bugün

aynı ülkede yaşadığıma utandığım insanımsı söylemi.

neden gelişmiş uygarlıklarda bu tecavüz olayı yok da biz süper müslüman(!) ülkede var diye sormaz kendine. böyle erkek görünce böcek görmüş gibi kaçan kadınlar yüzünden bu hale geldiğini itiraf edemez kendine. çoğu dinci gibi beyninin objektif düşünebilme bölümü yıkanmıştır zira.
insan demeye utanıp çekindiğim bu yobazlar yüzünden her gün hemen herkes dinden uzaklaşıyor. din ne oldu din nereye gitti, irade irade diyorduk, nefse hakim olmaktan falan söz ediyorduk ne oldu bilmiyorum. ateistlerin, masonların eline çok güzel malzeme veriyorlar fakat temenni ediyorum ki bu güzel dini böyle yobazlıkla pisliğe bulamasınlar...

"senin gibi dürzülerin yüzünden
dininden de soğuyacak bu millet."

neyzen tevfik
talihsiz bir açıklama. hiç yoktan kendini yakmak istemiştir hoca ya da bi de ben popüler olayım sevdasına kapıldı herhalde.
hakim: neden yaptın?
tecavüzcü: ağır tahrik vardı.
hakim: tamam evladım serbestsin. atın bu kahpeyi içeri. !!!

yobaz yobaz saçmalamayın yeter artık.
laik ve demokratik bir ülkede yaşıyoruz. isteyen istediğini giyer, yer, içer.
(bkz: sikerler oğlum hepimizi sikerler)
(bkz: böyle konuşanı da öperler)
bunu söyleyen öğretim görevlisinin en sevdiği organı sağ eliymiş. Ne kadar da hoş
bir prof.(!)un dediğine göre dekolte giyenlere taciz edilirse suçun yarısı dekolte giyendeymiş.
'bak hacı arkanı kolla derim ben.' denilesi mevzudur.
(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)

bunu söyleyeni, ibret-i âlem için mini etek giydirip, kendisi gibi düşünenlerin arasına salmak gerek. madem ki ırza geçme erkeklerin hayvanlıklarıyla değil giysiyle ilgili giysinin içindekinin eşeyinin önemi yok.

ben sana profesör olamazsın demedim, insan olamazsın dedim müslüm oğlu müslüm.
(bkz: dekoltenin suçu ne)
sıçmışın be hoca.
benim kendi çapımda bir analizim, tespitim mevcuttu bu konu hakkında. özellikle ülkemiz için;

bir kere o tür insanlar dişi sinek gördükleri zaman bile tahrik oluyorlar. insan kendi nefsine sahip çıkamıyorsa eğer bu tür girişimlere her türlü durumda başvurur. bunlar bahane.

bizim ülkemizde birçok vaka var tecavüze dair. gazetelerde, televizyonlarda onlarca tecavüz haberleri yayınlanıyor 4-5 günde ya da hafta da bir. şu duruma dikkatinizi çekerim; ben bugüne kadar dekolte giydiği için ya da mini etek giydiği için tecavüze uğrayana rastlamadım. ya da şöyle diyeyim; haberde okuduklarım, gördüklerim arasında dekolteli veya mini etekli kadınlar yoktu. elbette taciz haberleri duyduk lakin hep dikkat ettim; tecavüze uğrayanların çoğu güçsüz ve kırsal kesimde yaşayan kadınlardan oluşuyor. okuduğumuz haberlerin birçoğu kırsal bölgeden. hep güçsüzün ahı alınıyor. tecavüze uğrayanlara lütfen dikkat ediniz. kimse çıkıpta dekolteden, mini etekten filan bahsetmesin bana.

cahilliğin kol gezdiği kesimlerde bu tür vakalar her zaman daha fazla. elbette büyükşehirlerde de kadınlarımızın rahatça gezdiklerini söyleyemeyiz lakin bunun açıklık veya kapalılık ile hiçbir alakası yok. benim dikkatini çekmek istediğim en büyük nokta burası. böyle insanlar 2 aylık bebeğe bile tecavüz edebiliyorlar. siz daha neden bahsediyorsunuz?

beyniniz alt tarafta çalıştığı müddetçe her boka tahrik olursunuz sizler. hiç kusura bakmayın hemcinslerim. sizler kadınların orasıyla burasıyla uğraşacağınıza, önce kendi kafa yapısınızı bir değiştiriniz lütfen. beyninizin normalde hangi kısımda çalışması gerektiğinin farkına varın.
Niye yaz aylarında sıcaktan bunalıp bir iki düğmeni açtığında kaçacak mısın?
(bkz: Prof Orhan Çeker)
mevkisi ile zekası ters orantılı olan şahısın daha sonra
-yok ya ben öyle demedim tecavüz demedim ben yaa taciz dedim diyerek önce sıçma ve sıvama olayının başlangıç açıklaması.
bu adamı tutup iffet gibi araba camına sıkıştırmalı.şahsen beni bu sözleriyle tahrik etti. insan değil lan insan değil.
(bkz: 16 şubat 2011 arsenal fc barcelona maçı)

yani, bu iğrenç fiili meşrulaştırmak gibi olmasın ama, örnek konuya uygun bence.
bi kere sorunun odağındaki kadın olarak belirtmekte yarar görüyorum ki;
kahverengi cekete kombin olarak tercih ettiği mor kravat ve gömlekten ötürü gardrobuna el atmayan , atsa da zevki olmayan ,karısını kınıyorum.
bu durum aslında cahil cühela sayılabilecek açıklamaları olan bu adama çemkirmekten pek geçmiyor.
bunun eline o kozu veren abazanlara yüklenelim biraz.
taksimde yılbaşı eğlencesine bonus olarak atılan parmakların da suçu var.
daire nedir sorusuna "karı kalçacı abi yeaa" diyebilen erkek zekasının kat be kat suçu var.
etkileme sanatı olarak kullanılan dekoltelerin de epey suçu var.
bu ülkede kumaş üzerinden rant elde eden herkesin kabahati ise hatrı sayılır ölçüde.
o yüzden çıkıp birileri; "yüzüme karşı git diyorsun ama dekolten bana gel der gibi gibi" diyebilir.
caizdir.
mühim not: teşhir şevki öldürür aga.
himalayalarda görsem sırf görüntüsünden "bu yobaz" diyebileceğim birinin görüşü...

arkadaş bu adamların kafalarının içi benziyor örümcek ağı bakımından da dışı nasıl bu kadar benziyor lan...
bu durumla ilgili satırlarca olumsuz şey yazabilirim ancak böyle yobaz bir adam için değeceğini düşünmediğim için yazmıyorum. sadece dekolte giymenin tahrik unsuru yarattığı düşüncesinde olan yobazlara şöyle bir bilgi vermek istiyorum. türkiye'nin en muhafazakar iki ili olan erzurum ve konya'nın google'da en çok arattıkları şeylerden biri neymiş bakıyoruz.

görsel

demek ki olay kıyafet de değilmiş niyet kötü olduktan sonra 5 vakit namaz kılsan da başına türban taksan da bir işe yaramaz.
-hocam dekolte giyen kadınlar hakkında ne düşünüyorsunuz ?
-off onları bir tenhada kıstıracaksın sabaha kadar tecavüz edeceksin.
-caiz diyorsun yani

sanırım diyalog bu yönde gerçekleşmiştir.
evet efendim. sözde prof. olacak olan bir şahsın, bayanları uğradıkları iğrenç muamele ile bu erkekliğin yüz karalarıyla aynı kefeye koymasından doğan saçma bir cümledir. okumuş cahil diye buna denilir. afedersin sözlük ama son model or*spu çocuğudur bu şahıs.
kayıkçının hikayesi gibi edilmesede etti derler o sebepten çok sorun yok.bu arada dekan yanlış anlaşılmış olabilir ama bir dekan daha dikkatli olmalı.
(bkz: sikerler kamil hepimizi sikerler)
(bkz: gemide)
bu embesilce lafları ettikten sonra çıkıpta cnn turk'te '' ben lafımın arkasındayım, ama ben yüzde yüz kadın suçludur demiyorum' tarzı laflar ederek, sinir katsayımı bi' anda arttırmış kişidir, yani kişilik sahibi olmasa da evrende yer kapladığı için kişidir.