bugün

.?! = ben.
1. adamım
2. adamım.

1. olan favori sevgili. diğeri de olsa da olur olmasa da olur.

orijinal değil de tam isimli olan da var. ajdar anık diye kayıt ettim amk salağını. isim soyisim. sanki menajer im lan. karışmasın diye soyadını da yazdım.
TUGBAABLANINANNESIMERIHTEYZEYADAMELIHTEYZE, ODUNCUGUM,LIMONUM,ARTizin dibi, intikam-unutma(bu da numarasini Gizlememis mal bir telefon sapIGI Arkadasimiz)
"cevap verme". Ve ben "1 yeni mesaj" bölümünde kişi olarak "cevap verme" yazdığını görmeme rağmen maksimum 5 dakika içinde cevap verecek kadar sorunlu bir insanım.
işidüştü var bendede. işidüştü arıyor yazıyo.
eski srfsiz evsahibinin muhasebeci köpeği.
(depozitoyu ödemeyecegini söylediğinde )
oç (sevmediğim bir arkadaş).
kırpıımmm:)
abim benim:)
evim benim
ve sevdiğim, yakın olduğum tüm arkadaşlarımın isminin sonunda gülücük varmış meğersem. bunlar yine normal de, bilmediğim numaraları mesaj içeriğiyle kaydediyorum:

bayrmnz müb olsun?
slm canım nasılsın?
ttlım yerime imza atarmsn gibi niceleri.

bu kandilde pusu kurdum bekliyorum, isim ve soyadlarıyla sonlanan bi mesaj attıkları an değiştireceğim kayıtlı isimlerini. o değil, ben de sıkıldım.
amg: adlarının baş harfleri, zaten kendisine de amug diye hitap ediyorum.

argardaşım: arkadaştan bozmadır. ar gardaşdır.

ferhatbidolukitap: kendinden açıklamalıdır.

gel de bana yaslan: bu arkadaşımın adıyla bu cümle kafiye oluşturur. (m.ali aslan)

hipokondriyak: hastalık hastası olduğuna dair şüphelerim var.

kubikküp: rubik küpünden bozma bir söylem, kendisin adı kubilay...
bir zamanlar sevgili kisisi orrtaamm diye kaydedilip orjinalligin dibine vurulmustur.
(bkz: götten bacak bacanak)
Genellikle gıcık olunan ya da yakın olunan sevilen arkadaşların aralarındaki muhabbet kıvamında bulunan egzantrik isimlerdir.
(bkz: sincap)
(bkz: Trakya lı)
(bkz: Kusmuk)
(bkz: Tuzkí)
_Ayı Ferdi
_Kara murat
_Yarak hasan
_Onursuz onur
_Top emre
_pederovic.
(bkz: Rehber) - adam gerçekten profesyonel turist rehberi, çok samimi dosttur kendisi.

rehberde rehber diye Bi isim kayıtlı olması, aklıma geldikçe şaşırtıyor.

rehber bize bir şey anlatmaya çalışıyor

hsbc gerizkalı. Bu da hsbc müşteri hizmetleri
Çirkin kadın.
Eski sevgilim bir zamanlar mitt liv*diye kayıtlıydı. Sonra isme dönüştü tabi.*
aşkım 2.

ne oluyoruz lan...
Ciguli- erkek kardeşim. Arayan fotoğrafı olarak da gaffur pijamaları var.
Edem ve Hıçkıdık.
Edem kardeşim oluyor, Hıçkıdık ise bir arkadaş. Gün boyu kesilmeyen hıçkırığı ona bu ismi kazandırdı. *
(bkz: adanalı pompa)
Bağrıyanık anadoluçocuğu.
partal paşa.
babamdır kendileri.
rehberimde "seni aramış kim bu aq" diye birisi kayıtlıdır. orjinal olduğunu düşünmekteyiz.
oralet.
(bkz: umutyokgibi)

kendisi oralet sevicilikten oralet olmaya doğru gidiyor efenim, bunu görünce güleceksin biliyorum seviyorum seni.
Kırisçın. Ablam olur kendisi. Orijinal mi bilmem de cok yakisiyor.:)