bugün

aferin ya. valla, aynen devam bak böyle...
görsel

akp'nin iktidar gemisini yürütmeye nasıl da yardımcı oluyorsunuz bu terör sempatizanı soysuzu partide tutarak.
vallahi bravo...

akp ne zaman düşse, ne zaman sıkışsa, dara düşse imdadına yetişmek için yapmadığınız şey yok...

vallahi tebrikler...

özel olarak mı görüşüyorunuz bu konuda tayyip erdoğan'la?

talimatları saraydan mı alıyorsunuz?

ne diyor misal?
"kılıçdarcığım, malum yine zor zamanlar geçiriyoruz, senin sezgini bir ortaya salıver de bizim seçmenleri konsolide edelim" mi diyor tayyip size?

ve asıl önemli soru;
"akp'nin ekmeğine bu şekilde yağ sürmek için örtülü ödenekten para mı alıyorsunuz?"

bu yaptığınız siyaset değil.
bu yaptığınız vatanı bile isteye satmaktır.
eh, bunu da belli ki para karşılığında yapıyorsunuz.

akp örtülü ödenekten bir yandan tarikatlara, cemaatlere para aktarırken, diğer yandan da chp'ye para aktarıyor ki iktidardan düşmemek için chp kendisine yardımcı olsun...

bunun başka izahı olamaz.

atatürk'ün partisinde bu soysuzların cirit atmasının başka izahını bulamıyorum...

sosyal medyada, ben de dahil olmak üzre insanlar sürekli akp'nin rezilliklerini yazıyor, afişe ediyor.

ama bir sezgin tanrıkulu çıkıyor ve binlerce kişinin ilmek ilmek, emek vererek yaptığı çalışmayı tek bir paylaşımla yok ediyor...

vallahi bravo...

bugün akp hala iktidardaysa işte bunun asıl müsebbibi chp'yi yönetenlerdir.

tarih akp ile birlikte bugünkü chp'yi yönetenleri de vatan hainliği ile anacaktır elbet...

son olarak falih rıfkı atay'ın "babanız atatürk" adlı kitabından bir anekdot;

''chp genel sekreteri recep peker chp ile ilgili bir vesikayı atatürk'e imzalatmaya getirdiğinde atatürk vesikanın üzerine 'partim' sözünü yazar. peker 'paşam niçin chp yazmıyorsunuz?' diye sorar. atatürk de 'ne bileyim sonuna kadar chp'nin benim partim olarak kalacağını?' diye yanıt verir...''

malesef ulu önder mareşal gazi mustafa kemal atatürk bir kez daha haklı çıktı.
chp artık atatürk'ün partisi değil...
akp , chp ,mhp tek partidir . amerikan kontrolündedir .
1972 - 1980 arasında da adalet partisi - chp - mhp
amerikan troykası vardı .
adaleti dengeyi eşitliği ozgürlüğü hür yaşamı savunan güzel bir türkiye için var olan sonuna kadar tc devletine hizket edecek tek parti atatürk ün yolundan gider ve onun ilkelerini benimsemiştir.
Genelde karadenizli troll Ulu yazarlarının hergün aynı başlıgı açıp küfür hakaret ettiği partidir artık tek tek cimere EGM ye şikayet edeceğim bunları.
seçmeni ağır geri zekalı bir partinin tabanı

önce gusül abdesti alsın

sonra bu partiyle ilgili konuşsun

birbirini z*kmekten cenabet geziyorlar bir de laf ediyorlar

cacık yapacağım zaman biraz ayran

içine bir de dinci doğra

oh misss.

son zamanlarda tabanını üzen parti.
türkiye cumhuriyetindeki en gerizekalı tabana sahip olan parti. ülkenin başındaki kanserdir.

partinin genel başkanı yerine sikimi koysak yemin ediyprum yüzde 15 oy alır kitlesinden.

hele fan kitlesi ağır maldır. chpye oy veriyorum diyen bir insanla, bence, tartışmayınız.
görsel
Son durumu böyledir.
terörist yuvası.
istanbul il başkanının Atatürk'e atatürk diyemediği parti.

Namı diğer cûmxûrîyyèt xâlk partîsî. Kürtçü, türk düşmanı bölücü köpeklerin işgal ettiği parti, cexap.
Cumhuriyet Halk partisi ülkenin kurucu partisinin başına rahmetli Atatürk ve Rahmetli Bülent Ecevit in dışında adam gibi bir liderin gelemediği parti.
(bkz: anayasadan türk ifadesini çıkaracağız)

(bkz: chp li vekillerin musa anter i anması)

(bkz: canan kaftancıoğlu nun atatürk e katil demesi)

(bkz: kaftancıoğlunun dhkp clinin anmasına katılması)

bölücü teröristlerin kol gezdiği parti. türk ve atatürk düşmanı, türk devletine karşı her kliği destekleyen ve barındıran rezil oluşum.
Cumhuriyet Halk Partisi (kısaca CHP), 9 Eylül 1923 tarihinde Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde kurulan Türk siyasi partisidir. Parti tüzüğüne göre resmî kısaltması "CHP", simgesi Altı Ok'tur. TBMM'de 138 milletvekili ile ana muhalefeti temsil eden partidir. Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ise ana muhalefet partisi lideridir.
Siz ne kadar inanmak istemeseniz de Alevi ve Kürt kardeşliğinin sancaktarlığına geçmiş olan Sosyal Demokrat Halkların partisidir. Kaçtı o gemi... Dümen artık biz Alevi ve Kürtlerin elinde... Ağlamayın artık faşistler... Bu işler böyle...
üniversitenin ilk iki yılını komisyonunda geçirdiğim parti. ben de mücadelemi sürdürmek istedim ama gerçekten bizzat içine girince gördüm ki kürt ve alevi partisi olmuş arkadaşlar. ciddi değişime ihtiyacımız var, chp’nin yeni bir kana ihtiyacı var kk ile gitmediği, gitmeyeceği gerçek. şu an benim için ince>chp. o derece gözümde değeri azalmaya başladı.
CHP'nin başına Kılıçdaroğlu geçtiği gün bu partiye aşık oldum. Kılıçdaroğlu öncesinde Alevi derneklerinde konuşma yapan CHP'li Aleviler Baykal CHP'sine oy vermeyin ki Baykal başarısız gözüksün diyordu. işe de yaradı. Kılıçdaroğlu Kendine Gerçek Atatürkçü diyen Ulusalcı faşistlerin tümünü tasviye etti. Yerlerine Kaftancıoğlu, Tanrıkulu gibi komünist yoldaşlar getirildi. Şimdi PKK, YPG, Dhkp-c gibi örgütlerin cenazelerinde anma törenlerinde boy gösteren bir CHP var. Kısacası parti Alevi ve Kürt kardeşliğinin çatısı oldu. Son olarakta Ümit Kocasakal partiden ihraç edilerek Ulusalcı Gerçek Atatürkçü temizleme işlemi gerçekleşmiş oldu. Ağlama, sil o göz yaşlarını... Evet ne diyorduk? Bu işler böyle.
Rubi kalitesiz bir trol çok sırıtıyo.
Pkk ile flört eden parti.
Akp yi devirmek için Hdp ile ittifak yapması şart.
Sosyal Demokrat Halkların birleştiği kaledir. Eskidendi o Atatürk'ün CHP'si. Zaman değişti pis faşistler. Ühühühühühü. Ağla. Ağla. Yok dur ağlama. Yeniliklere açık olun lan biraz pis faşistler! Sizin sorununuz ne? Musa Anter Zübeyde Hanım'a küfür etmişte, CHP'li isim Özgür Özel onu nasıl anmış... Nasıl Atatürk'ün partisiymiş CHP falan... Sizlere CHP Atatürk'ün partisi diyen olmadı ki. Atatürk partinin kurucusudur. Ama o dönemlerde yaşamıyoruz artık bunu o kalın beyinlerinize sokun. CHP-HDP ittifak içindedir ve CHP Alevi-Kürt kardeşliğini topluma kazandıracak olan partidir. Bunun da en büyük temsilcileri de Canan Kaftancıoğlu, Sezgin Tanrıkulu, Özgür Özel, Veli Ağbaba gibi Alevi-Kürt yoldaşlardır... Siyasal mühendisimiz Kılıçdaroğlu partiyi 10 yılda faşist Ulusalcıların hepsini şutlayarak tertemiz hale getirmişken tantana yapmayın bir zahmet. E ee ne diyorduk? Bu işler böyle....
Sünni Türkleri tek tek partiden ihraç eden Siyasal Mühendisimiz Kılıçdaroğlu'nun yönetimindeki Halkların kardeşlik partisidir. Kürt ve Alevi olmayıp oy veren herkese şaşırıyoruz ve teşekkürlerimizi sunuyoruz. Partiden o kadar Sünni Türk attık bir tane Ulusalcı Gerçek Atatürkçü bırakmadık ama hala bizlere oy vererek ne kadar da zeki insanlar olduğunuzu göstererek şaşırmamıza neden oluyorsunuz! Günü geldiğinde de biz sizi çok güzel şaşırtacağız! Tabii ki partide tek bir Sünni Türk bırakmamak ya da Kürdistan Bayrağı paylaşımı ya da Kılıçdaroğlu'nun Selehattin Demirtaş'ı savunan söylemleri ya da dhkp-c'li törenine Canan Kaftancıoğlu gibi bir şeyden söz etmiyorum... E ee ne diyorduk? Bu işler böyle!
Adam ironik bir şekilde CHP'ye giydiriyor zaten. ne ak trollüğü ironiden anlamayan beyinsizseniz adam ne yapsın. bu arada sonuna kadar da haklı. her CHP'yi elestiren de ak partili değil. anlayın şunu.
görsel

Son 10 yıl içindeki hali içler acısı.

Ama bu içler acısı hal son bir ayda iyice göze batmaya başladı artık...

Ülkenin kurucu önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'a küfreden Musa Anter'i geberdiği günün yıldönümünde anan Özgür Özel mi dersin...

(bkz: chp li vekillerin musa anter i anması)

30 ağustos gibi ülkemiz için önemli bir günde gebermiş Dhkp-c'li fahişelerin anmasına katılan Kaftancıoğlu mu dersin...

(bkz: kaftancıoğlunun dhkp clinin anmasına katılması)

Atatürk demekten kaçınan, Atatürk diyemeyen ama 23 nisanın kutlandığı gün twitter'da '23 nisandan bir gün sonrasını hatırlamak istemeyenlere hatırlatma: 1915' yazıp, Ermeni Soykırımı söylemini birçok kez ağzından düşürmeyenler mi dersin...

(bkz: canan kaftancıoğlu nun atatürk diyememesi)

CHP Genel Başkan Yardımcısı, CHP Başdanışmanı olan töre sempatizanının Kürdistan bayrağı paylaşımı mı dersin...

(bkz: sezgin tanrıkulu nun kürdistan bayrağı paylaşımı)

6-7 Ekim olaylarından, en az 50 kişinin ölümünden sorumlu, "Apo'nun heykelini dikeceğiz heykelini!" diyen Selehattin Demirtaş hakkında övgüler dizen Kılıçdaroğlu mu dersin...

(bkz: demirtaş bugünleri şeref madalysı olarak taşıyacak)

Yani daha çok var da bu sadece bir ay içerisinde yaşanan olaylar...
görsel

"istanbul da Kürdistan'a dahildir" diyen Musa Anter'i anıyorlar...

Savcı katili yurtdışına kaçan ve büyük Kürdistan naraları atan Yılmaz Güney'i anıyorlar...

"Vallahi Apo'yu özledik" diyen Ahmet Kaya'yı anıyorlar...

Sonra da "biz Atatürk'ün partisiyiz bize oy verin" diyorlar...

Size anca Atatürkçü olmayanlar ve Kürtçü Aleviler oy verir...
eğer ünal çeviköz adlı şahıs partiden ihraç edilmezse chpnin azerbaycana desteğini bildirmesi samimi değildir.

kendine türküm, milliyetçiyim deyipte chpye oy atanlar görsün partide hangi adamların barındığını.
kayıtlara geçsin azerbaycanda binlerce asker, sivil katledilirken bünyesinde bulundurduğu ünal çeviköz adlı şahıs türkiyenin azerbaycana silah göndermesine maalesef demiştir.

heralde istiyorki silah göndermeyelim ermeniler baküye kadar önüne gelen azeri kardeşimizi katletsin. çok beklersiniz, atatürkünde dediği gibi "Azerbaycan’ın sevinci bizim sevincimiz, kederi bizim kederimizdir."