bugün

muhtemelen hoca ile kavga eden kişi. bunların hepsini takımdan gönderilmek için yapıyor. zaten bu takımda kendisine bu kadar iyilik ve bolluk yapılmasına rağmen bu halde olan bir insana güven olmazdı.
birisiyle kavga etmek için durduk yere sebep bulabilecek ayarsız futbolcu.

hasan ali den çok daha yetenekli bu bir gerçek fakat ilk 11 de hoca hasan aliye forma veriyorsa bu caner in kendi suçudur.

hala savunma yapmayı öğrenemedi.

konyanın attığı son golde sözde savunma yapıyor ama adamla arasında 5 metre var. sonuç adam hayatının en rahat ortasını yapıyor ve fener mağlup oluyor. belki Fb konyadan alacağı 1 puanla şampiyon olacaktı bunu göreceğiz.
Bugünkü maçta Kadro dışı bırakılan oyuncumuz.

işte o açıklama:

"Bugün oynanacak Galatasaray – Fenerbahçe karşılaşması öncesi Can Bartu Tesisleri’nde Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’nın futbolcularımızla yaptığı maç toplantısında 18 kişilik kadroda yer alan Caner Erkin, toplantı sonrası Teknik Direktörümüz Vitor Pereira’ya karşı spor ahlakına aykırı ve seviyesizce bir davranış içinde bulunmuştur.
Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından Caner Erkin maçın 18 kişilik kadrosundan çıkartılmıştır.
Teknik Direktörümüz Vitor Pereira tarafından kadro dışı bırakılan Caner Erkin ile ilgili kararı, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu verecektir.
Kamuoyuna duyurulur."
sene sonu sol bekimiz olmasın şimdi bu. aferin la vitor iyi çalışıyon beşiktaşımıza takım içi huzursuzluk çıkarıyon falan.
Spor ahlakına aykırı davranış diyorlar. Napmış göte parmak mı atmış lan!?
fenerbahçenin götüne parmak atılacaktır.
Şu 4 yıldızlı logonun bulunduğu paylaşımın etkili olduğu söyleniyor. Eğer doğruysa gayet güldüm bu duruma. Ne büyüksün galatasaray.

görsel
bu yaz 'ben küçükken beşiktaşlıydım' şeklinde açıklama yapacak.
takımdan ayrılışını bir anda kendi isteği ile değil, bir şekilde olaylı ve kulüp isteği ile gösterme çabası içine girdiğinden olay çıkaran kişi.
Vitora karşı ilk isyan bayrağını çeken futbolcu. Evet.
Sezon sonu serbest kalacağı için.
kendisini asena erkinin eski kocası olarak biliyoruz.
eğer kadrodan çıkartılma sebebi doğruysa koşsun gelsin galatasaray" a. bizim yönetimimiz rakibi şampiyon olunca kutlar, rakibin yıldızlı logosunu paylaştı diye de futbolcusunu kadrodan çıkartmaz.
sert ve güzel ortaları olan iyi bir bek.
vitor takimin anasini sikti. rvp yi futbola küstürdü simdi canerde. butun takim soyunma odasinda hoca birak biz fenerbahceyiz adam gibi cikip oynayalim ne bu defansif korkak tavirlar diyo vitor laftan anlamiyo.
Maç öncesi bizi keyiflendirdi sağolsun. Paylaşımı kahkaha attırdı.
oley oley caner erkiiin beşiktaş'ın çocuğu caner erkiiin *
-fenerbahçe defteri kapanmış hücumcu sol bek.
-beşiktaş'a bence gelmez.
-beşiktaş maaşını ödeyemez/ödemez.
-zaten karakter olarak da beşiktaş'a uygun değil.
-çin'e falan gidebilir bence, ama inter'e gitmesini isterim.
bu yaz birlikte rakka'nın kurtarılma operasyonuna katılabileceğimiz milli oyuncumuz.

arınma yalnızca ateşle olabilir caner. yalnızca ateş. beni nasıl bulabileceğini biliyorsun...
Intere gigmesi hata olur. Gidecekse liverpoola gitsin. Ingiltereye gitsin ne isi var italyada
bu adam sezon sonu fenerbahçe'den gider. zaten bugünkü yaşanan olay tuzu, biberi oldu. bir ibnenin yüzünden geldiğimiz duruma bak.
beşiktaşlıymış, popsunda da kartal dövmesi varmış.
iyi oyuncu ama karakteri biraz tuhaf asena erkin olaylarında görüldü bu takıma saygısızsa isterse messi olsun haksızdır.
görsel
şükran ovalı ile aşk yaşayan fenerbahçeli futbolcu.
Beşiktaşa transferi intere bağlı olan futbolcu.

Bütün fenerli emektarlar kacmak icin fırsat kollar olmuş.