bugün

--spoiler--
7. sezon beklenildiği gibi debra-dexter sürtüşmelerine ve belki de savaşına sahne olacak. sezon finalinde debra'yı dexter'ın masasında görmek tam da dexter sezon finaline yakışacak bir sürpriz olur.
--spoiler--

http://www.youtube.com/watch?v=ckWyhv3YsO4
Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

21 gün sonra kavuşacağımız 1 numaralı dizi.
--spoiler--
dexter:''ben bir babayım , oğulum , seri katilim!''
-ışık karanlık olmadan var olamaz. ikisinin de bir gayesi vardır. benim karanlığımın bir gayesi varsa o bu dünyaya biraz denge getirmektir.
--spoiler--
--spoiler--

finalinde, debra'nın dexter'ın masasında olmasını beklediğim dizidir.

--spoiler--
30 eylülü iple çektiren dizi.
sabah hazırlanmasını ne kadar izlersem izleyim sıkılmayacağımı anladığım dizi.
yeni bölümüne 2 hafta kalmış olan dizidir. aslında 13 gün kaldı ama 1 gün de altyazısı için bekliyoruz.
--spoiler--

- Bazı insanların ölmeyi hak ettiklerine inanıyor musun ?
- Bazı insanlar yaşamayı hak etmiyor.. "

--spoiler--
yeni bölümüne 9+1* gün kalmıştır.
sabırsızlıkla yeni sezonu beklemekteyiz. genelde dexter da sezon sonunda herşey çözüme kavuşur ve diğer sezon için o kadar da sabırsızlık olmazdı. ancak bu kez durum farklı tabi ki.
30 eylül tarihinde yeni sezonu başlayacak olan dizidir. yvonne strahovski'nin yeni sezonda boy gösterecek olması ile kendisini izletecek olandır.
yeni sezon başladımı diye girip, yine hüsran ile çıkacağım başlık.
yeni sezonun başlaması dört gözle beklenen dizi.
An itibariyle yeni sezonun yaklaşmasıyla; biriktirip toptan mı izlesem yoksa hafta hafta mı takip etsem karar veremediğim dizidir. ilk başlarda ısrarla tavsiye eden arkadaşım ilk 3 4 bölümden sonra beğenmediğimi söylediğimde baya patlamıştı bana. şimdi anlıyorum ki adam haklı. Bu dizi uzun yıllar konuşulacak, efsane bir dizi olacağı inancındayım. Adeta sezonların sonu gelmemesin diye dua ettiğim dizi. son 7 gün. çok zor.
bi sherlock bi de dexter. Başlasa da izlesek, yeter la.
(bkz: adamın ham maddesi)
yeni sezon yaklaşmadan sezonu bitirmeme kararımın doğruluğunu az önce sezon finalini izlerken onayladığım dizi.

3 gün kendime gelemem sanırım.
n'olcak lan şimdi?
pazartesi günü izleyeceğimiz über dizi.
pazartesiyi iple çektiğim dizi. sezon finaliyle akıllara zarar vermesinden sonra uzun süre kendime gelememiş bulunmaktayım.
dexter morning routine türk versiyonu:

http://www.timsah.com/Art...ri-var-Dahsin/ZrMQTKGirjA
allah'ıma çok şükür ki sezon finalini yeni sezona 2 gün kala izlemeyi akıl edebildim. Yoksa akıl sağlığımı koruyamayabilirdim beklerken. O nasıl bir finaldi arkadaş, her şey iyice birbirine girdi.

--spoiler--
Şimdi dex, deb'i sikecek mi? Harrison'ın hala olarak bildiği deb, aynı zamanda step mom'mı olacak? evlatlık mevlatlık derken kardeşine veren deb, step mom olarak harrison'a da hallenir mi?
--spoiler--

kafamda bu sorular dönerken kendimi sikmemek için zor dayanıyorum. tabi tüm bunların cevabını alabilmek için önce deb'in gördüklerini sindirmesi lazım ama zaten aptal aşık olan kızımız buna da kendi beyninde bir kılıf uyduracaktır kanımca.
(bkz: buralar yine entry dolacak)
baş rollerinde m.c.hall ve Jennifer Carpenter'ın oynadığı polisiye dizi.
hipsterların yangında ilk kurtarılacaklar listesinde başı çeken ayakkabı markası. dekstır tipi.
gördüğüm en sürükleyici dizi. * *