bugün

fetişimdir. bazı kızlarda çok seksi duruyor bence.

edit: evet manyağım.
5 senedir takıyorum artık hayırlısı.
bazı kızlara aşırı yakışan (bir de renkli olanları vardır bunların) bir tedavi aracıdır.
korkarım yakın zamanda taktırmak zorunda kalacağım hede.
şu içten takılan tellerle ilgili bilgisi olan varsa pm lütfen..
Çıkardıktan yıllar sonra tekrar taktırmayı düşündüğümdür. Çok özledim ya, canım ciğerim olmuştu. *
şimdi karı koca aynı anda taktırsa öpüşme işi nasıl oluyor diye merak ettiren zımbırtı.
öpüşmede bi sorun yaratmadığı doğrudur.
kullananlara whatsap'tan dişlek resmi gönderilen zımbırtı.
ortodontistlerin darpane gibi para basmasını sağlayan zımbırtı.
amerikalı kızlara kızılay tarafından dağıtılan aparat. sonra türk kızları bakımsız. ulan türk kızları kendileri böyle istiyorlar. çok belli.
ilkokul zamanlarimda çene darlığından ameliyat olmuştum. boyunluktur, damakliktir, teldir, lastiktir tonla aparat takmistik. aman allahim o nasil bir agri yemek yiyemiyordum. ama simdiki goruntume bakinca iyi ki yaptirdigim aparat diyorum.
Ilk okulda başladığım lise 2'de veda ettiğim nesne. Tabi benim çıkarılabilenlerdendi. Ona rağmen zor bir süreçti ama sonucuna değer.
Senelerdir birlikteyiz o olmazsa yaşayamam sanırım çok alıştım çok seviyorum kendilerini birlikteliğimiz uzun bir süre daha devam eder umarım.
mayıs başında çıkacağını öğrenince istemsizce el kol hareketleri yaptıran illet.

Güle güle oç diş teli, güle güle götveren dişçiler!
gün itibariyle takmaya başladığım hede.

edit: şu an pek ağrım yok. ileride ağrırsa tekrar güncellerim burayı.
edit2: ilk bir hafta yemek yerken zorlanıyorsunuz, dişleriniz epey bir ağrıyor. ağrımaya başladığı an ağrı kesici ilaç içerek ağrıyı hafifletebilirsiniz. allah sabır versin, zor durum.

son edit: kurtuldum sözlük bu illetten sonunda. cillop gibi dişlerim oldu, dişinizin kıymetini çok çok iyi bilin.
Bir buÇuk yil dis lastikleriyle vampir gibi dolasmama Neden olan demir tadi veren tedavi yöntemi. Çok özlüyorum tellerimi degerini bilin.
Oncesinde her sene degisen fiyatlara bakin. Kaziklanmayin.
Üst-ön dişlerimdeki çarpıklıktan dolayı 18 Mart 2015'ten itibaren takmaya başladığım, diş düzleştirici/düzeltici aparat. Ortodontistimin söylediğine göre 6-8 ay arası dişlerimde kalacakmış.
bu gece kendisiyle son gecemi geçireceğimdir.

Alışmıştım sana ama bir zahmet siktir git.
19 mayıs da çıkartacağım hededir. Hiç sevmedim seni sanki süt oğlum ramazan gibiydin. Neyse lan büyük konuşmayım doktor döneklik falan yaparsa kötü olur.
öpüşmeye engel olmadığını düşündüğüm hede. *
Yarin sahip olacagim hede.
3 senedir taktığım ve dişçim sağolsun ansızın dişimi çekme kararı aldığı için 1 sene daha takacağımdır. Pişmanım lan.
Al işte şimdide plakla uğraşıyoz.
diş teli taktırmak kilo vermek için en ideal yöntemlerdendir. takıldığı ilk hafta boyunca yiyebildiğim en katı yiyecek brokoliydi.
heralde 6 ay daha takacağımdır. Severek takıyorum. Insanlar dışında aynaya bakıp sırıtmak güzel.