bugün

kendini kaleci zanneden sığır.
ilginç kaleci.
ulan bu adama bugun laf atan tas olur tas. adam napsin lan. yedigi gollere baksana, ilk gol bildigin belese dokundu herif eger hata araniyorsa ersanda aransin. ikinci yedigi gol penalti zaten ki dogru koseyi tercih etti. siz tolganin yedigi beles golleri ozluyonuz galiba.
özünde iyi kaleci. sadece bugün şanssız günüydü.
bugün iyi oynayan kaleci.maçı nerenizle izlediniz lan? cenk olmasa 4 yerdi beşiktaş.
Bugün takımda tek beğenmediğim isimdi.*
Bence Beşiktaşın en büyük eksikliği kaleci ve defans bölgesidir. Özellikle kaleyi CENK in koruduğu zaman hiç güvende hissetmiyorum CENK in Beşiktaş a gelmesi bana göre klübü yaptığı en büyük hatalardandır . CEN ki öven kişilere diyorum ki maçı biraz daha dikkatli izleyin .
tolga dan daha yeteneklidir.
fener maçında geç kaleye 10 tane gol ye ağzımı acarsam namerdim.
penaltılarda kötü, çılgınlıkları var, refleksleri kusursuz, yan toplarda şansa biraz, ayak içi vasat.

tolga'dan iyi kaleci olabiliyorsa bu haliyle, allah yardımcımız olsun.

gol yerse deliliğinden yiyor tolga gibi mal mal izlerken yemez.

çocuk tolga'nın oynadığı maç sayısına yakın olmuş olsa bambaşka bir yerde olurdu. o bir kaleci ama. sabretmek hele ki yıllardır ağzı yanmış beşiktaş'ta imkansız.

artık sabır yaşı da geçti. uç demiyoruz ama götür şu işi sezon sonuna kadar.
sekiztaşlıların yeni ilahı.

çok üzülüyorum lan bu renksiz mallara.
Refleksleri, ani çıkışları, birebirleri gayet iyi olan, tolgadan daha çok güven veren kaleci.
biraz tecrübeyle bir çok kaleciye taş çıkarabilecek olan beşiktaşımın kalecisidir. tolgadan ve günaydan daha çok güveniyorum kendisine.
18 e 2 tane yabancı kaleci koyulamayacağını bilmeyen arkadaşlara dert olmuştur , eğer gerçekse çok güzel transfer , kupa maçlarında 11 oynayıp cl maçlarında yedek kalıp 34 lig maçında tribünde çekirdek çitleyecek yabancı kaleciye yıllık 1 1.5 m euro vermekten iyidir

ulan biz geçen sene sinan'ı kalede izlerken geri pas geldiğinde bile elimiz ayağımız titriyordu amk , eray oynarken rakip takım kendi yarısahasından serbest vuruş kullanırken bile tırsıyorduk , cenk gelsin başımızın üstünde yeri olur amk beşiktaş'ta olduğundan fazla değer görür buna kalıbımı basarım
galatasaray'a gelmiş. iyi yedek olur.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/29817101.asp
amaçsız bir transferdir. evet.
taffarelin elinde dahada güçlenecek galatasarayın yeni yedek kalecisi.
şaka maka eray bile bu sene hazırlık maçlarında iyiydi ya la.
Galatasaray'a gelmiş olan kalecidir.

Her konuda anlaşıldı. Bugün yarın açıklanır
beşiktaş ile 750 bin euro karşılığında anlaşılan, yeni aslan.
Gittiyse eğer hiç gerçekten Beşiktaşlı olmamıştır hiçbir zaman iyi gözle bakmam.
galatasaray'a gittiyse kaleci başına yenen gol istatistiğini aşağıya çekecektir. bi' 4 gol de o yer, yük azalır.
bedavaya gitmiş futbolcu...beşiktaş yanlış yapmıştır
Beşiktaş'ın kaybı, Galatasaray'ın kazancı olan futbolcudur. Türk kalecilerinin içinde başta gelir.
galatasarayın yeni transferidir.

gelişime açık kalecidir.

tafarelin eğitimi ile kendini çok daha iyi seviyelere getirecektir.
borsaya bildirilmiştir. galatasarayımıza hayırlı olmasını dilerim.