bugün

ilginç pozları vardır

görsel
kendinden iyi espri malzemesi çıkarabilir aslında.
görsel
https://youtu.be/wtb4z9IUY88
Adamın işi bu ve bu işten para kazanıyor. Çok kizmamak lazım.

Cem yılmaz iyi bir adam ama tabi herkes gibi parayı çok seviyor.

Şimdi bunu duysa veya görse "daha ne kadar sevicem amk zaten yığınla var" diyecektir ama o filmler gösterilerde bedava olmuyor tabi.
istikbal marşı.
Para kazandığı sürece para kazandıran ne varsa yapacak bu net ama ben olsam film çekmek veya reklamda oynamak yerine ara ara stand up yapardım.

Belki bu kadar kazanamazdım ama daha iyi bir duruşum olurdu.
Benim anlamadığım bu adam 2 - 3 ay önce tüm sosyal medya hesaplarından bundan sonra paylaşım yapmicam demedimi ?? 15 gün dayanamadı paylaşımlar yapmaya devam etti ulan bide sigaralı fotoğraf atmışsın bari 1 yıl sözünde dursaydın..
ArifV216 filminin başrol karakterlerinden biri, beklemedeyiz...
herkes gider mersin'e sen gidiyon tersine aq.
Oyunculuğu çok iyidir, Stand up'ları çok çok daha iyidir.
tüm renkler hızla kirlenirken cem yılmaz'ın bozmaması beklenemezdi ama ne kadar bozmuş olsa da hala bu boktan "sanat" camiası içinde parlayan bir adam. bir daha böylesi gelmez diye iddialı bir söz söylemem kendisi için ancak yine de izleyebildiğimiz için şanslı olduğumuzu düşündüğüm bir komedyen, oyuncu.
stand up'ları perfect'tir...

filmleri de perfect'tir...

türk sinemasının geldiği noktaya bakılırsa, cem yılmaz'ın filmlerini eleştirmek yersizdir, laf israfıdır, sırf eleştiri için eleştirmektir.
Bu ülkedeki nadir gerçek sanatçılardan birisidir.ülkeyi çok doğru analiz edip sahnede ve filmlerinde harikalar yaratmış bir komedyendir.
Türk sinemasında yapılmamışları yapan efsane adamdır.
Ağbi burdaysan 1 dakika konuşalım.
görsel
geleceğe bir sürü tablo satın alarak en iyi şekilde yatırım yapan zeki komedyenimizdir.
Kızıl dev.
Komik olmadigini bildigi espirilerinin onune; genizden bir gülme efekti vererek, seyircilerine o espiriye gülmeleri gerektigi vurgusu yaptigini farkeden bir tek ben olamam herhalde.
görsel
Film yaklaşıyor ya tweet atmayan Cem yılmaz sorulara cevap verir olmuş. Evet.
arif ve 216 dan sonra 2018 yazında bir komedi filmi daha beklediğim usta komedyen...
Götüne eksantrik civata soksan "ay" demeyecek kadar uzay bilimine uzak ibnelere inat, uzay bilimine dikkat çeken astronodoskwıya komedyen.

Soru: arif v 216 nedir lan? Top musun olum sen?
Cem’in kıvrak zekasının altında olmuş ama güzel yine de..
Nane demek istemiş, nane güzel kokar, yani bana güzel kokulu demiş şeklinde avunabilir o kişi.
görsel