bugün

kıçı kalkmazsa biraz daha , dünyanın en iyi kalecisi olması içten bile değil.
saha dışında farklı meziyetlerini de gördüğümüz kaleci.

görsel
beşiktaşlı milli kalecidir.
fanatik gazetesinin yoğun çabaları sonrası garip fotoğraflara sahip olmuş kaleci.

görsel

görsel
eğer beşiktaş bu sene bu adamın üzerine yabancı bir kaleci transfer ederse yazık olacak bu çocuğa. yetenekli bir kaleci umarım sonu hakan arıkan gibi olmaz.
Bazen kendine fazla güvenen kaleci. Felsefeye çok kaptırmamalı.
beşiktaş kaleci arayışına girdiğinde ayaklanan taraftarlarını tekrar görmek istediğim adam. bugünkü 20 temmuz 2012 manchester city beşiktaş maçında yine afiyetle izledik hatalı çıkışlarını. ben bu adamdan ümidi kestim, tavsiyem siz de kesin.

edit: ospina gelsin, kalenin yüzünü göremez bir daha bu çocuk.
bu akşam man city karşısında yine 2 gol yemiş aşırtmadan. bu arkadaşın yediği aşırtma goller haşırtma kategorisine alınmalı. hala bedava mesir macunu dağıtıyorlarmış gibi kaleden fırlıyor adam. yaşı 24 oldu bu saatten sonra şapı kaynatmanın* manası yok.
refleksleri iyi olan kaleci, başka da bir esprisi yok.

nerede duracağını bilmez, nasıl çıkacağını bilmez. ama nasıl oluyorsa beşiktaş'ın kalesinde.
bu akşam neden milli takımın kalesinde değil dediğim beşiktaşlı kaleci.
bugüne kadar, yediği hatalı gollere rağmen, iyi kaleci diye savunduğum ama kayserispor maçında yediği hatalı golle beni şüpheye sevk eden kalecidir.

fevzi tuncay mı olacak? yoksa rüştü reçber mi? sorularının cevabını 2 yıl içinde alırız. zira, yaşı daha çok genç. yediği hatalı gollere rağmen, inanılmaz kurtarışlar da yapmıştır.
http://www.karakartal.com...eni-sozlesmeSXHBQ49807SXQ

hakkında böyle ilginç bir haber vardır.normalde 675.000 tl alacakken 1.500.000 tl alarak feda demiştir.kaliteli bir kalecidir falan ama sözleşmesinin bitmesine 2 yıl olan bir kalecinin aldığı para bu zor günde neden artırılır anlamadım ben.ama şu varki yine çok ucuza oynayan bir kalecidir.maaşını tl üzerinden almaktadır.

edit:ilk başta linkteki başlık cenk feda dedi şeklindeydi.
hakettiği zammı almış kalecidir.

fikret orman en başta söylemişti çok maaş alanlarda indirim yapıcaz az alanlara zam yapıcaz dengeleri sağlayacağız diye. aynı işi yapan bir adamın 1 ayda kazandığını başka bir adamın 1 yılda kazanması normal değildi elbette. bjk nın iki yıldır takım olamamasındaki en önemli etkenlerden biriydi bu, inşallah takım içi dengeler düzelecek.

birkaç oyuncu daha zam alacaktır tahminimce.
beşiktaş'ın hayalperest kalecisi.

"derbinin favorisi biziz" açıklamasında bulunmuş. bir beşiktaş'lı olarak götümle gülüp geçiyorum.
bugün, frikik vuruşundan gelen topu artistik bir hareketle auta çıkarmış olan kalecidir.
bugun üzerien düşeni yapmış, olmayınca olmuyor.
önünde allan mcgregor gibi efsanevi bir kaleci varken bir daha beşiktaş formasını maçta sırtına geçirmesi kolay olmayacak kaleci , ha bizce sorun yok.
geçen sezondan beri hatalı gol yeme adetini bu sezonda devam ettiren kalecimiz.

çok iyi kalecidir lakin büyük maçlarda hata yapıyor.

kalecilik kahpe bi meslektir %100 10 pozisyon çıkarırsın 1 tane hatalı gol yersin bitersin.

eğer hatalı gol yeme adetini devam ettirirse , mcgregor'un arkasında kalmasının önüne geçemez.
Cenk yeteneğin var kumaşın sağlam ama insan geliştirir kendini be abi...
bugün önünde rezaletin rezaleti bir defans varken hala ama hala laf edilen kaleci. yahu bir durun da kurtardığı en az 3 net pozisyonu düşünün şu adamın. aynısını mert'e de yapıyor bu zihniyettekiler. sonra neden düzgün kaleci yetişmiyor? kaleci dediğin maç oynamadan sadece antrenmanla gelişemez arkadaşım.

edit: bir benzerleri de muslera'ya laf etmiş bugün yediği 3 gol yüzünden. ne diyeyim ki?
rakip orta saha oyuncularının her gönderdiği topla rakip forvetlerle baş başa kalan bir kaleci için biraz fazla eleştiriliyor. dürüstsen eğer 1-1 iken çıkardığı mükemmel pozisyonu da konuşacaksın.
Yediği hatalı gollerden sonra bir de takımı hadi beyler hadi diye morallendirmeye çalışması sadece beni değil , takım arkadaşlarını delirtiyordur herhalde. Çok kötü goller yiyen , birkaç fantastik kurtarış yaptı diye bazı ergenlerin Casillas ilan ettiği çapsız kaleci.
gün gelecek muslera dan gol yiyecektir o da.

not: amrabat ın pozisyonunda önü çok açıktı. amrabat fake atıp yere indirseydi fena gol yemiş olurdu.
26 ağustos 2012 beşiktaş- galatasaray derbisi ile ilgili maç bizim hakkımızdır diyerek güldürmüştür.
ne oynadınız diye sorarlar adama.
ilk yarıda bir istatistik vardı. açıkçası baya komikti. keleye çekilen şutları gösteriyordu.
beşiktaş 1-0 öndeydi. kaleye şut ise 0/0.
muhtemelen bir yerlerde hala gol yiyen kaleci.