bugün

25 dakikada bütün biletleri satılan gösteri.

Karaborsa 1500 tl ye kadar çıkmıştır.
Nisan ayında gideceğim gösteri...
isme bak . Kesin çok pahalı bir şey.
Cem Yılmaz'ın yine kırıp geçireceği gösterisi. Heyecanla beklemedeyiz.
Aynı esprilerle gene parayı kıracak arkadaş. Sonra çıkıp orada burada bize laf sallar. Geliştir kendini abi aynısın işte. Evet.
Yine anında tükenen nisan biletleriyle bu sefer de güldürmemiştir.

Hedef mayıs.
sadece istanbulda olan gösteri.
mayıs ayı için 2.katagoriden biletini alabildiğim gösteri... Şuan için hayattaki tek amacım şu gösteriyi izleyebilmek
mayıs 15 için 2. kategori 2 adet biletim var uygun fiyata düşünen olursa beni bulabilir.
adında bile mizah olan stand-up gösterisi.
10 nisan 2019 tarihinde gittiğim gösteridir ve gülmekten çene ağrısı ile sonuçlanmıştır.
acımız büyük ray-ban, little little into the middle gibi kavramları gösterilerinde konu alıp bu söylemleri toplum içinde neredeyse bitirmiştir, aksine hala yapanlar ise etrafta dalga konusu olmaktadır. son gösterisinde de sağlam nokta tespitleri vardır, zamanla bunlarında bırakacağız.
sen çok yaşa e mi cem yılmaz...
görsel
o kadar da para vermiştik..
Dün yediği hurmalar midesini bozmuştur.
izmir fuar acıkhava tiyatrosunda dunku gosterisini izledim elestirilerin ne kadar haksız oldugunu gostermis oldu bana performansi. eski gunlerini aratmıyor. siz gulerken hic es vermeden espriler yapma devam ediyor ya da siz ince bir espriyi anlamaya calısırken cem yılmaz diger sakaya coktan gecmis oluyor haliyle pürdikkat izlenmesi gerekiyor.

not: bir de yer gostericilere para kaptırmamaya calısın. eger biletinizi elinizden kaparlarsa pesinden kosup siz yetisene kadar o sizin oturacagınız yere varmıs ve elini acmıs bir sekilde bahsis bekliyor olacaktır.
7 ekimde izleyeceğim gösteridir. izleyelim editleriz.

Edit: fırsatı olan kaçırmasın izlesin.
Dun gece izledigim gosteri. Valla benim mi gulmeye cok ihtiyacim vardi da agzimi kapayamadim 2 bucuk saat, yoksa cidden inanilmaz mi iyiydi bilmiyorum ama cok eglendim.
cem yılmaz'a, gişelerde bekleneni veremeyen karekomik filminden sonra moral olan bir gösteriydi.
NET ALEMine düşsede izlesek.
cmylmz'yi çıkar koy yerine apple'ı al sana ayfon 12 ismi.
31 Aralık gününde netflixte yayınlanacak olan stand UP gösterisi. Aynı gün Yılmaz Erdoğan'ın münaşaka'sı da blutvde yayında olacak. Güzel bir yılbaşı gecesi olacak asosyaller için.
Arkadaşlarla beraber yılbaşı gecesi alkol-çerez yanında yeni bir cem yılmaz stand up'ı izlemek için yaşamak hayattaki tek gayem. (şimdilik)

Ayrıca şu gözler ucundan da olsa kara mizah yapan bir cem yılmaz görmeden cmylmz emekliliği görmesin lütfen.
Çok kısa olmuş. Yıllardır devam eden bir gösteriden bu kadar mı malzeme çıktı? Seyircilerin çekip internette koyduğu amatör videolarda çok daha fazlası vardı ve güzel espriler de vardı. Neden buraya koymamışlar şaşırdım.
malum ortama düşmüştür.
An itibariyle izliyorum.
neden bok atıldığını anlamadığım tek kişilik gösteri. münaşaka denen çöpten sonra izlediğim için mi bilmiyorum ama çok iyi geldi bana. tabi ki cem yılmaz'ın efsane olan bir tat bir doku ve cmylmz 2008 ile kıyaslanamaz ama itin götüne sokulacak kadar da kötü değil.
güncel Önemli Başlıklar