bugün

bana bol şukulu entryler cümlesini öğretirken, şiki şiki baba şarkısını açtırtıp oynatan yazar kişisi. nelere kadirdir. *
tanıştığıma memnun olduğum yazar.
kıvır kıvır saçlarıyla hayat dolu olduğu hemen anlaşılan, cana yakın muhabbet insanı. daha nice zirvelerde görüşmek dileğiyle.
benim agresif olduğuma inanmayan güzel mi güzel insan. neşeliyimdir fakat diğer yüzümü görmemesini temenni ediyorum. * ayrıca tanıdığım için mutlu olduğumu belirteyim. bağlantıların kopmaması dileğiyle. sevgiler, saygılar.
behzat ç. demiş bir anda kalbimi kazanmıştır. nice zirveler yapsındır.

edit:ayrıca geç kalmıştır kendisi.* *
muhabbetin kralını eden, yardıma ihtiyacı olanın yardımına koşan kıvır kıvır saçlarıyla sempatik tavırlarıyla tam bir muhabbet adamı. ayrıca o kadar iyi bir organizatör ki ayarladığı zirveyle uğraşmaktan zirveye geç kalmıştır.
son gördüğümden bu yana sakalları çıkmış saçları uzamış kıvır kıvır olmuş muhabbetine doyulmayan yazar kişisi. askerlik anılarımı anlatıcam bi sonraki zirvede *.
Cana yakın, muhabbeti keyifli mi keyifli, güler yüzlü yazar. Meltem pazarınin yıkılması konusunda ayni görüşleri paylaştıgimiz organizator yazar. En kisa zamanda yeni bir zirve isteriz kendisinden. Biz de yapariz ama maksat organizatorluk tahtı sallanmasin.ehi. Ayrıca piyaz ,kokoreç muhabbeti var ortada, zirve mirve bekleme falan anlamam o kokoreç günü düzenlensin hocam.
en başarılı gammazlardan. aylardır diyodum "la bunu gammazlayanı bi bulayım iki çift sözüm var" deyü. dün öğrendim ki o gammazlardan biri dalavera imiş.neyse hocam ben bir şey demiyorum ama hele bir formata aykırı yazını göreyim varyaa.ehe
nice zirveler düzenyesicedir. bizi birleştirdiği zirve de memnun olarak gönderdi ve kalbimizi kazandı. ikinci zirve sözü aldık hadi hayırlısı. ayrıca ikinci zirve de kendisini mod olarak görmek dileğiyle.
Farklı entryleriyle başarılı ve saygılı yazar.
(bkz: #15477421)

ankara'da olsa o ayaz kış aylarında kaç çorap giyeceği merak edilen canım eski dostum yazar kardeşim.
haxball'da efendiliğiyle dikkatimi çeken yazar-futbolcu. arada sırada reset ister, canı sıkılır topu taça atar.
haxball takım arkadaşım olan efendi yazardır. adsl mağduru olduğumda acımı paylaşan yazardır.
geçen gün kokoreç mi ? dedim iki saat ulaşıma kapattı kendisini. bol kimyon, bol acı, yanında da turşu desem ne olacak merak ediyorum.

behzat ç. izliyorum dedim, bir kaç efsane sahne paylaşımı yaptım , yine dağıldı. ne oluyor la bu çocuğa ehuaehue.

tanım girmemişim ya la. öhöm öhöm iyi yazar ama böyle özenle yazar. az akışına bırak yeğenim dediğim, hoş sohbet yazar. ayrıca açılamaması kötü olmuştur. biraz cesaret diyorum.

bunu demesem olmazdı ama : seviyosan git konuş bence ajshdka.
nickiyle antin kuntin işleri hatırlatan yazar. * haberim olmadan nick altıma görüşlerini belirtmiş eski dost. sağ olsun var olsun. * gammazlıkta tam gaz devam.

editizm: doğum gününü de kutlamamışım. yazıklar olsun bana.
benim dünyamdaki en bir şeyler konuşmaya değer insanlardan olan yazar. durup dururken özlenesi, komik, zeki ve sempatik karakter. dost kelimesini cidden yakıştırdığım kişi. beni duygulandıran birey. * hoşgelmişsin.
kendisine gösterilen bu sevgi selinin nedeni halen anlaşılamamıştır. * * *
ferrarisi varmış, satmış; haberimiz yok. *
candır can.
uludağ sözlük orhancı yazarlar birliği nin üyesi değerli yazar.
elime geçen ilk fırsatta kendisini veysel'e şikayet edeceğim yazardır. veysel benim bebeğimdir, yazar bunu böyle bilmelidir. bir de rakı sözüm için para biriktirmekteyim.*
http://www.google.com.tr/...=19&tx=149&ty=109

arda turanın son haline benzeyen yazar. bu adam sana özeniyo ha haberin olsun afdsdf.
taksim direnişinde omuz omuza verdiğim saygıdeğer yüce şahsiyet taksim seninle gurur duyuyor!
beşiktaşın gerçek taraftarlarındandır. gol sevinçleri ile ünlü yazarımız.