bugün

banka memuru.

parayla oynaya oynaya balataları sıyırmıştır.
hakkında bu kadar entry girilince iflas etti sandım azizim.
eğlendiren kral.
başarısız... daha iyilerini de görmüştüm... krallık potansiyeli yok en fazla dük olur bundan.
bir gün resmini paylaştığından herkesin siktir edeceği yazar.***
taklit edilen yazardır.

(#8796570)
açıkçası sevmezdim bu adamı. ne yazıyor ne saçmalıyor derdim. ama lahmacunun kıymaya doyduğu an olsun ya da tiesta gera olsun sevdirdi bana bu adamı. en azından güzel yazıyor eğlendiriyor. hiç bir şey olmasa orjinal be abi.
ulan adam harbi cool işte. sözlükteki o yeni ezik trollerin açtığı her başlık, salakça olaylar çıkartırken bu yine hiç çizgisini bozmadan kafa entryler girmeye devam ediyordu, kimseyi takmadan.

gerçi ben şu sıralar, çakmaları çoğalmışken durulmasından yanayım kısa bi süreliğine ama olsun yine.
devir abi...

bu devirde bu devirde...

(bkz: yeter cool adam yeter)
para verip sırları alsın. dizinin ismi coolçük sırlar olsun...
uludağ sözlüğü anlamlı kılan kraldır.Sözlükte birde gayri meşru çocuğu olduğu bilinmektedir *Severek beğenerek takip ediyoruz.
(bkz: parasıyla rezil olmak)

o resim ne öyle. bizde para çok gibi diyor resmen
(bkz: sen kendini zengin mi sanıyorsun) bu lafı demeyi çok istediğim yazardır. bugüne nasipmiş. sen bende ki paraları görmediğin için kendini zengin sanıyorsun. geçen gün burnum aktı malikanemde peçete bulamadığım için cebimde bulunan en küçük para olan 1000£ ile burnumu sildim be sen kendini zengin mi sanıyorsun.
cool adam nickli yazarın artık eskisi gibi olmadığını dile getiren sözdür (ukde). . .
beyinden alıp organa vermişler dedirten yazar.

(bkz: #8465602)
(#8838658) yok artık lebron james dediğim yazardır. *
garson kızlarla kafayı bozmuş yazar.
hala ciddi ciddi sitem edilen yazar. yeter ulan, adam taşak geçiyor işte, zart zurt. hala yok kendine sokacısa, yok oha.
(bkz: rahatsız bu ha)
(bkz: cool adam ı gerçekten zengin sanmak)
bana yardımı olmuştur arkadaş. bunu bilir bunu söylerim.
cool adam mahlaslı yazarı belirli bir ücret karşılığında satın alma eylemidir, planladığımdır. *
Coca Cola içmeyi marifet sanan, coca cola içmeyenleri coca cola ya erişemedikleri için içmediklerini sanacak kadar acaip düşünce sahibi yazarımsı klavye insanı.
(bkz: beş para etmez)
doğrudur, cool adam artık eskisi gibi yazamamaktadır. eskiden yazar bölümüne ismini yazıp arattığım, hatta entrylerine güldüğüm olurdu. artık bunu yapmıyorum.