bugün

dope'nin, mazisini bilmeyenlerin, rocker'im diyenlerin bok attığı, kral şarkısıdır.
Dope'un bu adlı şarkısını dinlemedim ama 2pac'in Ghost şarkısının sonlarına doğru 5-6 el silah sesiyle eşliğinde söylediği söz.O üç saniye beni Dope'dan daha fazla gaza getirir.7-8 saniye sonra siren sesleri gelir.Şarkının sonunda da ''Fuck tha police,nigga'' der reyiz.
(bkz: dope un başka şarkılarıda mı var)
Gün içerisinde agiza dolanma olayina yepyeni bir boyut kazandirmis sarkidir.

öyle ki geçenlerde parmagimi kapiya sikistirinca reaksiyon olarak "ayy" dedikten sonra istemsiz bir sekilde "don't need your forgiveness" diyerek sarkiyi söylemeye basladim. Sadece agiza dolanmakla kalmiyor, ayni zamanda refleksiniz olabiliyor bu sarki.
baktım kimse paylaşmıyor
http://inciswf.com/1285417902.swf
araba kullanırken gerçekten dinlenilmemesi gereken şarkılardan. dinlerken fark etmeden gaza yükleniyor insan. sonra cezayı yeyince trafik polisine de die moterfucker die denmiyor. en iyisi siz beni dinleyin araba kullanırken bu şarkıyı dinlemeyin.
"uçuşlardayım kardo"dedirten şarkı.
araba kullanırken dinlemeyin, 280 km/h civarlarına çıkmanız işten değil.
arabayla giderken hız ekranında tabut işareti çıkartabilecek cinsten bir şarkı.
dope adlı güzelim grubun şarkısı.
Dope'un en güzel parçası. Birisiyle tartıştıktan sonra çok iyi gidiyor.
kutsal bir özelliği varmış gibi bütün ergenlerin telefonlarında, müzik çalarlarında bulabileceğiniz gazı iyi şarkı.
dope un en gaz şarkılarından biridir. canınız sıkkınken iyi gider.
eski sevgilinin yeni birisini bulduğunu öğrendiğinizde kafanızın içinde çalan şarkıdır.
gaza getiren şarkılar listesinin vazgeçilmezi olan parça.
Gaza getiren şarkıların önde gideni, bayrak tutanı.

Pazartesi sabahları bile etkisini gösterebiliyor, yumulun..
sinirlenince dinlemeye uygun bir şarkı. ben dinliyorum, iyi oluyor.
satanist şarkısı gibi sanki.

şaka lan güzel şarkı dediğim.
dope eserlerinden.
sakinleştiricidir. acil durumlarda internet olan bir yerden dinleyerek bir doz alınması tavsiye edilir.
Akla creeping death i getirir. şimdi işin yoksa kalk kulaklığı al.
yeri gelir antidepresanınız olur.
ne güzel şarkısın sen öyle.
"day madafaka day madafaka day"

harika bir şarkdır. net.
--spoiler--

Handzup motherfucker

--spoiler--
creeping death şarkısının gazının zirve yaptığı jason newsted böğürtüsü.
Sinirliyken mükemmel giden, feci gaz veren bir şarkı. Day madafaka day madafaka daay!