bugün

Ne olmuş gittiyse. Hem kendisi iyi bir Atatürkçüdür. Yakışır başkanıma.
sabah tüm medyada en önce sözcü ve cumhuriyet'te haber olmuş kişi.

passat mı çekeyim yanlarınanın bir diğer versiyonu. şerefi varsa istifa eder, yoksa merak etmesin. muhalefetten olduğu için hızlı bir soruşturma açılır.

ha iktidardan olsaydı habertürk manşetten geçebilir miydi bunu da bir tartışmak lazım derim.
cehapeli olunca eleştirecek bir yan yoktur.

arabayı kiraya verip parasını cebine indirse bile bir şey denilmez çünkü o cehapelidir.

cehapeli yapınca kendi cebine atıyorsa da onu laiklik, atatürkçülük adına yapıyordur. o yüzden çokta sorun olmaz.
Halkın parasıyla devletin tüm imkanlarını kullanarak milyonlarca lira israf ederek düğün dernek yapanlara alkış tutan çomarın zoruna gitmiş.
Bu arada makam aracının benzinini cebinden ödemedi ise bu olayı da kınıyorum.
makam helikopteriyle düğüne gitmekten daha iyice bir durumdur.
Benzin parasını cebinden ödemiş olsa bile bu seferde makam şoförünün maas problemi var. Neresinden bakılırsa elde patlıyor.
Aktroller tam gaz. Makam aracım passat değil diye ağlayana sesiniz çıkmadı ama aqlarım.

Not: yanlış ve şerefsizce bir eylem.
Olası Rte Serzenişi : EYY Benim dava Kardeşim Bunlar Ateist Bunlar şovmen Bunlar Müsrif !
Yanlış ve kötüye kullanmadır.

Ancak yapılan yanlış bile olsa sıçmaya bile herkes makam aracıyla gidiyor. Hemen vatan millet düşmanı çalıyor yiyor demek samimi değil. Siyaseten söylenmiş sözlerdir.
oh yarasın. akp liler çalıyor ama çalışıyor diyorsa chp liler de gidiyor ama çalışıyor diyebilir. bunda bir sakınca bence yoktur.
al birini vur ötekine. tencere dibin kara, senin ki benden kara. yok birbirlerinden farkları. neyin kavgasını yapalım ki ?

--asgari ücret 1.300,00 tl olan bir memleket düşünün bir vekilin maaşı 17.000,00 tl. ya kimsede çıkıp demiyor ki bu adalet mi ?
--ister iktidar, ister muhalefet partilerinden bir vekilin çıkıp da allah tan korkun bu para fazla diyeni gördünüz mü hiç ?
--haram helal ver allah, bizim karı yer allah, müslümanım elhamdülillah.

ağızlarına bile almazlar bunu. tatile gitmiş. gitsin varsın.
görsel
yalandır. aracı akp li kullanıyordur. aracı çalmış tatile gitmiştir.
Benzini cebimden ödedim faturası var diye gündem yaratacak mebus.