bugün

internetin kendisinden daha büyük bir icat. çamaşır makinesinin dünyayı internetten daha çok değiştirdiğini düşünürsek normal bir durum.
Gpt 4 kullanmayanlar begenmeyebilir.
Şuan free versiyonu gpt 3.5 çünkü.

Ayrıca radikal değişiklikler gpt 7-8gibi gelir diye düşünüyorum.

2030 gibi yapay zeka bambaşka seviyeye gelebilir.
Kullanmıyorum ama Twitter olabilirdi belki.
Her şeyi biliyor numarası yapan uydurukçu herbokolog bot.
geçenlerde oyun geliştirme ile ilgili bir soruma baya bildiğin ekran görseli filan kullanarak anlatan yapay zeka projesi. gerçekten inanılmaz. bence "yapak zeka işimizi gücümüzü elimizden alacak" diye yaygara çıkarmaktansa, nimetlerinden faydalanmak lazım.

bu ai'ı beğenmeyen, küçümseyen tipleri de hep matbaa icad edildiğinde "şeytan işi lan o" diyen tiplere benzetiyorum. aynı kafa gibi.
Biz bu kadar siyasetle uğraşırken dünya neler başarıyor. Neden ülkemiz bu kadar siyaset odaklı bir ülke durumunda kalıyor?
abartılan overrated balonudur şüphesiz.. kimi şeyleri soruyorum aptal saptal dangalakça şeyler diyo..
Bu akşam ilk defa deneyim dedim ve benim için tam bi hayal kırıklığı oldu. Bu muydu lan insanlığın sonunu getirecek Google bitirecek yapay zeka. Borsa da işlem yapacak bi robot yaz dedim mırın kırın etti hadi onu engellemişlerdir dedim aklıma soru gelmedi kadınlar ne ister dedim 4 defa çöktü amk hadi dedim avrat kısmını kim çözmüş ki yapay zeka çözsün dedik ondan da vazgeçtik. Hadi dedim iskitler hakkında bilgi ver. Yemin ederim gag gug etti öylece Kaldı. Bundan bir bok olmaz amk barış özcan da veriyor gazı millete...
görsel
mobil versiyonu da çıkmış üstün yapay zeka. ödev falan yaptıran da varmış. ben jimmy hoffa' yı sordum anlattı.
görsel
Daşşak mı geçiyor kendini deliliğe mi vuruyor bu amk beyinsizi anlamadım ben.
Ben bilgi verebilirim iskitler hakkında.

O şeyler mal biraz beyinleri yanıyor herhalde.

gerce ismet gürbüz altına ekliyordum duruyordur belki.
Dolardan haberi yok malın ya.
indirmedim ya ileride sıkıntı çıkarır diye çekindim. kendi kendine gelişim göstermeyen bir şey olmadığından emin değilim.
ama indireceğim gibi merakım artmakta.
Abd teknoloji hisselerinin yeni lokomotifi.
Zamaninda dutlukmus dersiniz.
Python developerların anasını skecek app.
kitap yazmak hiç kolay değildir, yayınlatılması ise daha zordur. tebrikler.
Bazı konularda çok tırt diyebilirim. Turhan Feyzioğlu kimdir, çalışmaları ve siyasi düşünceleri nelerdir diye sorular soruyorum. Bana Metin Feyzioğlu'ndan bahsediyor, evet.
geçen gün biraz tartıştık, O günden beri konuşmuyoruz...
türkiye ve dünyada ilk kez, yapay zeka ve insan işbirliğiyle, alternatif tarih temalı söyleşi kitabımı yazarken faydalandığım uygulama. meraklıları için de linkini şuraya bırakalım:

https://www.kitapyurdu.co...ml&publisher_id=10190
elinize sağlık, kitabınızı alacağım.
Şöyle cevaplar veriyor

görsel
(bkz: google bard)
Kuşkusuz nasıl kullanacağınızı bilirseniz bir bilgisayarla bir şehir kadar insan olabilirsiniz.
Chatgpt'yi internete bağlamaya yarayan webgpt eklentisi çok iyi. Bu sayede sınırsız veriye erişim kaynağınız oluyor.
nasıl kullanacağını iyi bildiğin takdirde müthiş bir hocaya dönüşüyor, özellikle dil eğitimi konusunda.

öngörüm şudur... eğitsel ve akademik amaçlarda chatgpt her zaman iyi bir durumda olacak ama işin içine bir tık daha yaratıcılık ve eğlence girecekse, bard google'ı baron konumda tutmaya devam edecek bu konuda da.

bard şu an buralar eskiden hep dutluktu tadında ama dünya nüfusu önümüzdeki birkaç yılda sürekli onu konuşacak.

gene de openai'ın da yeri bence sağlamda.