bugün

benim kalçayı sadece beceren değil beni gören herkesin görmesi gerek, diye bi mesaj vermek istemiştir.
(bkz: dervişin fikri ne ise zikri de odur)
(bkz: ben ne mesajlar veriyormuşum mahmut baksana)
yoktur. ayrıca dar pantolonu 100 kiloluk kadınlar da giyebiliyor, onların verdiği mesajı da almak istiyosanız bilemem.
tek mesajı -benim pantolonumdan sanane gerizekalı- olan kızdır.
bilerek dar giymiyordur. bedenine uygun olan pantolon kalçasının büyük olması nedeniyle dar görünüyordur.
ayrıca kız mesaj vermek istemez erkek mesaj almaya çalışır.
vücut hatlarına dar pantolonun yakıştıgı kız giyerse sorun yoktur bizi ilgilendirmez.fakat göz zevkimizi bozan kızlar giydiklerinde sorun teşkil eder.neyse o kızı da anlarımda erkeklerin neden giydigini anlamam.doğasına aykırı.
güzel bacaklarım var ve onlara güveniyorum ama mini etek değil pantolonu daha derli toplu buluyorum mesajıdır. çok dar pantolon çirkindir ama uygun darlıktaki kesimler şıktır.
hava soğuk.
anca bakarsın .
saçma sapan bir cümlenin ''dar'' bir başlıkla, sunulmasıyla eş değer.
bır kız bu ulkede ıstedıgı gıbı gıyınebılır ve hıcbır erkek bundan bı mesaj cıkartamaz. cunku hıc bır hakkı yoktur.
Mesaj verildiği yoktur. Abaza erkek vardır.
"erkeklere değil, kızlara bir mesaj vermek istiyordur."
modadır giyer derdi yazara düşer. ne olabilir acaba çok merak ediyorum. Hani insanların sevgilisi falan dimi kot giyen , etek giyen hiç mi utanmıyorsunuz saçma yorumlar yazarken sığ beyinli yazarlar.
kızın bacaklarına kalçalarına bakmaktan ve buraya gelip bunu yazmaktan başka beyinsel işlevlerinizin olmadığıdır. bu kızın verdiği ana mesaj budur. gerisi subliminal olabilir. karaktere göre değişir.
dünya barışına katkıda bulunmak olabilir, ya da ortadoğunun durumuna ilgi çekmek de olabilir. afrikada ki açlığa da dikkat çekmek istemiş olabilir. ya da bunların hiç biri olmayıp çok güzel popom var benim de olabilir.

edit: ayrıca kendilerine nihat doğandan ölürem kızlar adı türküyü armağan etmek istiyorum.

ne diyodu türküde;
dar pantolon, etek mini ooooy kızlar naz eyleme.
sallanıyor her bir yeri, ölürem kızlar naz eyleme.
istemeden verilen mesajlarda olabilir. bu kızların, ince ve beyaz renkte keten pantolon giyip, iç çamaşırındaki şekilleri bile belli olan daha sert bir türü daha vardır. eğer kadın yatacak birine ihtiyaç duyarsa doğru yoldadır. çünkü erkek bu görünümle yatağı ilişkilendirir. ancak sevdiği erkeği tavlamak için bu tarz giyinen kadın büyük hata yapmıştır. sizden hoşlanan erkek sizi düzmek istemez, o kadar ayı değildir.
dar pantolon giyen kızın yakıştığı sürece seksi görünmesi gerçeği inkâr edilememekle birlikte, dar pantolon giyen kız görünce düz duvara kerttirmeye* başlayanlara göre illaki cinsel içerikli mesaj veriyor olması gerekir. *

sağlam vücutlu erkek kişinin plajda yarı çıplak denize girerken vermek istediği mesaj nedir o halde? cinsel dürtüler sadece erkeklere özgü bir şey değil ki. *
bir kız dar pantolon giyebilir bunda bir sorun yok. peki dar pantolon kıza dar oluyor mu? bence önemli bu. görüntü kirliliğine hayır.
kestane gürgen palamut altım tanga üstüm bulut.
kendini şık ve bir miktar seksi göstermek istemiş olabilir, ki hiç de sakıncalı değildir. bilakis göze hoş gelendir. burdan bütün dar pantolon giyen hanımlarımıza selam.
bayandır, yakışanı giyer!
herşeyin altında bir fesatlık aramayın yahudur.
yobaz olmayınız.
' istediğimi giyerim, bundan size ne ? ' den ibarettir.
dar pantolon giyen erkeklerden bir adım öndedir.