bugün

Acemilerin 5/1 aldığı oyun. Eğer ki karşınızda yeni gelin gibi 5/1 makinalıya sarılan, sağa sola Karavana sallayan birini görürseniz, onunla biraz eğlenebilirsiniz denektir. Hemen öldürmeyin, bırakın tüm mermileri şarıl şarıl tüketsin. Ardından da kedi fare oynayın onunla, hiç şaşmaz.
“Ce se go” diye okumaktan vazgeçemeyeceğim vurdulu kırdılı silahlı milahlı oyun.
dust2 globali olduğumu belirtmek isterim.

artık zevkine giriyorum.
Bıçak bıçağa karşılaşmaya söz verilip, bir türlü bu söze sadık kalınamayan oyun.
Sırf oynarken fps düşük olmasın diye 6 binlira feda ettiğim oyundur.
1.5 sürümü en efsane olanıdır.
görsel
Efsane oyunlardan birisidir. Evet.
En son ne zaman oynadigimi hatirlamiyorum bile.

Ilk basladigim dönemde css oynarken büyük bir servere girdim. 20/20'lik oyunda bizim takimda (terörist) tek ben kaldim, karsi takimda 9 kisi kaldi.
Mapi sürekli turluyordum. Denk geleni vurdum. Bombayi bile yerlestirmeme gerek kalmadan hepsini vurarak oyunu kazandik. Hemen ardindan banlandim. Ne hackden anlarim ne de hile hurdadan. Hatta bu tür oyunlarda genelde ilk ölen (first kill) ben olurum. Nasil oldu da o kadar uzun dayanabildim ve hepsini vurabildim bilmiyorum.
1.5 versiyonu hala oynanılan oyun.

cs oyuncu serverleri duruyor hala.
Zamanında delta force dan buna geçtiğimizde deli estirirdik (20 sene önce) lise zamanında.
Zamanın efsane oyunlarından.
Duvar taramayin lan yasak.
Yeri apayrı olan oyun. Evet.
1.5 versiyonu csoyuncu sunucularında hala oynanan oyun. Geçen server 1 e girdim. 32/32 inferno doluydu. Bayağı da zevk aldım he.
sikerim böyle oyunu dersiniz. hilecilerden bıkmışsınızdır. ama o da ne 1-2 ay sonra kendinizi tekrardan dust 2 de mid keserken buluyorsunuz. işte öyle bir oyundur.
ilk oynadığım oyundur hatırladığım kadariyla.
Cocukluk anılarımı hatırladım cok guzel oyundur bağımlılık yapiyor.
1.5 sempatik oynarken çocuk aklımızla botların rastgele konuştuğu metinlerin dosyasını bulmuştuk oradan değiştirip küfür etmelerini sağlamıştık güzel günlerdi keşke yeni oyunlar da bu kadar eğlenceli olabilseydi.
(img:#2004932)
Yükledim ama sorun şu ki oynamayı bilmiyorum. Daha doğrusu karşıma herif çıkmıyor vuracak.
pide kedi bot at.
Sv_cheats 1
Bot_add
Enter enter enter.
"32 kişilik dust kuruldu, isteyen girsinnn", "pusmak yok", "ekran yapma aq", "rest çek", "impulse'yi aç".
hala büyük bir zevkle 1.6 versiyonunu oynadığım efsane oyun.
Kasanın arkasında pusu kuran fetöcüdür.