bugün

tam olarak çözebilmiş değilim. kesinlikle batılı bir şımarma eylemi. bu hareketi yapan bir japon, çinli veya hint düşünemiyorum bile.

yalarım olmasın? olmasın, olmasın.
ya kişiliği oturmamış bir erkektir(muhtemelen öyledir, olmama olasılığı da var), ya ani refleksinin kurbanı olmuştur ya da tiki bir kızdır.

msn de yapılması makbul bunun.
tamamen çocukluğundan kaynaklanan olay. büyümeyi becerememiş.
(bkz: yalarım takla atarım)
(bkz: benim dilim var)
tibetliler konuşmayı pek sevmediklerinden birbirlerine dil çıkararak sevgilerini gösteriyorlarmış. an itibariyle ne kadar değişmiştir değil mi kullanımı, biz de kötüdür yani bariz.*
aslında bunun da birbirinden farklı ve ayrı anlamlara gelen iki tipi var. biri, yabancı filmlerde bolca gördüğümüz albert einsten gibi dili mümkün olabildiğince dışarı sarkıtmak, diğeri de böö yapar tarzda dil uçu göstermek. şimdi, dilini maksimum şekilde dışarı sarkıtmanın ne gibi daha başka bir çağrışımı olabileceğini bilen varsa izah eder.
gaza gelmiştir. (bkz: michael jordan)
dilin işlev dışı kullanılması nedeniyle, salaklık mesajı verilmektedir.
eski tibet kültüründe yüksek saygı ve sadakat göstergesi.
dillerim.
kalıplara sığmaz. özgür ruhludur.

(bkz: albert einstein)
bayansa "yakala beni "demek istiyordur.
(bkz: french kiss)
saatlerce foto muhabirlere fotoğraf vermekten sıkılarak yapılmış bir eylem olarak tarihe geçebilir.

(bkz: albert einstein)
dilin şekline bağlı nasıl bir hareket olduğu önemli mesajlarda bunu göre çeşitlenir tabiki.
Dilin kemigi yok.
kesinlikle gel dışarıdakini içeri koy demektir. genellikle orası burası kaşınan kızlar çok yaparlar. (bkz: amına koyma cebine koy bayramda harçlık yaparsın)
küçükken tanımadığı kişileri görünce fırlama çocukların yaptığı eylemin demek istediği;
(bkz: mööödür)
12 yaşından büyük ise sorgulanması gereken eylemdir, karşı cins yapıyorsa hadi gene iyiye yorulacak yanları vardır, lakin hemcinsin yapıyorsa çaktırmadan ortamdan firar etmeyi gerektiren durumdur.
Einstein olma isteğiolan insandır o kişi ...
beyin bedava.
yalarım demek istiyordur.
Yalarım, ısırırken öper yalarım demek istiyordur, aşırı tahrik eden niteliği cabası.