bugün

fenerbahçe'ye yakışan futbolcu.
uzaktan taktığı gollerle ortalığın mına koyan über futbolcu.
uzaktan takamadığı gollerle fener'in mına koyan über futbolcu.
gitse de ülkecek kurtulsak şunun iğrenç sıfatından ve saç modelinden.
şikecilerden kurtulmak için çabalayan, davasında haklı olan oyuncu. hayır aynısından stoch'tan da bekliyorum. adam cl'de oynayacağım dedi. 2 senedir tek cl. maçı oynayamadı. neredeyse şampiyonlar ligi yerine bank asya'da oynayacak adam.

http://www.youtube.com/watch?v=ZsSxl_233lI

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
http://galeri.uludagsozlu...an-oliveira-baroni-33315/
bugün türkiyenin 4te 3üne şu hareketi sergilemiştir :

görsel
(bkz: kedi canını senin)
karakter yoksunlarının, karakteri hakkında yorum yaptığı futbolcu.
saçlarını bonus kafa yapınca sempatikliği ve futbol yeteneği artmış fenerbahçe'li oyuncu.
benim aklımda hep o kıvırcık saçlarıyla inönü'de beşikaşıma attığı füze ile kalacaktır.
bugün 2 şubat 2012 samsunspor fenerbahçe maçı'nda yine yürüdü, mücadele etmedi, hiçbir şey yapmadı. bu kadar isteksiz, mücadele etmeyen bir futbolcu nasıl orta sahanın ortasında oynuyor, aklım almıyor. ayrıca mesut bakkal'ın önünde samsunsporlu futbolcuya yaptığı faulde kırmızı kart alması gerekiyordu.
fenerbahçe'de oynayacak kapasitede olmayan istikrarsız bir topçu.
sivas maçında ilk yarı boyunca adını duymadığım futbolcu.kendisine aykut hoca ne kadar tahammül edecek merak etmekteyim.
aykut kocaman ın neden hala ilk 11 de başlatığını anlayamadığım futbolcudur.

ikinci yarıdaki maçlarda çok göze batmaktadır. ne bir mucadele ne bir mudahale ne bir düzgün yatıcı pas! sahanın iki yarısında kendine iki yuvarlak çizmiş sanki 2 metre yarıçaplı bir o çembere koşuyor bir geri dönüyor diğer çembere ve yaptığı tek şey orada beklemek. bu kadar sahte bu kadar yapmacık top oynayan futbolcu görmedim. senelerdir kulaklarını çınlattığım selçuk şahin i bile arar oldu artık gözlerim.
kanser olursam sebebi bu adamdır.koş be adam,forman kirlensin biraz.
fenerbahçe'de sakatlık haberini duymadığım tek futbolcu.sanırım sahada koşmak yerine yürümesinin bunda etkili olduğunu düşünmekteyim.
bugünkü maçta 16. dakikada gol atması yüksek ihtimal olan futbolcu.
bugünkü maçta pitbulu yamultmasını beklediğim futbolcudur.
bugünkü maçta yanılmıyorsam bir pozisyonda kayarak müdahale etti ve bizleri şaşırttı.
verimli futbolcu. bir ön liberoya göre defansif özellikleri eksik olsa da çoğu maçta hücuma katkısını gözrdı edilemez.
futbolu iyi fakat kafası yeterince iyi değil. istediği zaman inanılmaz faydalı oynayıp hem hücumda hem de defansta acayip işler yapıyor fakat canı istemeyince sahada çekilmez bir adam oluyor, toptan kaçıyor hatta defansa yardımı sıfıra iniyor. bunu bu yaştan sonra çözebileceğini de sanmıyorum...
gösterişsiz ama çalışkan ve faydalı bir ön libero.
canı ne zaman isterse oynayan futbolcudur. parasını kazanır, kimseyi sikine takmaz. öyle bir görüntüsü var.
hayatımda gördüğüm en istikrarsız futbolcu olup adamın kafasını duvarlara vurduran cinstendir.
oyun tarzını pirlo'ya benzettiğim fenerbahçe'nin iyi oynayan nadir oyuncularından. takımın kilit noktasıdır ama bir çok kişi farkına varmaz. top ona geldiğinde adeta oh çekiyorum.
hır gürle işi olmayan tam bir profesyonel, dinamo, gizli silah.