bugün

Inexinferis ve slient cfg ile muhteşem oynamistim.
--spoiler--
- enemy spotted!
+ enemi kim amına koyim?
- soru sorma go go go!
--spoiler--
internet kafelerin revaşta olduğu yılların vazgeçilmez oyunu. dust' lar poolday' ler. online olarak hala birçok serverda oynanan oyun. hilesiz oynayan oyuncularla oynamak hala çok keyiflidir.
assault'un efsane bölüm olduğu oyun.
Liseliliğimde oynamaktan yalama ettigim oyun.
oynamamış bir nesilin yetişiyor olduğu bir oyundur.

lise yıllarındaki devamsızlık sebebi, hatta dil bölümü seçme sebebidir.
(bkz: gıfomına)
(bkz: affirmative)
(bkz: mod)
dünyanın en güzel oyunu benim için.

bugün arkadaşımın rüyasını öğrendim: Rüyasında counter'da dust2 oynadığını görmüş, tam rush yapacak, bir bakmış takım arkadaşlarının hepsi kız. Kızlardan biri; ''ben aynaya bakmadan rush yapmam.'' demiş. * yaklaşık iki sattir bu rüyaya gülüyorum. iki ay daha gülebilirim, o yüzden aynaya bakmadan rush yapmayan tatlı qıslar eqlesin. :P
"global offensive" almıştım birkaç ay önce. gerçekten zevkli oyun. düzgün server falan bulma sıkıntısı yok cs 1.6daki gibi. ranked maç atıyosun 5v5 15 round ct, 15 round t oynuyorsun. ve oynayışına göre seni bir lige atıyor. matchmaking sisteminde tabi ki saçmalıklar oluyor bazen ama güzel yani. geçen gün arkadaşlar çağırdı 1.6 ya girdim. keşke girmeseydim o kadar kötü geldi ki bana 1.6 sürümü. "bizim gözümüzdeki efsane bu muymuş?" falan dedim kendi kendime. tabi zamanının efsanesi. ama go oynadıktan sonra 1.6 gerçekten kötü geliyor arkadaşlar.
tıp bitirmiş adamın 35 yaşında çocuklar gibi oynadığı nacizane oyun.
Go oynadıktan sonra 1.6 oynayamayanlardan biriyim ama go da bir yerden sonra sıkıyor.
internetten 1.6 veya 1.5 sürümlerini indirip public oynamamak gerekir. Çünkü hileci dolu. Sxe zaten sittin bir sike yaramıyor.

Gidin orjinal alın. Vac desteği hem.

Tanım: efsane oyundur kendileri.
oyun içinde mikrofonlaa konusunca çok net geliyo gidiyo ses, bildiğin iletişim aracı oldu benim için. arkadaşla konusuyoz hep.
Her zaman oynanması zevkli efsane oyun.
1.6 akar.
1.6 oynayacak varsa oynarız oyunu.

uzun zamandır girmiyordum. hem alıştırma falan olur.
1.6' cilar sadece bir ay beklesin. Kopup geliyorum.
Efsanedir onunla büyüdük dust, assault, poolday, icewolrd az cirit atmadık, hayatımız boyunca asla unutmayacağımız oyunlardan biridir, saygıyla anıyoruz. Bol multiplayerlı gunler.
1999'da valve tarafından çıkarılmış efsane ve 3 yıldır inaktif olduğum oyun. 1.6 oynayan kaldıysa gelsin oynayalım.
6 senedir oynamıyordum geçen gün arkadaşlarla mazi yaptık özlemişiz dünya çapında en efsane oyun.
En güzel niki hanım_koş_avpmi_getir olan oyundur.
lan rüyamda gördüm bu gece.

rakip takım bizden güçlüydu ve rakipte 6 kişi vardı. oyunun en kritik yerinde 5 hetşat bi normal ile rakibi komple yere serip takımın ilgi odağı olmuştum. lan toplasan ömrüm boyunca 5 kere hetşat yapmamisimdir ama bi oyunda 5 kere yaptim. uw beybi.
oynayacak yazarlar varsa oynayalım oyunu. bekleriz lan hadi gelin bak..
global offensive versiyonunu sıkça oynadığım oyundur.

Rank: Legendary Eagle
işyerinde 5 kişilik odamızda yeniden sardığımız bizi internet kafe günlerine götüren oyun. o değil de birini vurdukça vurduğum kişinin surat ifadesine bakıp saatlerce gülüyom amk ahahahaahahahah. çok komik lan. de kol olmadan klavye ve fare ile ben iyi oynayamıyom. ayrıca en sevdiğim silah 5/1 el bixi si. dadadadadadadadadadada.