bugün

tüm kadınlar o günü bekliyor inanın. zincirlerin kırılacağı gün, o gündür. yaşasın feminist hareketimiz.
evde kalmışların gaza gelip kendilerini öldürmelerine sebebiyet verir.
cennette bile gelip bizi buldular diye şikayet ederler. alın bu nurileri başımızdan diye yüksek makama dilekçe bile verirler.
(bkz: gılman)
cennet meleği: hoş geldin sefalar getirdin t.kalem
t.kalem : hoş bulduk melek kardeş, cennete geldiğimize göre sen şimdi bana meyveler ve nuriler ikram edeceksin dimi?
cennet meleği: evet
t. kalem : yaşasın dünyada bulamadığım eşitliği burada bulacağımı biliyordum! nuriler 4 tane olacak demişlerdi doğru mu?
cennet meleği: sen 4 istiyorsan 4 olsun.
t.kalem : ooley beee! ben diyorum ki onlardan biri antonio banderas olsun şöyle 30-35 yaşlarındaki halleri, dünyadayken pek beğenirdim gençliğimde kısmet olmamıştı tanışmak, ikincisi keanu reeves olsun, üçüncüsü johnny yok yok edward aa yok vazgeçtim adam sandler hayır hayır hah buldum orlando bloom evet evet üçüncüsü orlondo olsun. ay hugh laurie mi olsaydı yoksa? off! kafam karıştı! sen ne dersin melek kardeş? melek kardeş? melek kardeeeeş? aa aaa ne zaman gitmiş bu?
cennet meleği: al bakalım sana 4 nuri
t.kalem : &%X'^?/!
cennet meleği: bu bir, bu iki, bu üç, bu da dört
t.kalem : ama melek kardeş bunlar bildiğin nuri! naaptın sen ya!
cennet meleği: evet sana başka bir şey vaadettiğimizi hatırlamıyorum. nuri vaadettik nuri getirdik. hatta yabancılık çekme diye tanıdıklarından seçtik. bu anaokulundaki sümüklü nuri, bu ortaokuldaki sevmediğin nuri, bu mahallede sana laf atan nuri, bu da hani seni başka bir kız için terkeden bir şerefsiz vardı ya onun da adını değiştirip nuri yaptık onu da getirdik.
t.kalem : ühüüüüüü!!! ya git bari cennet meyvesi getir! ühüüüü! dağılın siz de nuri misiniz nesiniz gözüm görmesin!
çakma cem yılmaz esprisidir.o yapınca güzedi.
kabul edemeyeceğim şeydir. dünyada nasıl namuzumuzu koruduysak cennetede koruyacagızdır. isyan çıkar cennete töre uygularız cennetede böyle birşey olursa.
(bkz: gunah ın olmadıgı cennet istemiyoruz)
(bkz: girilen entryden cinsiyet belirtme yöntemleri)
bunu duyan kıskanç kocanın eve gelip namaz kılan hanımına tekmeyi basması kaçınılmaz.

-başımıza orospu mu olacaksın!
- iyi günler. cennette yeniyiz de bizim nuri ler varmış, onları alacaydık.
- eveet buyruun işte nurileriniz.
- ama ama bunlar da ne biri 200 kilo, birinin boyu 1.40 ya var ya yok, birinin tipine kamyon çarpmış gibi. bize hiç böyle dememişlerdi.
- elimizde bunlar kaldı kusura bakmayın.
(bkz: cmylmz 2008)
fıkralara konu olmuştur.

Temel birgün mahallenin imamına sorar; hoca bize cennette 4 huri verecekleri doğru mu?
hoca:evet doğru
peki bizim hanım cennete giderse ona ne verecekler?
hoca: ona da 4 nuri verirler
temel sinirlenip eve dönmüş
bi bakmış karısı namaz kılıyo
sinirlenip basmış tekmeyi
-orospu mu olacan lan sen?
kadınların istegi ve arzusu üzerine getirtilecek özel erkeklerdir, istege göre kıllı kılsız baby face at hırsızı kıl yumagı orangutan at çiftleşmesinden oluşan, inci dişli bamya yada anakondalı erkek tipi.
Edilmeyen vaaddir. Eğer direk huri gibi açık ve net bir vaat olsaydı kadınların erkeğine sadakati azalırdı belki.
Erkekler kadınları anlamakta zorlanınca bunun yerine bastırma yoluna gitmiştir .
Örneklerini görüyoruz.
Yoksa koskoca yaratıcı kadın kullarını unutacak değil ya.
cem yılmaz'ın yaptığı bir espri.
Nuriler bunlar *
görsel
Cennete kadınlar için erkekler vaad edilseydi, erkekler kadınların ibadet etmesine izin verirler miydi?
Bence kabul etmezlerdi...

https://twitter.com/Uzakt...1cRb0gEU67Bf_9AA&s=19
Kızlar istediğimiz santimi seçebiliyomuşuz. Swhah