bugün

Ben değilim. Kimsenin ergenlik sorunlarıyla uğraşamam. Herkes kendi işini kendi halletsin.

Hadi bye.
Rakidir.
keşke olsa be.
Çıkın çıkın gelin.
Yok öyle biri. Kimse senin derdini önemsiyor. Bir iki üzülme, takma diyip geçiştirenler olabilir tabii.
benı ekleyın yazın gönderin beyler dertleşelım konusalım...

(̅_̅_̅_̅(̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅_̅()ڪے~
insanların derman arayışında olduğunun göstergesidir.
özümü bulduğum olaylardan birisidir dert dinlemek. Dert dinlemek isteyen var mı ? sözlük yazarları...
insanların derman arayışında olduğunun göstergesidir.
özümü bulduğum olaylardan birisidir dert dinlemek. dert dinlemek isteyen var mı ? sözlük yazarları...
Dertleşmek isteyen var mı ? sözlük yazarları...
dert dinlenir, derman olmasam da anlatmak rahatlatır.
Ölümlü dünyada ölümden daha ciddi ne olabilir ki ? Derdini alda gel anlat rahatlarsın.
yazın dinleyelim.
Araba motorundan iyi anlayan birisi pmyi yeşillendirebilir mi ?
içini açmak isteyenlerin yazdığı başlık.

dert yanmayacaklar pembişleştirebilir.
anlatmak isteyen varsa dinlerim, çözüm üretmeye çalışırım
çözüm üretemezsem bile, anlatmak rahatlatır.
Bazen dertler öyle bir duruma gelir ki tanımlayamazsınız. Sözcükler bulamaz cümleler kuramazsınız. Belkide anlatacak çok şey vardır.. Onun yorgunluğu üstünüzdedir. Sıkılırsınız kafa bile yoramaz duruma gelirsiniz. Hiçbirşey düşünmeden gecenin sessizliğini dinler o tanımsız şeyin acısını hissedersiniz. Bunu yaşarken ne anlatıp dertleşebilirsin ki.
Anlatılabilecek dertler dinlenmeye değmez. Anlatılamayacak dertleri anlatın bana.
itinayla gereksiz şeyler hakkında saatlerce konuşup dertlerinizden biraz da olsa uzaklaşmanız konusunda yardımcı olunur.
dert dinleyecek insan aranıyor saygıdeğer yazarlar.
bu gece de yine hizmetinizdeyim efenim. dert anlatacak olan mesaj kutumu yakabilir.
Gönderin gelsin.
her zaman, :*
aslında bişey yazmıştım. yanlış başlığa gitmiş.
Fatal eror.
dertleşmek isteyen varsa yazabilir.
çözüm üretirim elimden geldiğince.
20 üzeri derken, hani cinsellik dışında her konu? Sübliminal mesaj detected.