bugün

pkk ile kürtler arasında bağlantı kurmak saçmalıktan başka bir şey değil pkk nın yaptıklarını kürtlere fatura etmek faşistliktir. her kürt pkk lı değil önce bunun farkına varalım sizin gibi zihniyetler ülkeyi gereksiz bir iç savaşa sürüklüyor.
Kürtlere yapılan saldırının neden pkk ye yapılmadığını Merak ettiren soylemdir.

pkk nin yeri belli bi gitsenize oralara.
pkk'ya dair en ufak bir karşılıkları olmayan kürtlerin hak ettiği durumdur, aralarındaki iyi niyetliler de suçlu, zulme sessiz kalarak destek veriyorlar.
Aslında sadece film fragmanı gibi eğer açılım olursa Kürtlerin başın gele bilecek milyonlarca şeyin sadece minik bir gösterisidir!

1 Günde bu hale geliyorsa, Özerklik ilanından sonra 10 yıl içinde neler olur!

Alsında Kürtlerin aklını başına toplayarak PKK ve Bölücü HDPKK'ya verdiği desteğin başlarına nasıl bir dert açtığını görmelerini sağlaya bilir!

Açılım vs. derken bu olaylar batıda böyle başlar, Kürtleri tamamen doğuya sürmek, sonra olayları üstüne doğuya taşıyıp Kürtleri sınır dışına sürmeye kadar devam eder! Sonunda da geçmişte ayaklanmış Şeriatçı kürt şeyh sait ve bölücü Ermenilerin başına gelenin çok çok daha büyüğü yaşana bilir! Ermeniler geçmişten aynen PKK gibi ayaklanmalar, katliamlar yapıp sonunda hak ettiği karşılığı aldı!. Bazı kürtler de aynı şeyi yaptı! Hatta bugün de aynı şeyi yapan HDPKK, PKK gibi bölücü kürtlerin bizzat dedeleri!

Ancak bu açılım vs. görünen o ki Türklerin tarihinde yapmadığı büyük bir katliam ve soy kırım yapmasına sebep olacak yola doğru ilerliyor!
doğru önerme. allah onları göstermesin ancak başta hdp li 'aydıncık'lardan tutun pkk lı ve hdp li olduğunu açık açık söyleyen insanlara, sonra da kürt olan herkese böyle birşey olabilir. açıkçası ben daha fazla şehit gelmemesi için dua ederekten bu saldırılara katılırım. bu amına koduklarımı ya seve seve ya döve döve tehcir etmeli bu ülkeden. aynı ülkede yaşamak istemiyorum bu hainlerle.
bir dönem için artık aramızdaki farkları lehimize kullanarak ortak noktada ülke çıkarları için barışırız sanmıştım. baltayı toprağa gömmüştüm... ama iş şehitler ölmez vatan bölünmez kısmını çoktan aştı... haşerat avlar gibi askerlerimizi vurmanız kahpeliğiniz bitmeyen şerefsizliğiniz sokak arasında kürdü türke türkü kürde öldürtecek... eminimim şehirlerde yaşayanlar bilirler kürtler köpek sürüsü gibi gelirler diye... ama bilin ki türkün evinde otururken içinde biriktirdiği nefret 30 yıllık... bakalım bu kanlı kadehten ilk kim içecek...?
Bi ışid vardı nooldu ona?
Biz daha düne kadar ışidle kobaniymiş yok katliammış mücadele ediyoduk, seçim oldu, hdp barajı geçti, pkk başladı.

iktidar seçimi kaybetti diye pkkyı kışkırtmış olamaz mı? Herşey hdpnin suçu mudur? Akparti mağdur mu?

(bkz: kafamda deli sorular)
olması gerekendir. devlet gerekli adımı atmıyorsa, halk kendi işini elbet görür!
Lan s*ktir yaa. Adamlar iç savaş ister, işi bilmeyen bu p*ç savaş ister. Adamların beklediği şey bu zaten. Kürtleri Pkk gibi gösterip yaptıkları her şeyi kürtlere yıkmak. Şehit var, adam pkk demiyo kürtler diyo. Sövmiyim sövmiyim diyorum... Bu da büyük ihtimalle pkk yandaşı pezevenk de algı oluşturmaya çalışıyo başlıklar falan. Sie gözüm görmesin seni.
sizi vatan değil saray savunmasına gönderirler,
ölürsünüz,
cesedinizi devlet değil terörist ilan ettiğiniz kürtler sırtında taşır.
.mını siktiğimin ergenlerine bak ya ölmeyi bayılmak sanıyorlar.
hayır arkadaş anlamadığım bu dünyadaki amacınız ne.amacın kürdistanı kurmakmı.kurup ne yapacan.güzel güzel kaçak elektriğini kullanıyorsun.millet ödüyor senin kaçağını.10 çocuk feydahlıyorsun.bunların 6 tanesi dağa çıkıyor.2 tanesi istanbula kaçıyor.2 tanesinide küçük yaşta traktör parasına satıyorsun.işsizlikmi derdin.bir doğudamı işsizlik var.karadenizde yokmu.bizdemi elimize silah alıp dağa çıkalım.devlet sana yolmu yapmıyor.ulen yapsa ne olacak yola hendek açıyorsun.patlayıcıyla patlatıyorsun.kürdistanı kurup ne yapacan.amerika sana 2 tane petrol kuyusumu verecek.sana yedirirmi sanıyorsun.kancık gibi yola patlayıcı döşeyip polis asker şehit edince eline ne geçiyor.türk devleti tamam biz bunlardan tırstık diyerek bütün isteklerinizi kabulmü edecek.kürtlerin haklarınımı savunuyorum diyorsun.bak senin yaptığın hainlikler yüzünden masum kürtlerde zarar görüyor.yarın birgün belkide daha çok kürt senin yüzünden zarar görecek.sonra sen çıkıp kürt katliamımı yapılıyor diyeceksin.gerçekten kürt hakları umrundamı.yoksa seni maşa olarak kullanan ülkelermi istiyor hainlik yapmanı.
bunlarda beyin yok, hakikaten yok. olsaydı bu durumda olunmazdı zaten.

doho şöhöt gölörsö körtlör sokokto rohot gözömöz hööö okollo olocoksonoz.

hımm peki o zaman.

peki aylık şehit verme kotamız ne kadar bi ondan bahseder misiniz sayın duyarlı vatansever türk?

hani kaç şehitten sonra sokağa çıkıyorsunuz?

kaç şehite kadar haberleri tıklayıp okuyorsunuz?

hani ortalama bir günde pusu kurulan 1 polis memuru bir problem teşkil eder mi kürtlere bakış açına istinaden?

hımmm. ilginç şeyler bunlar.

geberin.
Zaten gezmesinler amk bugün gezmeleri bile saçma.
doğru bir tespit. bu sefer çok kötü ortalık. bir kaç gündür laleli'de çağlayan'da semirmiş zenginleşmiş kürt esnaflar ki çoğunluğu pkk'lıdır ortalıkta yok. minübüs hattı sahibi pkk'lı kürtler servise çıkmıyor. hatta bir kaç minübüs'ün arkasında hattıyla birlikte satılık ilanı var. bunun gibi gözlemlediğim onlarca vesika var.

şimdi pkk veya diğer sol örgütler ki hepsi bir fark etmiyor müslümanlar için, son dönemde ki olaylar da büyük şehirlerin her hangi birinde bir saldırı yapmamaları hdp oylarını korumak adına. ancak aralarından mutlaka bir it grubu bunu gerçekleştirmek isteyecektir. hah işte o zaman bak orayı yıkarlar demiyorum, yıkarlar!.

hiç bir kürtte kusura bakmayacak artık. sizler palazladınız asıl sizi sömürenleri. şimdi hesap ödeme zamanı.

yok öyle dövlöt ödesin, kaçak elektrik kullanmalar, yeşil kartlar, sayısız haklar. bitti. bak türk'ün de sabrı taşıyormuş. bildin değil mi?

ulan 30 yıldır sabır ettik. kardeşiz dedik. genel kurmay başkanları dahi yumruklarını sıkıp ses etmediler. aynı ülkenin evlatlarıyız diye. şahsen buraya kadar. sonsuza dek ayrıldık.

kimse de çıkıp çözüm süreci mavalı okumasın. sözlükte sadece çoluk çocuk yok onlar inanır böyle şeylere. çözüm süreci bir devlet adamının bugüne kadar tarihte görülmemiş bir el uzatmasıydı ki altında yüzlerce akademik beyin vardı. sen bir kürt olarak bunu daha da sömürecem olarak algılamışsan, aç parantez ( allah'ın lanetinin üzerinde olduğu selahattin demirtaş ne diyordu? benim testim boş dolu olan düşünsün ( burayı iyi anladık mı? biraz düşünelim. ) ) sen çok yanlış yaptın demektir.

birde şöyle bir ek var ki, yılların ozan!'ı yıllar evvelinden söylemişti; ordu yıkacakmış? bak ite hele ( ne anlamlı değil mi? )

ordu yıkacakmış ker hele hele; http://www.youtube.com/watch?v=cAMCg0ccwmg
ulan ne diyeyim bilemiyorum.

şu sözlükte belki fikir olarak yanyana gelsek kafa göz birbirimize dalacağımız kara sin'e sizin sayenizde hak veriyorum.

daha şehit gelirse kürtler neden sokakta rahat gezemiyor ?

dün benim apo'cu diye konuşmayı kestiğim kürttür bu pkk'lı ibne diye muhabbeti kestiğim adam twitter sayfasından hdp'ye pkk'ya lanet okurken beraber okuduğum gece içip sıçtığım türk arkadaşım hala akp kötü mhp onun stepnesi diye paylaşım yapıyordu.

olum azıcık kafanızı kullanın lan. tamam yaşınız küçük anlıyorum da bi kendinize gelin amk.
kusura bakmayın bunun tek neden akpkk hükümetidir 2003 öncesine kadar adamlar seslerini çıkaramıyordu kürtçe konuşmaya çekiniyorlardı.bu haysiyetsiz hükümet geldikten sonra adamların hastanesi elektriği suyu interneti hastanesi herşeyi beleş oldu bide üstüne yetmezmiş gibi meclise sokuldu...
yazık yazık
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar