bugün

biraz önce ayşegül aldinç şarkı söylerken zaga band'ın yokluğu hissedildi. yazık!

buyur burdan yak!: http://www.facebook.com/group.php?gid=290629622443&v=wall
her hafta başka grup çıkacak sanırım zaga band sona erdi gözüküyor.
orta şeker bir program oluyor bu hafta. hollanda'dan bağlanan seyirci leyla hanım fırat tanışa komplikasyonda bulunmuştur. fırat tanış'ı hiç bu şekilde görmemiştim. insan biraz dik durur arkadaş. ne o öyle eğilip bükülmeler.
(bkz: ilaçlı bir hafta ilaçsız 7 gün)
(bkz: tırt)
inci sözlük'ün 'siklemiyoruz beyler' swf'sini yayınlamıştır saniyeler önce.

http://www.swfme.com/swfs/109229siklemiyoruz.swf
hayatta herşey para demek değil mesela pencil kalem demek diye bir espiri dönmüştür.
inci sözlük' ün ' @1 i siklemiyoruz beyler ' swf' sini yayınlamışlar. keşke yazıyı silmeselerdi.
(bkz: #9850483)
an itibariyle inci sözlük olan biten.

''
yeter lan2 (moderatör)
yazı nerde piç okan.

http://www.incicaps.com/r/siklemiyoruz.swf/
7 kasım 2010, pazar 02:40 ''
okan'ın vakti doldurmak için olsa gerek yarım saattir telefondaki kızla konuştuğu, maytap geçtiği, üstünden espriler yaptığı program. iyi ilerliyor, hoş ilerliyor.
gelen bütün telefonları bir programlığına tamamen mantık ürünüymüş gibi hayal edip; iki saatini, başa geçicem diyen boş beleş bir kafaya sinir olmakla harcamış, ara ara yaptığı gibi egosunu gözlere sokmuş kralın; muhtemelen şizofren olan, Okan Bayülgen'in yurtdışından kendini çağırdığını iddia eden bayanın durumunu sadece yayında üç kere * anlatmasının artık kişiye yapılan saygısızlık *boyutuna dönüşmesine neden olmasıyla dikkatleri çektiği disko idi.
An itibari ile sözlüklerki iyi kalemlerden bahseden program..
Zaga band'in bundan sonra çalmayacağı program, Okan Bayulgenin en azından bu konu hakkında bir kaç şey söylemesini beklerdim.
3 haftadır gitmek için kovaladığım,bu haftada benim için yalan olan programdır.çok kalabalıkmış.asıl siz beni kaybettiniz lan.
yine bir cumartesi gününde ilk yarım saatini izleyip * yatacağım program. malumunuz (bkz: uykusuzluk)
(bkz: tatiana marinescu) * *
an itibariyle okan'ın ilk sözü yine lahmacun olmuştur. *
şu sıralar kralın, ece vahapoğlundan özür mü dilediği yoksa iyice ağzına sıçtığı mı tartışılır olan programı.
kilolu asistanına "en hızlı asistanımız bu mu?" dedi mikrofonu biraz ağır getirdiği için. sonra da "hayır, hakaret etmedim." diye sıvadı.
'..... cümlesinin ingilizcesini söyler misiniz?' sorusuyla dumur olan ingilizce bilmez konuklar ne yapacaklarını şaşırmaktalar. aman ne komik, ne komik. seyirciler de yarıla yarıla gülüyorlar (!) buna.
incisözlük ekibinden 10 kişinin orada olduğundan şüphelenilen program.
okan bayülgen'in bir an önce toparlaması gereken programdır. belli ki birtakım problemleri var, belki özel hayatında belki işle ilgili.
ama her neyse halletsin ve eskisi gibi disko kralının başlamasını bekletsin bize.
gereksiz konular üzerinde çok fazla vakit harcıyor ve sanki programdan sıkılmış gibi, eski enerjisi yok.
öyle bir şey ki, bıraksın gitsin yapmasın bu işi de diyemiyorum.
toparlansın yahu olmaz böyle.
eleştirel tavrı devam eden ama sürekli parçalanarak ilerleyen bir programa dönüştü. acaba sonunda kral yalnız mı kalacak.
new york ta beş minare teranesini programına taşımadığı için okan bayülgen e bir aferin.