bugün

Rıfat abi şuradaki abi https://youtu.be/AuA8pjU0-4c
Bir buna göz gezdiriyorum bir the walking dead, lost, game of thrones göz gezdiriyorum.
Tam bir umutsuz vakayız.
halit ve bergüzar'ı reyting de geçmişler.
Ben bu dizide guzel olani kivanç cesur olani tuba buyukustun saniyodum swh.
beğenmediğim dizi. tuba'yı severim ama kıvanç'ı neden bir türlü sevemiyorum ben ? bilmiyorum. popüler olan itici geliyor. yapmacık sanki yapmacık değil de nasıl desem ''adam yakışıklı iyi de reyting getirir onu oynatalım..'' gibi düşünüyorlar sanki. ona bakarken oyunculuk değil de dış görünüşü sayesinde popüler olan birisini görüyorum. her ne ise açık olsun yolları ama beyanmadım. tuba'ya rağmen...
Saçma sapan bir dizi daha. Fragmanda denk geldim bıyıklı yaşlı adam senin ben ağzının tam ortasına tükürürüm diyordu.

Olum bu ne pislik bir laf lan. O kadar emek, bütçe harcanan dizide şu laf nasıl söylenebilir söylenmesine izin verilir. Şaka mısınız aq ? iğrenç pislikler.
Kıskananlar bi tarafa dursun kıvanç türkiyenin en avrupai erkeğidir.
türkiye standartlarına göre normal bir dizi, her bölümü 2 saat dizimi olur, böyle uzun olursada fazla oyunculuk beklemiyorum açıkcası, kim ne derse desin kıvanç tr yi bırak dünyada ilk 10 a girer yakışıklılıkla yanınada türkiye standartları üstünde tubayı koyunca izlenir hertürlü.
kurtulamadınız gitti şu dizi bağımlılığından.
1 saattir izliyorum hicbi bok anlamadim konu ne bu dizide.
Maalesef çok ağır filtre koyuyorlar başrol oyuncularının gözleri daha belirgin çıksın diye. .
izleyenler bilir eşkıya dünyaya hükümdar olmaz dizisinde ilyas çakırbeyli karakterinin eşinin babasını oynayan kişi gülmezler çetesi tarafından açılan ateş sonucunda kör bir kurşuna gitmişti. Adam ne güzel oynuyordu neden öldürdünüz şimdi adamı derken gördüm ki bu dizide oynamaya başlamış. Adam aynı adam bıyıklar aynı ülkücü bıyığı ama o tatlı şiveli konuşan tonton amca gitmiş karanlık bir adam gelmiş yerine demek ki iyi oyuncu bu amca.

görsel
banu : cesur basit şeylerden hoşlanır
sühan : onu anladım!
harika bir laf sokma
reklamsız dizi nasıl yapılır, nasıl yayınlanır, yayınlanır ise nasıl olur bize göstermiş olan dizi. Geçen hafta son 1 dk sında reklam girmişti, bu hafta sanırım bir ortasında bir de son 1 dk sında girdi. Böyle olunca da insan bir nefes almak, wc ye gitmek, mutfağa gidip çay yapmak istiyor ama reklam olmayınca da kötü oluyormuş onu anladım.

Reytinleri gayet iyi giden bir dizi, geçen 2 haftasında gününde ilk 3 içinde , dün akşamda ilk 3 içinde olduğu kanısındayım. ilk 3 içine girdiği geçen haftada fb uefa maçı vardı, bunu da dikkate almak gerek.

Hayatımda unutabilsem ve kayıp dizisinden sonra ilk defa türk dizisi izliyorum ve sardı diyebilirim. Çok ön yargılı bakmamak lazım türk dizilerine, 2 saat bir bölüm zor bir iş . ben bir twd fanı olarak 45 dk bölümleri izlerken ağzımın tadı yerine gelmişken dizi bitiği oluyordu ve bu yeter artık gına geldi bit artık olayını türk dizilerinde yaşamaktan memnunum.

Asıl oğlan adam yakışıklı , asıl kızlar da güzel olunca izlenme tadı daha da yükseliyor. Gerçi Tuba'nın ilk haftadaki cüretkar vücut gösterisini ileri ki haftalarda da görmek isteriz tabi. Dizide bir lama var evet, tükürüp duruyor ama bunu milyon bütçe ile çekilen dizi de bu lafın ne işi var diyen de var, arkadaş adam amına koyayım böyle işin mi deseydi, içine tüküreyim işte diyor ve bunu diyecek tabi. yazar, yönetmen ne ise kendince bir küfür yaratmış onu yansıtıyor, sen oraya istediğin lafı koy neye takılıyorsun. Konu amerika dan ya da isviçreden çalıntı da olabilir. şu an senin giydiğin ayakkabı da çalıntı bir yerden, yada kullandığın telefonda. herkes senin gibi modern değil yurt dışı dizileri izlemiyor. bu dizinin izleyici kısmı ve ticari yönü belli, çok fazla takılıyorsunuz. verem olursunuz.
Klişeleşmiş bir senaryo. Kıvanç tatlıtuğ bu diziye fazla kaçmış.
tahsin korludağ çok şükür bugün de tükürdü.
Korludağ çiftliğinin harika olduğu dizidir. Bir de Tahsin korludağ her defasında ağızlarının tam orta yerine tükürmektedir.
Dizideki cesur çok yakışıklı güzel çok güzel abi bu dizinin senaryoya bile ihtiyacı yokki izlettiriyo zaten.
takip ettiğim dizi.Senaryo fena değil.
Korludağ çiftliğinin gerçekten harika olduğu dizidir. Şu an dizi iyi gidiyor. Star TV'nin paramparça, kara sevda dizilerinden sonra izlenebilir dizisi.
Bugünkü bölüm fragmanında cesur nezarethanede demir parmaklıklar arkasında bir aslan gibi Tahsin korludağ'a kükrüyor.
kıvanç tatlıtuğ ve Tuğba büyüküstünün başrollerini paylaştığı ay yapım tarafından yapılan starda yayınlanan türk dizisi.
oturdum biraz izledim. dizi sırf Ford reklamı çıktı. araç almak isteyen arkadaşlara tavsiye ediyorum; fiesta'dan focus'a, mondeo 'dan kuga'ya, edge'den mustang'e ne ararsanız var. test sürüşü gibi dizi valla.
yan rollerden birinde "atanamamış elçin sangu"nun oynadığı dizi.
Devamlı intikamın olduğu dizidir.