bugün

kendi doğal güzelliğine güwenmeyen kızlardır...
denizden çıkarkenki hallerinin kaçırılmaması gereken kızlardır.
(bkz: yapma canım yapma arkadasım)
ileriki yaşlarında golluma dönüşmesi kuvvetle muhtemel insanlar. (bkz: fondötenimiss pudramıss)
suyun altında bile, aramaya inanan kızlarımızdır ki ; onlar en gösterişli duyguların ,en paslı düşüncelerin insanlarıdır.
gerçek yüzlerini hiç görmediğimiz deşifre olmak istemeyen kızlardır
(bkz: denizin ortasında makyajını tazeleyen kız modeli)**
denizden çıkınca, makyajım akmış mıaa, diye sorma ihtimali olan canımız kız arkadaşlarımızdır onlar, öpülesi, sevgiyle saklanasıdırlar... * *
cesme de cesitli beachlerde kendilerine adim basi rastlanan kizlar. marjinal olmak için:
(bkz: denize bile makyajsiz giren kizlar)
genellikle ege ve akdeniz sahillerinde(konyaaltı hariç) görmeye alıstıgımız yapay kız modeli.
normal haliyle suratları boka benzeyen kızlardır, yoksa niye denize bile makyajla girsinlerki.
suratlarına sıcsanız makyaj tabakasından yapısmaz kızlarda olabilirler.
yüzüne kamuflaj yapan sat komandosu olabilirler.
''jet ski görünümlü kano''dur.
(bkz: herkes bana baksın derdi)
acaba denizin içinden bir kısmet çıkar mı? yaa belli mi olur ben yine de hazırlıklı olayım diyerek makyaj yapmış kız modelidir.
kalıcı makyaj yaptırmışsa sorun yaşamayacak kızlardır..ama değilse "makyajım akmış mı?"sorusuna hayır cevabı verilmelidir ki.. ortalıkta palyanço gibi dolaşsın..ayrıca doğrusu (bkz: palyaço)dur..
denizden çıktıktan sonra maymuna dönecek kızlarımızdır.
bulundugunda kacırılmaması, hemen evlenilmesi gereken kızdır.
denizde yüzüne su gelmesin diye şekilden şekile girecek ve cıkınca hemen aynaya sarılacak kızlardır. (işallah bir kısmet bulurlar)
deniz ayısı bir sevgilisi olan kız olabilecek kızdır.
(bkz: özenti)
(bkz: yazık)
(bkz: büyüyecekler ablası)
waterproof makyaj malzemeleriyle gayet yapılabilicek bi hareket.
maşallah çekilmesi gereken kızdır. çünkü akan makyajla dahi güzel olabileceğine inanan kız gerçekten cesur ve güzel bir kızdır.
her daim bakımlı olmak, güzel görünmek isteyen bir kızımız da olabilir.