatinin olmadığını anlasın ve kendine çeki düzen verebilsin. Zira karşısında gece gündüz demeden, yükünü sırtında çeken emektar bir kamyoncu vardır.
bıkkınlık getiriyor sürekli bi ne kadar maaş alacağımızi konuşur dururlar..hani niyetini bari gizle aşırı itici oluyorsunuz kızlar böyle
Umutların tükendiği an...
Bok bulur aq kezbanı!