bugün

açıklıyorum sebebini yıllardır merak eden felan varsa ve gerçeği bilmek isteyen varsa buyursun okusun , ceza üsküdar records'u kurdu önce tattoculuk ve pislick markasının bayisi gibi bir şeyde yaptılar aynı dükkanda zamanla dükkanın arka odasına stüdyolaştırdı ve işe başladı.sagopa ile bir süre sonra tanıştı cezanın grubunda sahtiyan adlı kral bi abimiz vardı bu abimiz koleranın eski sevgilisiydi sagopa grupla takılmaya başladıktan sonra koleraya karşı bir şeyler hisseder kolerada boş durmaz bu sıralarda kolera ile sahtiyan ayrılır.bu süre zarfından kısa bir süre sonra sago kolera atlayıp sevgiliyiz derler sahtiyan kafayı yer tabi ceza grup lideri olaraktan yapılan kahpeliğe dur der ve sago ile yollarını ayırır ve nefret duyar.sonrasında dissleşmelerini bilmeyeniniz yoktur bu tamamen doğrudur nerden biliyorsun derseniz.abim 32 yasında cezanın gencliğinde adanadaki konserinde underground olarak alt mc olarak sahne yapmıslardır.tamamen bunu anlattığı bir dialog geçer olay budur.zaten küsmelerine dair 4-5 fikir var ama hepsının salakça oldugnu kanıtlayan şeylerde var yanı doğru olan bu arkadaşlar.
çünkü ceza ' ben rapin oğluyum ' dedi, sagopa da ' benim öyle bir oğlum yok ' dedi. redd-i inkar...
ve eğer rap dinleyicisiyseniz gençler lütfen sagopa daha iyi bir mc demeyi kesin çünkü bu adam disstortion albümüne kadar rapçiydi sonra kendininde kabul ettiği gibi '' ben rap yapmıyorum , sagopa müziği yapıyorum '' demiştir . https://www.youtube.com/watch?v=HgM3Q9E5z-Q bu albümler. lütfen adam bile kabul etmişken sag daha iyi rapçi demeyin. çünkü şuan rapçi bile değil bu abimiz bakın yandaş değilim sadece akıllı olunca sakin olunca her şey ortaya çıkıyor.