bugün

ses kayıtları ile ilgili en hakkaniyetli yorumu yapmıştır. kayıtlar montaj ise bunu kanıtla eğer gerçek ise derhal istifa et. kısa ve net bir yorum.

bu adam aslında çok iyi devlet adamı ama başbakanlık nasıl olur buna bilemiyorum. bu tür olaylarda taraf tutmadan en iyi tutumu sergileyerek takdir topluyor helal olsun. yakın zamanda gezi olaylarında da hep en mantıklı yorumları bu yapardı. ama söz konusu başbakanlık olunca insanın aklında yine soru işareti kalıyor yani yalan değil.
''Genel başkanımızın aile fotoğrafında Bilal uğruna değil, hilal uğruna çile çekilen ömür vardır..''

(bkz: oktay vural)
http://videonuz.ensonhabe...e-montaj-onderimiz-ocalan

(bkz: devlet bahçelinin ihaneti)
--spoiler--
Başbakan Erdoğan, suç ve suçluyu koruyan, kanunsuzlukları özendiren, kanuna karşı gelenleri azmettiren, soygunu saklayan, haksızlığı savunan, hukuksuzluğu aklamaya çalışan tavrıyla siyasetin yüz karası olmayı fazlasıyla hak etmiştir
--spoiler--
Türk insanı bu adamın kıymetini bilmiyor. bu ülkede en dürüst siyaseti yapan, gereksiz polemiklere girmeyen, yolsuzluk yapmayan, ortamı germeyen her daim seçmenlerini sükunete davet eden kişi kendisidir. pkklılar doğuda özerklik ilan ettiklerinde bile tabanına sakin olmalarını söyledi, ortalığın karışmasını isteyenlere inat sükunet çağrısı yaptı. gezi olaylarında olayların içine girmeyerek mhp'nin oylarını korudu, hatta son dönemlerde muhafazakar kesimden kendine yoğun bir dönüş olduğunu görüyorum. eğer gezi olaylarında taraf olsaydı, başbakan bunu müthiş bir seçim silahına dönüştürüp yüzde 10'un altına atabilirdi kendisini. ama tarafsız kalarak oylarını korudu. o günlerde çok tepki aldı diğer muhalif kesimlerden, o zamanlar çok eleştirildi ama bunlar hep tuzaktı ve tuzağı gördü. helal olsun yaptığı siyaset takdire şayan. 2011 seçimlerinde ilk defa oy kullanmıştım ve ak parti'ye vermiştim. ama Allah nasip ederde yaşarsak bu seçimlerde ve genel seçimde partisine oyumu vermeyi düşünüyorum.
siyasi kişiliğini bile zar zor değerlendiriyoruz.

medya kendisini ne kadar kırpıyor kim bilir.

sonra muhalefet yok diye geziyor halkımız.
yarın balıkesir, edremit, burhaniye, gömeç ve ayvalık'ta miting yapıp açılışlarda bulunacak büyük başbuğ.
görsel

hareketin lideri, türk dünyasının bilge babası.

kırım'a sahip çıkan lider.
mhp genel başkanıdır. balıkesir'de miting veren daha sonra edremit'e geçmiştir. balıkesir edremit arasında büyük ilgi gören ve köy yollarında yolları kesilerek konuşulmak istenmiştir. gümbür gümbür gelmektedir.
01.03.2014 milliyetçi hareket partisi mitingi için gelmiş, öğleden sonrasında Balıkesir milli kuvvetler caddesinin açılışını yapmıştır. 28.02.2014 tarihinde köylerden ve çevre illerden kelle başı 20 ₺ ye adam toplayıp photoshop ile Atatürk stadyumunu yok ederek kalabalık ekleyen ak parti mitingini gönüllü fertleriyle ezip geçmiş milli ve içtimaî şuurun kesif olduğu partinin saygı değer, karakterli, onurlu genel başkanıdır.
dindarı, seküleri, liberali, komünisti neredeyse herkesin sevdiği lider. ama nedense itiraf edemiyorlar.

bize götüren adam lazım, o yüzden kim ne yapsın baykal'ı, bahçeli'yi...
dr. devlet bahçelidir kendileri. mhpli değilim, bu adamdan bir başbakan olabileceğini de düşünmüyorum. yalnız bu adamı çok seviyorum.

http://inciswf.com/1285125877.swf
http://inciswf.com/1285017271.swf
http://inciswf.com/1291659224.swf
http://inciswf.com/1285125490.swf
- biz püskevite püsküvüt demeyi de biliriz, lakin allah şehide kelle dedirtecek kadar şaşırtmasın...
MHP genel başkanı sayın dr. Devlet bahçeli.
son zamanlarda sessiz kalmasıyla mağduriyet kat sayısı artan, trendi bol muhterem.

başbakan yardımcısı olup, mecliste boş oturduğu günleri de iyi biliriz.
akp yi yıkacak tek adam ayrıca adam gibi adam. Net.
Ulkucuyuz diye gecinen, bir olay oldugunda ocaktan adam cagirtan serseri gencligi ve bu sacma duzenlerini bozan siyasetcidir. Bugune kadar yaptigi en guzel sey de budur.
bu seçimlerden sonra istifa ederek küçük çocuklara püskevit satacak olan adam.
Bir Ülkücü olarak sn. Devlet Bahçeliyi bende eleştiriyorum Tayyip'in karşısında durabilecek Şu anda tek isim Oktay Vural.
(bkz: ukranya)
an itibariyle izmirde mitingde konuşan insan.
gene bişeyler saçmalıyor. vay bu mhp nin haline.
Son zamanlarda gözden düşmüştür. Çok yanlış yaptı çok. Akp şu durumdayken biraz milletin yanında olsaydı belki bir şeyler olabilirdi kendisinden.
evlatları ona türkmenbeyi diyor.

akp'nin alternatifini arıyorlar. niye? yolsuzluk yapıyorlar, sülalece götürüyorlar diye.

türkmenbeyi yolsuzlukla itham edilen iki partiliyi adaletin önüne bizzat elleriyle bırakmıştı. Koray aydın ve aytaç durak. gidin aklanın, ondan sonra siyaset yapın demişti.

şimdi diyorlar ki akp'nin alternatifi yok. tamamen algı yönetimi. işte tam aradığın alternatif burada. tam olarak bu yani.
oturduğu yerden ve hiçbir şey yapmadan oylarını çoğaltan tek parti başkanı.
dün itibariyle sabah 9 civarında izmir'deki programı başladı. akşam saat 9 buçuk gibi yağmurun altında, karanlıkta bir izmir ilçesinde mitingteydi. bugün sabah izmir programının ikinci gün programına bornovadan başladı. bileciğin en ücra kasabalarına bile gitti. siz basında görmediniz. iki satır, 30 saniye... konuşmalarının en can alıcı noktalarını alo fatihler ham yapıyor. şuraya not düşeyim, eğer ciddi bir sağlık ekibi kontrol altında tutmuyorsa seçimlerden sonra sağlık sorunu yaşayabilir.

ne yapmasını bekliyorsunuz? şunu bi açık açık deyin hele. bellemişsiniz bi yumruğunu vursun, bişey yapsın. deyin bakalım o hepinizin çok bildiği, devlet beyin bilmediği şey neymiş.
geçen gün kendisini çeken habercilere zaten yayınlamıyorsunuz niye çekiyorsunuz diye takılan büyük insan.