bugün

--spoiler--
bu sakalına soktuklarıma asla iyi davranmayın. tarikatlardaki çocuk tecavüzlerinden falan bahsedin, sert çıkın geri vites yapıyorlar hemen.
bunlar medeniyetten anlamaz. kaşınıyorlarsa kaşımaktan asla çekinmeyin.
--spoiler--

tecavüzcülerden herşey beklenir, yatırıp ulu orta kayabilirler!!!
genç yazarlar rahatsız...
Bunlar sıkışınca, ekonomi iyi değil falan deyince hemen şimdi derdimiz Filistin diyorlar. Sikeyim Filistini deyin o zaman.
Konuyu saptırdığınız için susuyorum yoksa hepinize gerekecek cevap var ama değmezsiniz.

https://youtube.com/short...dmqX0?si=lQ-271t67FF8ZEuM

Size emekli komutanım cevap versin.
Kim arabı seviyor.dedeniz Ebu cehil'de arap. Onun amına basayım.onu hiç sevmiyoruz. Biz müslümanları seviyoruz.
Kaşınmıyorlar, gençleri uyduruk ideolojilerine itaat ettiremeyince kuduruyorlar. ihvancılık nasıl ki Ortadoğu coğrafyasında tutmadıysa, eleştirel ve bilimsel düşünceyi ret eden Siyasal islam da iki üç istisna haricinde büyük şehirlerde ve gençler arasında güçlü bir karşılık bulmadı. Ekonomik çöküşü görmezden gelecek kadar aciz olan Siyasal islamcılar bu ara zayıflamış ideolojilerini ayakta tutabilmek için Filistin meselesini sıcak tutmaya çalışıyorlar. Ama Filistin de sokağın umrunda değil.
Son zamanlarda ozellikle sosyal medya trolleri twitter'da insanlari cok kiskirtiyorlar.

Her kiskirtana engeli bastim gectim.