bugün

canon 7d yi yeni aldım öneririm inanılmaz net çekimler full hd 1080 formatında ve hesaplı.
nedendir bilinmez ama amaçsızca sürekli nikon ile kıyaslanan marka. saçma ulan çünkü!

teknoloji gelişti ki bu da şu demek oluyor; çekeceğin ve istenen kareye göre makine kullanacaksın. bırakın hafızlar şu fotoğraf hobisi olayını. ben ekmeğimi bu işten yiyeceğim, hayalim de budur diyorsanız akınız bu garip aleme. uğraşınız kafadan 5 sene açsın, baştan söyleyeyim. peksimetle filan besleneceksin. neyse.

düsturum analogtur dedin; şıçtın. dünya üzerinde günümüzde fotoğrafın bu dalından para kazanan insan on beşi geçmez ki onların alayı rollerflex eskitmeleri kullanır, üzerler seni. kalbimi hem kazandın hem kırdın aslında da, neyse. muhtar at artık şu ae1' i filan elinden. al bi canonet, yap showunu. içine hafiften ışık sızdırır o, bi köşede doğal vinyet oluşur, al bu da sana ince bi kıyak. ya da git muhtar lomograpy dükkana, işini görecek en kral makine 250 lira, haydi tokalaştık, hayrını gör. still life, nature, portrait çekeceksen o 1d, 5d mark ii veya hadi çok paran yok diyelim, 7d' ni alacaksın, l seriesten takılacaksın, yolunu bulacaksın. ha dersen ki hafız ben shutter basacağım sürekli, bana şöyle ucuz-orta yollu bi makine lazım; atacaksın kendini nikon' un kollarına. kıy biraz paraya, al d800' ünü, boynunu ağrıt ama bari ben makine kullanıyorum de. abi eskaza bi fashion işi aldım ne diyosun, git orta format bir phase one' la öpüş derim. ama abi yakışır mı bize ya, tamam orta format iyi de bende de para bok gibi dersen, hasselblad seni bekler koç, paran ne kadar boksa o kadar limitin var, yürü, kimse tutmaz seni. bi de şöyle bir opsiyon var, abi bende para bok bir, bi de toruna torbaya hava da atıcam zamanında fotoğrafçılıkla da uğraştık diye, yadigar bırakıcam dersen leica' nın selamı var sana, n'aptı, hiç çay ocağına uğramıyor bu aralar dedi.

bunların kombinasyonunu da yapan var mı, var. bırakın muhtar bu işleri, duyun deklanşör sesini, o bile yeter anlayana. ama bizdeki pişmaniye bu, yersen.
yazıcıların yanında gelen yükleme dvd lerinde 64 bit driver vermeyen geri kalmış marka, sanki günümüzde 32bit sistem kaldı, illa o uyuz sitelerine girip tonlarca driver indireceksin. en güzelini hp yapıyor bu konuda cdye bile gerek yok içinde geliyor cihazın.
sahip olmama rağmen bir türlü kullanmaya başlamadığım fotoğraf makinasının markasıdır.
Piyasa değeri 11,7 milyar dolardır.
canonda motorun lenste olmasından dolayı cihazlar lensine göre yeri geldiğinde ateş etmektir. auto focus'ta 4-5 farklı nesneyi sırayla netleştirip lensi titretmek, çoklu çekimde makineyi cızırttırmak çok ayrı bir tattır. 650D başlangıç için iş görür, 600d'den fazla farkı yok, fiyat farkı da çok değil ama dokunmatik kültürüne adım atmış olmak lazım.
görsel

türkiye piyasasından geri çekilirse şaşılmaması gereken marka.
vasat elektronik markası. fotoğraf makineleri tost makinesi ile eş değerdir. yazık.
Nikon ile ne kadar karşılaştırmak yanlış olsa da canon daha iyidir.sensörü nikon dan iyidir.
Dış çekim için Nikon kadar iyi olmadığını düşündüğüm marka.
http://youtu.be/C17GVBTGQEQ Etkileyici bir çalışma olmuş.
--spoiler--
Canon’un cep telefonu boyutundaki retro tasarıma sahip kompakt cihazı PowerShot G9 X, Red Dot Tasarım Ödülü kazandı. Cep boyutundaki PowerShot G9 X, tasarımı işlevsellikle birleştirerek fotoğraf meraklılarına daha canlı renklerle hızlı görüntüleme özelliği sunuyor--spoiler--
Zengin makinesi.

(bkz: kıskançlık)
nikon sallar.
candır canandır. (bkz: kişki binim olsa)
Giriş ve orta seviye için en ideal markadır.
kusura bakmayın buraya yazmak mecburiyetinde kaldım. kameram canon eos m. yaratıcı otomatik göstergesi görünmüyor. ios ve sahneyi ayarlayamıyorum. internette hiç bir şey yazmıyor. saatlerdir arıyorum. kameradan anlayan bi özelden ulaşabilir mi bana acil.
2015 yılı cirosu 39 milyar 401 milyon dolar olan şirket.
yıllar önce aldığım 5.0 mp lik fotoğraf makinamın markası. o kadar darbe yedi, hala bana mısın demiyor. ben çek butonuna bastıkça, o çekmeye devam ediyor.
Profesyonel ve yarı profesyonel fotoğraf makineleriyle bilinen ama profesyonel ve yarı profesyonel video kamera pazarında çok bilinen Sony ürünlerinin nerdeyse tamamının kafasına vuracak ürünlere sahip marka.
Makine alacaksanız kesinlikle 6D ve 6D Mark II'yi tavsiye ederim.
görsel
nikon gibi bir fotoğraf makinesi markası.
Canon,bir serinin ana devamlılığına denir.
Veya bir fotoğraf makinesi markası.