bugün

Duyarlılığı ile bizlere güzel duygular yaşatan insan yazar. Bugün sayesinde hissedilen sevgi seli onun hayatı boyunca hep onun yanında olsun. Sağ olsun var olsun.
beyefendi, alçak gönüllü, hoşsohbet, açık elli ve büyük gönüllü yazar. hepimiz seni tebrik ediyoruz. ayrıca bir organizasyonun nasıl yapılacağı konusunda herkese ders vermeni rica ediyoruz.
allah hayatı boyunca bugün çocuklardan gördüğü sevginin bin katını nasip etsin dediğim koca yürek.
güzel insan, içinden baba sevgisi taşan güleç yüz.. bugün için teşekkürlerimi sunmak isterim yine. bir de deniz, sahil, kumlar, piramit, mayo, küçük göstermek..falan demek isterim. daha da bir şey demem*.
her ne kadar 2 eylül 2006 çocuk esirgeme kurumunu ziyaret ediyoruz zirvesi nin duygusallığından kurtulup, çok fazla muhabbet edemesek de hakkında yazılan övgü dolu yazıları hakkettiğini gördüğüm bir büyük yürek. yuvadaki çocuklardan birinin talihsiz bir seslenişine muhatap oldu ama karıştı arada tabi herkes kız olunca *.
zirve sonrasında baklavayı götürmüş, olsa üzerine kaymaklı ekmek kadayıfı da götürecek şiş göbekli yazar.
hayatımda gördüğüm en bilinçli ve yüreği sevgiyle dolu şahıslardan biri. her zaman böyle kalmasını temenni ederek * bu sözlüğe farklı bir anlam taşıdığı için tebriklerimizi dile getiriyoruz. sanırım ilk yaptığı organizasyon ama en önemlisi, en güzeli ,en anlamlısı... bir kez daha şapka çıkarmak gerek. *
hakkında bu kadar entry girildigini görünce sözlüğü bıraktı da sevdikleri geri dön çağrısı yapıyor ya da doğumgünü mü acaba diye düşündüğüm lakin çocuk esirgeme kurumu ziyareti ile beğeni topladığını ve tebrik edildiğini öğrendiğim yazar kişisi sevgi pıtırcığı sosyal kelebek arkadaşımız. bu arada organizasyon başarısını gördum teklifim var şu yanan ormanlar için kampanyaya bir el at da destek olalım hacım.*
msn si, pentium II bilgisayarının muhteşem performansına dayanamayıp çalışmayan ve bu nedenle sözlüğü msn yerine kullanan terbiyesiz yazardır.
evet evet emesen değil de mesene diyen yazardır efendim yakaladım. 324. entrye odaklanaıldığında msn kelimesinden sonraki uzantı -si ekidir. bu da kişinin emesene mesene-si dediğini gösterir. yazıklar olsun. *
renkli kişilik. prusya mavisi saçlar, titanyum şeysi gözler. van dayk kahverengisi eller. lego gibi lan. elleri de öyle u şeklinde. matchbox arabası var bir de.
resim konsundaki engin biLgiLerini sözLük iLe payLaşan yazar..renkLi kişiLikmiş ayrıca..ben daha renkLerini görmedim..bana hep karanLık yüzünü gösteren nemrut yazar *

(bkz: bob ross vs devedikeni)
tavlada yenilince van dayk kahverengisine bürünen insan.seviyoruz ama yine de. *
itina ile boş bakınız dolduran uuser.(#614570 ) *
adaylığını koysun tüm oylarımı vereceğim yazar. bir insan bu kadar mı kampanya adamı olur kardeşim.
yemişim kampanyasını yazar. bir evi temizletemedi. dedim o kadar yuvadan sonra bana yönlendir diye. neymiş böyle bi bitik mi, etik mi diye bir şey tutturmuş yok olmaz diyor. terbiyesiz, başka bir şey değil...
ek:ayrıca ayağıma bastı sözlük.
pis yazar.

edit: ögh yazardır. zaten arabası da pis bunun.
kaka yazar. *
hakkımda kötü kötü planlar yapan, zaman kollayan sinsi yazar.
beraber, radyo'da iftara doğru programı yapmayı düşündüğüm yazar.
misilleme yapan yazardır. bu mudur kötü plan peeehtir.
cici yazar. oha lan dev gibi adama denilecek şey mi bu?
zamanında hızır acil misali yetişen, düşünceli yazar. kendisine buradan * bir kez daha teşekkür ediyoruum *
kalıbının bile bin katı daha fazla delikanlı olan yazar. yüzünü bile görmememe rağmen yardımıma koşmuş ve gereken fedakarlığı yapmıştır. sözlüğün kazandırdığı en büyük değerlerdendir. sözlük arkadaşları için kanını vereceğini ispatlamıştır*. şehir dışında dokuz doğurduğum anlarda, telefon açarak mesele hakkında bilgi vermiş ve de rahatlatmıştır. gerek uslubu gerek ses tonu ilaç gibi gelmiştir vesselam. sonsuz şükranlarımı sunarım.
bir süredir ortalarda görünmeyen merak uyandıran yazardır. ****