bugün

sevecen ve başarılı. pek bir alay etti benimle ama genede takipçisiyiz seviyoruz.
tavla oynamaktan zerre kadar anlamayan yazar.* öyle ama yalan değil yani. bir de çamur atar, yenildiği halde kalkıp "sen bilmiyosun oynamayı" der. baktı o da olmaz "hastaydın ya o yüzden kasten yenildim" der.
masanın yüksekliğini mi bahane etmedi, masaya kusacak gibi baktığımı mı bahane etmedi... ama yenilen güreşçi misali tekrar yenilmek için can atıyo.
ha bu arada spongebobcirclepants'le beraber gelseniz bile yeterim ben tek başıma size * . biliyosunuz zaten. *
akıllı mı deli mi tam olarak karar veremediğim yazar... sen bana inan gerisine karışma, tecrübe konuşuyor burda oğlum * *!...
hastalık insanı, yazık kişilik, üzüldüğüm şahsiyet.****
ha bi de melek gibi insanmış. ilgililerin bilgilerine...*
--spoiler--
(bkz: mum söndü ortaklık bitti/#9602371)

yeter artık ya yeter. bu yaptığı kaçıncı ya? şu sözlüğün formatında üst üste ortamı gerenler silinir diyor. zall kendin yazdığın formata sahip çık artık ya. bu kaçıncı ya. sırf şu mala yazdığım nick altlarına bi bakın ya. kaç defa yakalamışım. kaç defa çaylak olmuş aynı nedenlerden.

hala sözlükte milletin kutsalına laf atıyor ve tek isteği ortamı germek. tek amacı bu. ondan sonra küfrün adı günah olmuş. yeter ya. formatın ebesini sikenler yazarsa alın sizin olsun yazarlığınız. stress atalım gülüp eğlenelim diye geldiğimiz sözlük ne hallerde ya. kaç kere uyarmışım, kaç kere adamı işaretlemişim. daha ne bekliyorsunuz ya? bu adamı sözlükte barındırarak ona çanak tuttuğunuzun farkında mısınız çok değerli moderasyon...
--spoiler--
Bu yazar bu yazıyı benim nick altıma yazdı. Herkes okusun. Tüm sözlüğün okumasını istiyorum. Aklı başında olan okuma yazma bilen herkesin bu yazarın benim özgürlüğümü kısıtlamaya çalıştığını anlayacak. Özgürlük düşmanı yazar.

"milletin kutsalına laf atıyor" bak bak bak ne yazmış. sağda solda yok türbana boşaldım yok türbanlı kızın süpriz yumurta olması yok türbanlı kızın g sting giymesi ve bunun gibi binlercesi. topunuzun allah cezasını versin. sonra bana gelip milletin kutsalına laf atıyorsun deme. nerde laf? göstersene bana lafı. benim sinirlerimi bozmayın.
(#9606842)
bana köpekten değersizsin diyebilecek kapasitede yazar. daha fazla bir şey yazmaya gerek yok sanıyorum. bir de iftira attı. dün 2 tane başlık açtım açtığım başlıklara bakalım. birisinde küfürlü bir şey ya da hakaret varsa ben bu sözlüğü terk ederim. sen bana alevilere küfür ettin diyemezsin. eğer etmediğim halde bunu dersen bu iftiraya girer ki çoktan iftira etmiş oldun.

valla yemin ederek söylüyorum ki sana hakkımı helal etmiyorum. eğer bir adım daha ileriye gidersen hakkımı öbür dünyadan önce bu dünyada ararım. o zaman işte daha fazla yazamazsın bu sözlükte. kim ne istiyorsa onu anlasın. birinci nesilsin diye kayrıldığın yetmezmiş gibi bir de gelip nick altıma "bu adamı onlarca kez şikayet ettiğim halde neden silinmedi" gibi bir cümle yazmış. sen kimsin söyle bana? birinci nesilsin ve beni onlarca kez gammazladın diye silinmem mi lazım sözlükten? alayınız böylesiniz lan alayınız. hepiniz iftiracı, ahlaksız, hırslarına yenik düşen adamlarsınız. hepiniz kincisiniz. hepinizin tek amacı dünya'yı ele geçirmek. ben dünya'nın süper gücü olmak için uğraşmam ben kendi güvenliğimi ve refahımı sağlayacak kadar güçlü olmaya çalışırım. sizin bu hırsınız bu ülke'yi bitirecek. ama izin vermeyiz. her şeyi yaparım bu yolda 10 değil 100 değil 1000 tane değil 1 milyar tane adam öldürürüm bu ülke'yi böldürtmem.
birinci nesil izinli yazar. ayrıca olmuş yazar e onca yılın tecrübesi tabii. *
(bkz: sahibinden birinci nesil)

defol git bu sözlükten pis herif dediydim, izin almış anca.
olum bir daha seni buralarda görmiim!
kendisini çok özleyenler; aşağıdaki linke tıklayarak tüm özlemlerini giderebilirler. *

http://www.eskisozluk.org/nedir/cavit
gitme kardeş.
gitme ki karanlıkta bırakma senle aydınlananları.
gitme ki gülüşüne hasret bırakma senle gülenleri.
gitsen ne olacak ki?
düşünsen ya, bizler yine buradayız, sen yine gelip bizleri merak etmeden duramazsın.
gitme oğlum.
gidersen, tüm sözlük beni siksin ki telefon numaranı en kalabalık alışveriş merkezi tuvaletine yazarım. toptur diye. şikayet de edemezsin, iftira diye. topsun işte, şahitlerim var.
gitme kardeş.
gitme ki...
(bkz: birinci nesil silik)
--spoiler--
burda duraydım böle tam burda,
böle gollarımı acaydım iki yana.
--spoiler--
gitmeseydi iyiydi...
bak epeydir yoktum ortalarda, neler olmuş..

sevdiklerimizi bir bir ayırıp kopartıyorlar aramızdan..

sebeplerini biliyoruz elbetteki hepimiz. belli uğraşlar verdik, güldük, eğlendik, ortamlarda geyiklerden geyik beğendik, puşt'lara da gerekli cevapları hep beraber verdik.

ama bu sözlükte artık puşt'luk moda.

eh para varsa işin ucunda, götünü bile satar insan evladı değil mi?..

ben en güzelini yapıyorum bak kardeşim, soyutluyorum kendimi buralardan yavaş yavaş, sevdiklerim için uğruyor, öyle bir bakıp çıkıyorum. bilerek de kafa izni almıyorum çünkü sen gibileri gittiğinde arkandan konuşanların ağzına verecek birileri olmalı.

biz çok şey kattık sözlüğe değil ama, birbirimize kardeşlik aşıladık.

sensiz tadı olmayacak gece sözlükte takılmaların, ama üzülme..

boşver gülüm, msn'de sevişmeye devam ederiz biz.

son fasıl;

taşları bağlamışlar köpekler serbest!
eşkiya düze inmiş yiğitler derdest!
imama bozulup da bozmayız abdest,
gün gelir de bu hesap görülür elbet!
vay arkadaş, gidiyorum dediydi de bir güle güle diyemediydik. içimde kaldı bak. gelsin bir güle güle diyim öyle gitsin yazarı.
sayemde sözlüğü bırakmış yazar. bırakmadan önce bana sağlam hakaretler etti ama sözlüğü bıraktığı için bağışlıyorum kendisini.
gitmeden bi haber vereydi.
gitmiş yazar.
şaşırdım.
oysa ki "deniz görmeden yaşayamıyorsak, sen eşittir biz demektir"
cavit'im, bi boy küçüğüm, mutlu/mesut yıllar.
doğum günüsü kutlu, mutlu, umutlu olsun dediğim yazar.
benim doğum günümü bilmediği için kutlayamadığından ötürü kırgın değilim; ama insan bi nick altına bakmaz mı hacı? *
#9814974 aldığı karara üzüldüğüm..
asla unutulmayacak has arkadaş..

yeni yaşı kutlu olsun dediğim güzel insan..
mutlu yıllar..
hadi dilek dile ve mumu üfle bak sürpriz var içinde. *
görsel
(#9814974)

son isteğini yerine getiriyorum.
vay arkadaş adam sözlüğü bırakmış haberimiz yok. uzak kalınca böyle oluyor genç. iyi oldu lan gittiğin, bana ''ihtiyar'' diyip duruyordun.

(bkz: dönersen ıslık çal)
ulen bu adamla az mı modernde eğlenmedik, az mı sol frame i uçurmadık teey teey.
modern tayfasının sayılı isimlerindendi..
kurtlar vadisi pusu dizisinde polatın adamlarından biri.
"oralar kaos ortami, ben burada iyiyim haci" diyordu ama 1. nesil silik olmus. lan ben neyse ahahaha
kendisine burdan üşüyoruz demek istediğim yazar. reyis sen gittin ya şimdi herkes sana benziycek.