bugün

tekelspor vs kazanan takım son maç adlı halı saha zirvesinde oyunun ikinci devresinde kendisinin kaleye geçmesiyle birlikte takımı art arda 5 gol atarak skoru 4-2 den 4-7'ye getirmiştir.

yani diyeceğim o ki can müthiş bir kalecidir. *
Uzun zamandır zirvelerde görüşemediğim kardeş yazar.
bu ismi severdim kısa ve özdü ama artık lanetle andığım bir isim yanlış kişilere konulmaması gereken bir isimdir ayrıca oldukca cana yakın ve sevimli bir isimdir aslında.
farsça kökenli bir isim.
çok şey hatırlatan isimdir. (bkz: eski sevgiliyi hatırlamak)
laflarıyla yerden yere vuran adam. (bkz: kibirli) *
canan'dan önce gelen.*
Flu fotoğraf uzmanı.
Doğum günü hakkında çelişkiler bulunmayan. Dün doğan. Sözlük armağanlarından.
sözüm ona iş yapıp, yanında kart taşımayan yazar. acilen kartvizitlerini cüzdanına doldurmalı ve banada bir tane özel olarak göndermeli, iyi de flu fotoğraf çekiyor. hakkını yememem gereken bir konu daha var çok fena poz veriyor , objektif çatlıyor, kadraj ters dönüyor.

seviyoruz onu can dır.
erik. çıksada yesek.
(bkz: andy garcia)
3 nisan 2011 bursalı liseliler toplanıyor zirvesi'nde tanıştığım, yakuşuklu * ve güzel fotoğraf çekebilen yazar. *
#11379984'e cevaben:

ilk kez katıldığım zirve ortamında bir hayli çekingendim ama "cool" olma çabam *, can adlı yazar aramıza katıldıktan sonra başlamıştır. e adam hem göze çarpıyor, hem de sözlükte bir hayli söz sahibi. çektiği fotoğraflar daha elime ulaşmasa da * verdiğim onca pozun işe yarayıp yaramadığını merak ediyorum doğrusu. ne diyeyim; ellerin dert görmesin *
bursa carrefour cosmic bowling zirvesi'nde geçen sene bugün, bu saatlerde başlayan samimiyetimiz, gece bizim evde birer kadeh şarapla devam etmiş... yok lan şaka. geçen sene bugün bu adamla bowling oynuyorduk, orada çalışan kızı kandırıp kendisine strike falan yazdırmaya çalışıyordu. tabi müthiş görsel hafızamla ben puan durumunda bi gariplik olduğunu anında anlamıştım. güzel bir dost kazandım ben o gün.
çok şey paylaştık beraber. yol seçmek zorunda kaldığım her an can'a danıştım sağ mu sol mu diye. o da düz gidiceksin düz dedi. kalede kaleci var diye şut da mı çekmeyeceğiz dedi.
esrarengiz ses tonu ve cool havasıyla gelip bana 'bakkaldan bi şişe sirke kapsana' dese, yukardan emir gelmiş gibi gider alırım. öyle bir adam bu.
hep yanımdadır. hep yanındayım.
bir aralar osasuna formalarının reklamıydı, gerçeği açıklıyorum: (bkz: caja navarra)
uludağ söslükde en sefdiğim yasar.
nesil farkını önemsemeyen, anlayışlı, hoş sohbet bir yazar.
birinci nesilim, artık çok az kaldı bizden...
artık üç harfli nick alınamıyor, bak benimki can, üç harf.
havam var benim görüyosun işte, gibi lafların sahibi adam. nickaltına girdiğimizde ise ne yazık ki onu maçta yere düşürüp topu aldığım fotoğrafı var.
hayatın da özeti bu değil mi zaten?
(bkz: can yücel)
dünyaca tanınan modern türk şairidir.
can -ebilmek ekidir ingilizcede.
i can you can what can u can?
kendisine alındığım zamanlar çok olmakla birlikte, akıl alınabilecek en doğru adamdır. iyidir, hoştur, düşüncelidir, cooldur, anlatmasını ve dinlemesini sevendir, kısaca candır.
hediye kısmına da gelirsek, sakızımın şekeri bitti. *
her yerden entari girme yeteneğine sahip serbest meslek erbabı.
çok beğendiğim bir erkek ismidir.
edit: sadece can...
sercan, ersoycan falan değil.
sadece can. sade ve şık. üstüne biraz fıstık ve sos.