bugün

musallat olduysa doğru bir gerçektir.
Katıldığım önermedir.
Şu an kucağında bile oturuyor olabiliriz.
evde kalkan her perdenin her hareketin göstergesidir. mesela üst katlardan ses geliyormuş gibi geliyor değil mi?
kafadan atmanın dayanılmaz hafifliğinin her an etrafımızda olduğu gerçeğidir.
içinizde tartışmak isteyenlerin olduğunu duydum. buyrun soruları alayım.
başka bir boyuttalarsa etrafımızda sayılmazlar. uzay fiziğine ters. ya sürekli buralardalar ama göremiyoruz, ya da başka boyuttalar. ikisinden birisi.
araf suresinde "onlar sizi sizin onları göremeyeceğiniz yerden görürler" der. bazı insanlar gördüklerini söylüyorlar. istediklerine görünüp istediklerine görünmeme durumları varmış sanırım. hatta cinlerle evlenip çocuk sahibi olanlar bile varmış.

cinler var olabilir ama anlatılan diğer şeyler hep hikaye gelmiştir bana. yine de metafizik sevdiğim bir konudur. sabaha kadar konuşup tartışabilirim.
Önünüzdeki cinden yeğdir.
Kötüleri iyileri vardir insanlardan önce yaratilmislardin bilim ve ilmi bizden daha iyi bilirler vücut olarak sihirli güçleri vardir.insanlar onlar görmezler onlar görürler ama rahatsizlik vermezler kötüler inden ise melekler korur. Onlarda ürerler daha uzun yasarlar.onlara da peygamber ve kitap gelmiştir bizim onlar soyut bilmemiz gibi onlarda bizi soyut bilirler belli bir ilimle veya sihirle onlar ile iletişim kurulabilir insanlar daha üstündürler belki zeka belki de irfan olarak.
Sana selamı var şimdi yanına geliyorlarmış. Ama sen inanma kesin zikecek.
Ben de nerde bu cinli baslıklar diyordum.
O seninle uğraşmaz bakmaz bile ne zaman cenabetsin pis koku yayarsin meleklerde onlarda sana lanet eder çok günahkar olursan senden hoşlanmazlar dikkat çeker sin başkan aksilikler gelmeye baslar.
az sonra nane likörü ile karışacak olan cindir.
(bkz: düşman götüne)
bir değil milyonlarca vardır. saçımızın içinde bile. dişlerimizin arasında bile. midemizdekilerin adı bile lise okuyan herkes tarafından bilinir helicobacter pylori.
Gece gece okutturdun şu kelimeyi! Yusuf yusuf oldum günahı sana.

Yanımda ki şey de bişeye benzese bari yokluktayız mk.

Edit: tövbeler olsun.
her yerde olan cin değil allah'dır. yanımda bir cin var mı bilmem ama 'şeytansın şeytan' dediğim bir dişi var ve uyuyor. bence bu daha iyi.
keşke kadın olsa.
doğru olan önermedir. cabbar kardeşimle oturuyorum şu an. az önce kapıyı kapat dedim ardından küt diye çarptı kapı. tesadüf mü? hayır cabbar yaptı.
(bkz: Allah yok cin yalan)
(bkz: allah ın elektrik olma ihtimali)
cinlerin heran heryerde olmalarından mütevellittir. Arkanızda bile olabilir şuanda, kolaçan etmekte fayda var.
başlığı okurken elektriğin gitmesiyle ufaktan gerilim dakikalarının başlamasıdır.
bakteriler her yerdedir. ondan doğrudur bu cümle de.
Gecenin bir saatinde entry girilesi konudur.
eksisozlukten araklanan bir basligin uludagsozlukte hortlamasidir. carpilacaksiniz munafiklar.