bugün

80'lerden para kırıldığı görünce bekletilmeden gelişine yapıştırılan dizidir.. bana seksenerden daha çok hitap edecek olsa da tür işi sitkom sevmeyen iri olarak bunu da beğenmeyeceğim kanısındayım..
bir iki ay sonra da "2000'ler" diye bir dizinin türemesinden endişe ettiren dizidir.
90'lar ney la?
Taso , futbolcu kartları , atari salonları , akşam ezanıyla sona eren futbol maçları nın da mutlaka yer alacağı dizi.
beklenen dizidir. seksenler dizisindeki müzik dinletileri olacaktır eminim ve 90lar şarkıları da bambaşka güzel.
oyuncularda seksenler dizisinin doksanlarda ki haliyle olacaktır. tahmin. seksenler bitip 90lar başlayacak.
2013 geriye dönük anlatılıyor oradan belli. seksenler dizisinde doksanları konu alarak gitmek saçma gelmişse demek ki.
99'lu bebelerin 2000'li bebelere kendi zamanlarının dizisi olduğu yönünde hava atacağı dizi olacaktır. 90'lar ne lan? daha dün aq.
seksenlerin özentisi olacak dizidir.
(bkz: çiçek taksi)
(bkz: akasya durağı)
seksenler kadar kaliteli olmayacağını düşündüğüm yakında atv'de başlayacak olan dizi. daha izlemeden görmeden çakma diye eleştirmek istemiyorum, çünkü ortaya güzel bir şey çıkmasını, kendimden bir şeyler, çocukluğumu anlatan bir şeyler izlemek çok istiyorum. ama malesef fragman pek umut vermiyor.
80'ler dizisinden cukkayı cebe indiren birol güvenin 90'ları da denemesidir.
muhtemelen leş bir dizi olacak, seksenler nispeten daha kaliteli. Bunda da oyuncu kalitesinin payı yüksek.
atv de yayınlanmaya başlayacak yeni dizinin ismidir. (bkz: abibas) (bkz: seksenler).
yeni çıkacak olan çakmamsı dizi.

seksenler nike ise doksanlar kardeşler kundura'dır.
hatırladığımda gözlerimin dolduğu yıllar .
final bölümünde 17 ağustos 1999 depremini canlandıracaklarını düşündüğüm yeni başlayacak olan atv dizisi.
final bölümünde 17 ağustos 1999 depremini canlandıracaklarını düşündüğüm yeni başlayacak olan atv dizisi.
renan bilek büyük bir artısı olsa da, birol güven yapımı olduğundan büyük beklentilere girilmemesinde yarar olan yeni bir dizi.
fragmanlarında ateri salonunu göstermiştir.

o ateri salonlarındaki oalylardan zaten 30 bölüm çıkar.
konunun oldukça bol olduğunu düşündüğüm dizidir. neymiş konular derseniz özel msj atarsınız.
fragmanlarındaki atari salonunda snowbros 2 ile gönlümüzde yer edinmiştir, 30 değil 50 bölüm çıksın izlerizdir.
Seksenler'i bitirdikten sonra aynı kadroyla bu dizi çekilseydi çok güzel olabilirdi. ilk duyunca öyle sanmıştım hatta ama değilmiş. Tutmaz gibi.
birol güven'in danışmanları kimse tebrik ediyorum. metalcisinden, cazcısına, popçusundan, sanat müziği hayranlarına kadar ne tür müzik dinlerse dinlesin; ilk gençliği 90'lara tekabül eden herkes kıyısından köşesinden cengiz kurtoğlu 'na bulaşmıştır. hele de unutulan...

not:gençlik düştü akla, hüzünlendim ben yine...
abartmasalar, konuları uzatmasalar ve araya siyasi içerik katmasalar ve sadece o dönemin yaşantısını gösterseler 3 senelik dizi çıkar.
alaturka tuvaletleri sıkça görebileceğimiz dizi. *
dokuz aylık'tan bahsetmezse ayıp edecek dizi.
seksenler dizisini 1950-1970 arasında doğan analarımız-babalarımız gençliklerini hatırlamak maksadıyla izliyordu. peki sokaklarda oynayan şu son çocuklar yerli dizi izler mi sorusunu akla getiren yapımdır. game of thrones, breaking bad, dexter, sherlock, boardwalk empire, gossip girl, mad men, vampire diaries gibi popülaritesi yüksek dizileri bırakıp yerli bir dizi ne kadar benimsenebilir merak ediyorum.
birol güven dizisi.

Bu da demek oluyor ki dizi güzel başlasa, tutsa bile boka sarmadan bitmeyecek. uzayacak da uzayacak