bugün

şu an alt yapı test sürüşü yapılan şehir.

sonuç:başarısız. *
bu altyapı saçmalıklarından mütevvelit, zehir olan hayatımı daha da zehir etmiş şehirdir.

şöyle ki, bulunduğum mahallede sabahın köründe başlayan gürültülü çalışmaları geçtim bi de üstüne suyu kesip akşam saat sekize kadar açmamaları mahalleyi terk ettirmiştir. üstelik bu bir haftadan beri düzenli olarak devam ediyordu. şimdi ne alemde bilmiyorum.

sudan sebepten başka bi sorun, uyku sıkıntısı çeken biriyim; sabahın köründe uyuyorum; dişleri psikopat derecesine fırçalamadan, yüzü tokatlayarak yıkamadan ve mutlaka 4 bardak su içmeden hayatta yatağa girmem. tamam bu ne perhiz bu ne lahana turşusu diyebilirsiniz. amma velakin lanet olsun ki böyle bi takıntım vardır işte.

neyse, altyapı çalışmalarına tekrar dönecek olursak, yazın gelmesiyle dur durak bilmeden, yoluna tam gaz devam etmektedir.

ayrıca şunu da belirtmek isterim; söz konusu işlerin mucidi sayın belediye başkanı, görevde bulunduğu süre içerisinde, biraz halkın sorunlarıyla ilgilenseydi, bunlara gerek bile kalmazdı. kıçı tutuştu tabi abandıkça abanıyor; ilerde bunları biz yaptık, siz ne yaptınız ki demek adına herhalde.
denizlili olmaktan gurur duyuyoruz .
12 haziran 2011 genel seçimleri sonucuna göre,

1. Adalet ve Kalkınma Partisi 46,60 oy oranı ile toplam 278.077 oy almıştır.
2. Cumhuriyet Halk Partisi 31,23 oy oranı ile toplam 186.383 oy almıştır.
3. Milliyetçi Hareket Partisi 16,95 oy oranı ile toplam 101.159 oy almıştır.
güzelleşen şehir.
yeşeriyor günden güne.
domuzlu sözcüğünün değişimi ile denizli şeklini almış bir isme sahiptir
eskiden domuzların çok olduğu iddia edilen şehirdir.
Alt yapı çalışması bitmiştir ama üst yapı başlamıştır ve denizli halkının anası bellenmektedir. Hoş bazı yerlerde hala su boruları döşeniyor.
Bir de aldığım duyumlara göre evlenirken saddece yatak odasını erkek yapıyor diğer yerleri kız evi yapıyormuş deniliyor. Tam böyle olmasa da çok eskilerden salon takımını ve beyaz eşyayı oğlan evi alırdı. çünkü oturma odası hariç bir de salon takımı vardır bizim buralarda. kısacası davulun sesi diyorum başka da bir şey demiyorum.
memleketim. son 4 yılda gerek okul gerek başka sebepler yüzünden çok az uğrayabildiğim yer. şehrin merkezi emocanlarla dolup taşıyor zaten, durum vahim. her yer bu durumda diyecekseniz eğer, burası bayağı kötü yahu.

güzel şehirdir, seviyorum. ama sürekli burada yaşamak işkenceye dönüşebilir.

bir güzel yanı da, egenin tüm güzel yerlerine ortalama 3 saat uzaklıkta olmasıdır.
(bkz: izmir)
(bkz: marmaris)
(bkz: bodrum)
(bkz: kuşadası) --> bunun güzel olduğunu düşünmüyorum ama seven çok kişi tanıdım.
(bkz: muğla)
(bkz: fethiye)
(bkz: didim)
yüzyılın dev altyapı projesi sayesinde kaldırımları, yollarından geniş olan şehir.
şantiye alanında farksız olan şehir.
bu şehirdeki toz, büyük sahra'da yoktur. çok iddialıyım.

(bkz: yüzyılın dev altyapı projesi)
plakası 20 olan ama beş para etmeyen şehir. ah deli oluyorum ismini duydukça. işin kötü yanı rastgele de bile karşıma çıkıyor.
sürekli bi şeyler yapılmaya çalışan, fakat işlerin aksaklığından dolayı iş bitene kadar yeni bir şey yapılmaya ihtiyaç duyulan şehirdir. aynı zamanda bu cümle kadar karışıktır.
çameli ilçesinde derenin taşması sonucu meydana gelen selde ahırını su basan 60 yaşındaki kadın ölmüştür.
2 aylık bir aradan sonra tatil için dönüp de hala kazılı bulduğum şehir. cidden lan şunun mantığını bir anlatsanıza bana.
denizli de deniz yok ama toprağın altı suya çok yakın bu sebepten her sokağın başında bir çeşme bulabilirsiniz. aynı zamanda denizlinin bu özelliği sık sık sallanmasına neden olmakta.
abazası meşhurdur tescilli.
ege bölgesinde bulunan ve birçok önemli trustlik gezi yeri bulunan il.
gidip de enver usta'dan kebap yemeden çıkılmaması gereken ilimiz.
güzel şehir fakat yolları çok dar. paris e benzeme çabası var anlayamıyoruz...
şu an harıl harıl kar yağan şehir, tekrar beyaz görmek çok güzel.
memleketim olduğu rivayet edilen şehir güzelmiş ama hiç görmedim, arkadaş ben istanbulda doğdum büyüdüm, babam 9 yaşında gelmiş istanbula ben hiç denizliyi görmedim, nerden denizlili oluyorum a. q
sürekli yol bakım çalışmaları vb. yapıldığından buraya yeni gelen birine dolmuş güzergahları hakkında bilgi veremezsiniz.
denizli için; kızı, tozu, horozu demişler, tozu konusunda kesinlikle haklılar.
hergün yolların kazıldığı , bir senede bitecek denilen çalışmaların 5 sene sürdüğü , dolmuşcuların yanından geçerken yavaşlayıp dolmuşa almak için bastıkları kornanın kafa s.ktıgı güzel memleket.