bugün

hendrix aracılığıyla tanıştığım, hemencecik kanım ısınan, kafa yapımız uyan bir yazar.*
bugünlerde slm-nbr deyip sonrasında ben meşgulüm bunu sonra konuşalım bunu da sonra konuşalım deyip konuşma listesini kabarttıkça kabartan yazar. hangi birini ne zaman hatırlayacaz da konuşucaz o zaten muamma ama asıl mesele çok feci uyutuluyormuşum gibi geliyor ya hadi hayırlısı... hayır sanki hanfendi devlet memuresi hep bugün git yarın ge diyor da o "yarın", günün birinde gelecek mi merakla bekliyoruz... ha tabii kendisi stratejik olarak her şeyi iyice biriktirip sonrasında bu birikenleri kendi adına ciddi bir gelir kapısı haline dönüştürmeyi düşünüyorsa bittim ben... * * * *
yazik yazar..
iftiraya ugramis.. fena halde hem de.
yetkilileri goreve cagiracak da, herseyi de devletten beklememek gerektigine ikna olmus su aralar.
naapsin o da bagrina tas basmis yazar.

allah cezani verecek chocoholic!! *
yetkililerden yanit almis ancak kulaklarina inanamamis yazar.
"hadi ya sen de mi seda sayan dinliyosun confusedy.. super.. ben de bayilirim da. en sevdigin parcasi ne bakalim?" seklinde girisen gelisen, birkac baska mevzuyla sonlanan mesajla dalgalanip da durulamayan yazar. karmasmis yazar. guvendigi daglar kar altinda kalmis yazar. **

ayrica;
gevezeliginden dolayi basina geleceklerden tedirgin olan yazar* ***
gittikçe bağımlılık yapandır. * * * *
gecenin bu saatin de hendrixle aralarında bir samimiyet sezdiğim yazardır.
(bkz: obscure)
conf: pavlovun köpeği oldum yaa*
berin: pavlo??
c: pavlov canım, pavlov!
b: pavlov kim, manita mı?*
c: berinnnn!!??
b: pavlov ismi bana da bir italyan erkeğini hatırlatıyor, hoşgör
c: *rus olabilir mi, şöyle adaleli falan, olgun azcık, şöhretli de...
b: akdeniz erkekleri iyidir.
c: akdeniz erkekleri iyidir de pavlov hiç bir zaman onlardan biri olamayacak, olmadı. **
b: gece gece yarıldım yaa...*
c: sen mi ben mi!!??
(bkz: pavlov un köpekleri)
artik konusmaya korkan yazar. ne soylese detaylariyla kamuoyuna yansiyo kardesim.. ne bu boyle. olmaz ki ama.
genc confusedy rahatsiz! bilinee.. * *
baktım da ilk konuşmamızdan bu yana 7 ay geçmiş, 7 aydır bırakmamışım peşini, ne yüzsüz adamım lan! neyse efenim, kendisi her ne kadar "yahu dopdop bi git!" "şu anda meşgulum bugun git yarın gel" dese de beni sever. velhasıl kelam, işleri bitsin en yakın zamanda beni tedavi edecekmiş, öyle dedi kendisi.
nicki ile nickimi ortak çarpan parantezine aldığımızda

(confu+1)sedy çıktısını veren yazardır.
ilk gördüğüm yerde vurmayacağım yazar. *
bi komik yazar.. zira asagida sozu gecen* bakinizlari vermeden uyuyamamistir zatalileri. *

(bkz: kus yuvada)
(bkz: tamam)
(bkz: merkez)
''And I know, you're a part of me
And it's your song that sets me free
I sing it while I feel I can't hold on
I sing tonight cause it comforts me''
19 aralık 2006 halı saha maçımızda eqin'in muhteşem kalecilik görüntülerini çekerek o anıları ölümsüzleştirdiğine inandığımız yazar. *
düşünmek yerine başkalarının cümlelerini kullanmayı alışkanlık haline getirmiş şirin. *
asıl beni taniyamamıs yazar. kimseyi yatistirmak gibi bir dert içerisinde olmayacağımı kavrayamamış kişi. ama olsun yine de ;

(bkz: addiction)
farkettim ki türkçe konuşabiliyormuş. vallahi beyânları türkçe, kontrol ettim.
gecenin köründe kırk kişi online iken gizem tribi yapmaya çalışan yazardı.
ha çat diye buldum mu? buldum..
sonrasında kıvırdı mı? kıvırdı..*
her ne kadar sanal bir kişilik de olsam kendisi için ve bu yüzden de çok da bir önemim olmasa da kendi hayatında yine de onun hayatında köstek değil destek ola birisi olmayı istediğimi, bunu hedeflerken de elbette ki kendisinin kötü zamanında bana karşı olası bir fevri davranışından ötürü gücenmeyeceğimi hatırlatmak istediğim yazar kişisi. ha ama pek bir hain bir kişidir bu; zira kendisi gelir sıkıntılarından bahseder durur biz onu dinleriz konuşur uğraşırız yüzünde güzel bir gülümseme oluşsun diye. ama o yüzü güldükten hemen sonra tekrar sırtını çevirir bize. ve bunu sırf ailemin bir zamanlama hatası sebebiyle yapar. hayır yani mayıs yerine aralık'ta dünyaya gelmeyi sanki ben tercih ettim hayret bi şey. * işte sırf bu yüzden ne sözüm geçer kendine ne de nazım... hele bazen ben kendi derdimden bahsedecek olurum, direkt karşılığında terapi ücreti ister, para yoksa görüşmem der. ücreti güç bela denkleştiririz; görüşme randevusunu vermez. randevuyu da alsak sen benim ilgi alanıma girmiosun der. der babam der illa kendini benden kaçırmanın bir yolunu bulur. ama ne olursa olsun takibindeyiz kendisinin; her ne kadar benim durumumu elinden geldiğince zora sokmaya çalışsa da kendisi gibi bir insanı bir kere bir şekilde tanımışım madem kendisinden öyle kolay vazgeçmeyeceğimdir; bunu lütfen artık kabul etsin diye beklediğim kişidir...
(bkz: şımarık) *
antidepresan olarak kendi varlığını ortaya koyan kişi. böyle enteresan bir terapi modeli geliştirmiş kendisi, ilaç tavsiye etmeksizin kendisiyle kimi zaman gülüp eğlenilen kimi zaman kızdırılıp tavır aldırılan kimi zaman onun sıkıntılı haline ortak olmaya çalışılan ama öyle ya da böyle az ya da çok varlığı hissedilen, çünkü bazen tek kelimeden ibaret de olsa illaki konuşulan kişi. ama baktım ki son dönemde ilacım bitmiş eczaneye de sordum yokmuş bu ilaçtan; amerika'ya sipariş verdirdim gelsin diye bekliyorum şimdi ilacımı. umarım bir an önce sipariş adresine ulaşır da ben de bu hoş ilaç alışkanlığıma devam edebilirim. tamam kabul ediyorum alışkanlığın kendisi kötü bir şey ama hayatta salt iyi olan ne var ki zaten? umarım bir an önce bütün bu yazılanları görür de gerekli dozda ilacı bana sunar diye beni bekleten kişidir efendim kendileri...
sozluk platformunda kafasi bu kadar uzun sure karisik gezen yazar olmasi dusundurucu. buradan yazara sesleniyorum, aciklama yapmasini umuyorum. zira kafasini bu kadar uzun sure ustelik de bir genc kiz olarak karistirmasinin dogru oldugunu dusunmuyorum. bence yanlis. insanlarin konusarak anlasabildigi gunumuz 21. yuzyilinda sessiz olarak cok fazla mesafe kaydedebilecegini dusunmuyorum. aslinda kendisin tanimam etmem, gozlemlerime bagli olarak konusuyorum, yanlis olabilir, kendisini pek tanimiyorum. iyi aksamlar.
çoklu kişilik konusunda bendenizi aydınlatacak olan yazar kişisi amma velakin zaman problemini nasıl çözeceğiz bilinmemekte! yine de engin bilgilerinden faydalanmak isteriz...
bu entryisi gormesi aylari alacaktir zannimca bu kekonun fakat durumun daha gec olmasi varliginin trejedyasini etkilemiyor! acilen boston sularindan bana selam etmesi ve haberler vermesi gerekmektedir. sozlukten haberler salacak kadar caresiz bir haldeyim, sana haberlerim var acilen bana ulas confusedy! karmasik dedik, yeterince komplike dedik de nere kadar lan nerdesin sen ozledim?!