bugün

Tayyip korkuları yüzünden her türlü ezikliğe bulaştıkları içindir.
Seni de besliyor bu ülke. Demek ki bozukluk sadece mecliste değil.
--spoiler--
gören de diyecek ki bu seçimden önce mecliste hiç hdp'li yoktu.
--spoiler--

Onları da zaten chpli seçmen meclise sokmuştu yine.

(bkz: Emanet oy)

Beybi!
olmayan şey için ağıtlar yakmak.
demirtaş'a oy vermeyip, mv seçiminde oyunu hdp'den yana kullanan; cb seçiminde ise rte'ye oy veren çok kişi tanıyorum.
hdp meclise chp'liler yüzünden girmedi. ortalığı karıştırmadan ve provoke etmeden önce düşünün. akp'li olmayan herkese terörist, vatan haini demeye başladınız. bir durun amınakoduklarım.
sırf karalamak için 2 ay boyunca chp'ye salladınız, sustuk. hdp barajı aşınca (-ki ilk değil) hatayı kendinizde değil chp'de aradınız. bizim sabrımız da bir yere kadar. akp'ye oy veren kürt seçmenleri kaybettik demiyorsunuz da, bileti chp'ye kesiyorsunuz.
hdp'nin barajı aşmasına chp'nin etkisinin olduğunu savunuyorsunuz ya;
eğer kanıtlamazsanız, şerefsizsiniz, onursuzsunuz, haysiyetsizsiniz.
Seçmeni hdp ile ortak olan parti akp amk. Sizin nasil bir siyasi bakis aciniz var. Chp oylari komple iyi parti'ye akti...
seçimmiş sonuçmuş iyisini kötüsünü her şeyi geçtim. sırf muhalif olmak için o 67 terörist vekilini meclisimize sokan insanlar; şu ülkede asla saygı göstermeyeceğim birileri varsa onlar da sizlersiniz. silah kuşanıp savaşan teröristler bile sizden daha onurludur benim nezdimde. şimdi o katillere vekil olmuş kişilerin maaşları benim vergilerimle ödenecek.. eyvallah, ne diyelim? meşru bir yolla yapabileceğiniz en büyük hainliği yaptınız. umarım başınız göğe ermiştir. yalnız dikkat edin birgün o ketıl götünüzde patlamasın. özellikle siz tarafınızı sakın belli etmeyin. ülke genelinde özellikle sizin için meydana gelen öfke çok büyük.

keşke doğuya da sizi ve sevdiklerinizi gönderseler de biraz da sizin canınız yansa. o şehit ailelerinin çektikleri acının binde birini siz çekseydiniz belki ne kadar korkunç bir şey yaptığınızın farkında olurdunuz. ama size söylenecek laf da, gösterilecek musibet de nafile.
yandaşları rahatsız etmese gerektir.

hatırlarsanız, hiç öyle 67 filan değil, binlerce teröriste şehirlerimizi peşkeş çekmişlerdi. bunlara kimsecikler dokunamıyor, iki çift laf etmeye kalkana "kanla beslenen vampir! analar ağlasın mı istiyorsun hülen?" deniyordu..

sonra pkk'yı ışid'in elinden kurtarsınlar diye bir 29 ekim günü sınırımızı açıp, buyur ettiğimiz peşmergeler vardı. konaklama tesislerinde domuz gibi yemişler, hesabı ise devlet ödemişti.

fetö'yü nasıl besledikleri konusuna hiç girmesem daha iyi...

yani mevzu terörist beslemekse, yandaşlar hepimizden iyi bilir o işi...
Chpliler yüzünden hdp mecliste iyi parti mecliste saadet mecliste, Chpliler sayesinde muharrem ince %30 aldı ne doğurgan bir partiymiş. Gurur duydum.
Dedi haburcu akit.

Sen git megri söyle halay çek hdplilerle.
--spoiler--
seçmeni hdp ile ortak olan parti akp amk. sizin nasil bir siyasi bakis aciniz var. chp oylari komple iyi parti'ye akti...
--spoiler--

Bu salağa bilal'e anlatır gibi anlatayım:

1 Kasım 2015 milletvekili genel seçimleri sonucu:
görsel

24 haziran 2018 milletvekili genel seçimleri sonucu:
görsel

CHP'nin kalesi olan neredeyse bütün batı illerinde durum bu. normal şartlar altında izmir'de yüzde 11 küsur hdp oyu çıkar mı? Siz ite kaka zorla soktunuz o teröristleri meclise!

Beybi!
Bir akpli ağlıyor gözleri yaşlı
Anayasayı değiştiremez eli kolu bağlı
Oslo Habur yaparken iyiydi ama
CHP liler oy verince kabahatlı.
Kodumun beyinsizleri, yillar once Kürt diye bir millet yok diyen siz, hala bu salakca iddianızı devam ettiriyorsunuz anlasilan, sike sike, soke soke biz gectik o baraji, ne chp’nin ne de baska bir partinin yardımıyla. Amk
--spoiler--
chp'nin kalesi olan neredeyse bütün batı illerinde durum bu. normal şartlar altında izmir'de yüzde 11 küsur hdp oyu çıkar mı? siz ite kaka zorla soktunuz o teröristleri meclise!
--spoiler--

izmir'den haberi olmayan bir kazmanın sallaması. Olm, Aydın, Manisa, Muğla, izmir, Mersin, bütün bu sahil kesimlerine 80'lerden beri akın akın kürt geliyor, sen hangi gezegende yaşıyorsun? Ege üniversitesinin yarısı kürttür, aç google'ı tara sürekli kürtler olay çıkarır, Kadifekale Yeşilyurt silme Kürttür. Salihli'de kaç kere MHPLiler Kürtlerle kavgaya tutuştu işimizi aşımızı alıyorsunuz diye. Aydın'da bizim incir bahçeleri 80'lerde istilaya uğradı da ortaklık diye bir şey çıkarıyorsun, bahçene konuyor en azından bahçeye bakıyor sana da biraz üzüm incir getiriyor biraz satıyor kendine sana para çıkıyor böyle çözümler bulundu.

Aydın'ın umurlu ilçesinde bir beldeden 2015'te silme HDP çıktı adamlar koloni olmuş orada. Nazilli'nin dörtte biri kürt mahallesi. Hala adam gelmiş izmir'den %10 mu çıkar diyor. %15 çıkmadığına şükret sen.
Tayyip adamların ayarını nasıl bozduysa terörist sevici, vatan haini oldular.
recayi yakında mekir mekir çekemeye başladığında bir yere kaybolmayın.
sadece chpliler değil, içinde 400 üzerine çıktıklarında ne olacak korkusu taşıyan herkes yüzünden olan olay.
Lan olm kazandiniz iste. Daha neyin tatavasi. Arkaniza yaslanin ve kekin tadini cikarin.
67 terörist ne ki? sen ve senin gibi IQ teröristlerinin yanında devede kulak kalır.
ahahahahahahahahaaaaa nasıl çomarlar bizim kaybetmemize seviniyorsa ben de onların buna üzülmesine seviniyorum, bu yüzden hdp ve ince'ye oy verdim, bu döngü sonsuza dek sürecek. kudurun amına kodumun katil ruhlu sapıkları. sike sike besleyeceksiniz terörüsleri.

edit: bu arada hdp'ye oy verenler chp'li değil. sizin kurduğunuz adaletsiz düzenden ölümüne nefret eden, kimlik olarak chp'ye yakın olan partisizler. bunu siz yaptınız.