bugün

(bkz: speedy fingers) dünya benim albümü hariç mükemmel müzik yapan insan.
yeni albümü için stüdyoya kendini kapamış ajandır kendileri. Nedim ruacan, ozan yılmaz, levent Candaşla bu albümde çalışmaktadır. Merekla bekliyoruzdur.
güvenilir kaynaklardan alınan bilgiye göre şubat ayının ikinci yarısında yeni albümü satışa çıkacak olan sanatçı , gitarist hede ..
(bkz: dd)
aslen izmirli olan, üretken rock sanatçısı. sanatçıdır çünkü kaliteli müziği ve özgün tarzının yanında, üslubuyla beğeni toplayandır.
albüm çıkardığı zaman her yerde olan, iki ay sonra hiç bir yerde gözükmeyen, tekrar bir albüm çıkardığında yine her yerde olan insandır. * *
ateş yağmurunda çırılçıplak isimli yeni albümü biryerlerde gündemde olan, http://www.demirdemirkanfan.com diye resmi görünen bir fan sitesine sahip müzisyen kişi.
http://www.myspace.com/demirdemirkanofficial
türkiye'nin en iyi gitaristlerindendir. şu sıralar konserlerde arbak dal(davul), goktug senkal (gitar), kerem tüzün(bass) ile çalışmaktadır. sesi fena degildir. besteleri süperdir. soloları harkikanında ötesindedir.
belki kadar olmasa da gümüş adlı bir şarkısı güzeldir. elbette ki zaferlerim şarkıları arasında top 5'e oynar.
kendisine çok ilginç bir gitar yaptırmıştır. özelliğide manyetiksiz olması.

(bkz: o nasıl oluyor lan)
beyzadem anladık süper gitar soloları atıyorsun.iyi gitar çalıyorsun.ama olmuyor işte olmuyor.güzel şarkı söylemek için, iyi müzik yapmak için yetmiyor bunlar.yapma, boş yere çabalayacağına geç iyi müzik yapan bir şarkıcının arkasına.orda tatmin et kendini.
kendisine acilen şarkı söylemeyi bırakmayı,kendisine uzun kollu bir ellise almasını tavsiye etmekteyim. sesi rahatsız edicidir ve kanımca ıkınma derecesinde iğrenç söylemektedir. kalın vücudunu o askılı tişört iğrenç durur ve her seferinde midemi bulandırır..ancak gitar çalsın.. müzik yapsın. çünkü bunları gerçekten çok iyi becermektedir. bu konuda sonuna kadar arkasındayım.
son albümü ateş yağmurunda çırılçıplak ile hala bildiğimiz demir demirkan olduğunu göstermiş rock şsanatçısıdır. Özellikle sen varsan adlı şarkısı albümdeki favorim olmuştur. Bunun yanında en derinde, erkekler kulübü ve sonunda çok güzel bir saksafon solosu bulunan,aynı zamanda da albümün çıkış ve klip şarkısı olan nafile albümde gözden kaçamayacak kaliteli şarkılardır. Demir yine iyi iş çıkarmıştır, kendisine aferindir *
(bkz: belki) (bkz: göçmen)
25.05.2007 'de resimli'de olan şekerce konserini arasız veren ve ekiple her karsısına gelene hiç beklemediğim sıcak bir havada davranan kişi.
yaşayan en iyi rock-metal gitaristlerinden biri.

(bkz: pentagram)
(bkz: popçular dışarı)
olağanüstü bir insan, şahane bir abi. ayrıca son derece mütevazi bir kişilik. türkiye için son derece önemli bir başaı olan eurovision şarkı yarışmasında ülkemize 1.lik getiren şarkıyı yapan insan ama hiç bir zaman ortalara çıkıp bunu ben yaptım dememiş insan. şarkının demire ait olduğunu bilmez bile çoğu insan.

albümleri son derece başarılıdır. gerçi ilk 2 albümünn şirketten ötürü pop kısmının ağır bastığı durumları var ama o kalitesini her zaman göstermiştir.

canlı performası izlenilesi. yaptığı işler örnek alınılası insan işte.

bir gün kendi kara parçasına kavuşmasını bende diliyorum.
ayrıca türkiyede ki harika gitarist. gitar onun elinde konuşuyor adeta.
yeni başlayanlar için cevapsız şarkısı şiddetle tavsiye edilir. * *
(bkz: aşk var ya), (bkz: belki), (bkz: cevapsız), (bkz: en derinde), (bkz: zaferlerim) en güzel şarkılarıdır.
Aslen Adanalı olan,bir dönem Los Angeles'ta yaşayan başarılı rockçı.
iyi bir muzisyen olmasinin yanisira sicak kanli olan yetenekli kisi.
barisarock festivaline menajeri aracılığıyla çıkmayacağını bildiren (bkz: kahpe) adlı(!) güzide şarkının yazarı.
barışarock 2007'ye söz verip katılmayarak sevenlerinin gözünde irtifa kaybeden adam.