bugün

claudio maldonado'dan bile daha kötü. daha fazla yoruma gerek yok sanırım...
"bunu kim çaktıysa fenere fena çakmış" dedirten tip..
barcelona-villareal maçını izledikten sonra kadıköyde ezdiği çimlerden ötürü yargılanması gerektiğini düşündüğüm 3. sınıf futbolcu. ama suç onun değil tutup onu oraya getirende. bu kadar iş bilmezin biraraya gelebildiği başka bir ülke var mıdır merak ediyorum.
gereksizdir.
futboldan soğuma nedenidir. al gülüm ver gülüm. *
bu arkadaş gitmeden önce takım içinde birilerinden acayip bir dayak yiyecektir. önce emre'nin sonrada volkan'ın açıklamaları bunu gösteriyor. sıfır mücadele, eli belinde gezmeler, toptan kaçmalar. cidden sahadaki diğer oyuncuların emeklerine yazık oluyor...
claudio maldonado canlısından kurtulduktan sonra 'tamam lan bundan daha kötüsünü alamayız alacağımız bütün adamlar en azından bundan daha iyi olur' demiştim. büyük konuşmuşum.
devre arası yaklaştıkça özellikle son iki haftadır çok iyi oynayan futbolcu. sanırım tutuşan bölgeleri var arkadaşın. kesinlikle yönetim bu oyuna kanmamalı ve kendisiyle devam etmemelidir...
gideceğini anlayınca vites yükselten, yerini sağlamlaştırınca eski haline dönen adamdır. yeteneksizdir, ciddiyetsizdir. fenerbahçe formasını giydiği hergün kayıptır. derhal fenerbahçe ile ilişkisi kesilmelidir.
düz bir ortasaha olmasına rağmen savaşçı da değildir kendisi. Selçuk Şahin'i bile fenomen yapmıştır efenim.
selçuk şahin'in 2 haftalık sakatlığı yüzünden ilk 11 yolu gözüktü. maalesef dönüyor...
villareal'in istediği iddaa edilen futbolcu. napacaklarmışsa bunu şaşkınlardayım.
hazırlık maçlarında fenerbahçe'nin en çok göze çarpan ismi.
bir insanda yetenek olur ama bunu kullanmazsa aklından şüphe edersin. baroni de aynen öyle biri. istese harika oynuyor. hazırlık maçlarındaki performansı avrupaya hazırım der gibiydi. ancak çoğunluğun düşüncesi doğru sanırım. gideceğini anlayınca iyi oynamaya başladı. forma için savaşmazsa ne kadar yetenekli olursa olsun fenerbahçenin ön liberosu olmayı hak etmez.
ayhan akman'dan 3 gömlek kötü futbolcudur.
--spoiler--
cristian baroni : brezilya'da 5 senede kazanacagim parayi bu kulup bana 1 senede verdi. gerekirse sozlesme sonuna kadar bedava oynarim.
--spoiler--

şeklinde bir söz söylediği iddia edilen futbolcu... Sevinsem mi, üzülsem mi bilemedim.
takımım olsa bedava oynarım dese oynatmıyacağım futbolla alakası olmayan şahsiyetsin herifin tekidir. gitsin artık bıktık bu ne arkadaş takımın ortası en önemli yeri bu maymuna emanet nedir bu gitsin artık. gitmiceksede kenarda beklesin mümkünse saçlarını kestirsin iyice mal'a bağlamış.
bu akşam beşiktaş'a enfes bir frikik golü atan topçu. bi de defansda adam kaçırmasa tadından yenmez.
27/10/2011tarihli baçta ilk golde belki yediği dizin acısıyla topa hamle etmemesi yanlıştı.
ismini ne zaman duysam aklıma ister istemez mahoney geliyor.
34'lük mehmet aurelio'nun sol şeyi etmez. bacağı...
geçen sene yükselmeye başlayan performansını bu yıl da sürdüren, mevcutlar içinde iyi verim alınan orta saha oyuncusu.
maldonado ve selçuk'tan hiçbir artı özelliği olmayan vasat orta saha oyuncusu. adamda istikrar sorunu var ve istikrar sorununun en olmaması gereken yerde oynuyor. mehmet aurelio'ya görünmez kahraman derdik, bak yine görünmeden yaptı işini derdik, bu adam görünmeden hiç bir şey yapmıyor. kendini defansif orta saha oynayan 10 numara gibi görüyor sanırım, öylesine geziniyor sahada, nasıl oynar fenerbahçe'de anlamak mümkün değil. bunun defansta oynayan versiyonu olarak da fabio bilica var. ikisinin de lig arasında bavullarını toplayıp hemen yollanması gerekiyor.
"madalyam evde, kupa'da müzemizde" demiş hazret. cümleyi ben tamamlayayım o zaman: "madalyan evde, kupan müzede, başkanın metriste"
kendisi twitter üzerinden corinthians'a geri dönmek için kampanya başlatmış olup fanlarına beni türkiye'den kurtarın çağrısı yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar