bugün

AHLATLIBURUN
ALiBEYÇiFTLiĞi
ALTIKULAÇ
ASMALI
BAHADIRLI
BARDAKÇILAR
BiLALLER
BOSTANDERE
BOZGUÇ
BÜYÜKPAŞA
BÜYÜKTEPE
CiCiKLER
ÇAKILKÖY
ÇALTIKARA
ÇAMKÖY
ÇEKiÇLER
ÇOMAKLI
DANAPINAR
DERENTi
DEREOBA
DOĞACA
DOĞANCILAR
DONDURMA
DUMAN
DURALi
EMEŞE
ESKiYAYLA
ETiLi
GÖLE
HACIKASIM
HACILAR
HALiLAĞA
HELVACI
HURMA
iLYASAĞAÇiFTLiĞi
KADILAR
KALBURCU
KARADAĞ
KARAKADILAR
KARAKOCA
KARLI
KAZABAT
KEÇiAĞILI
KIZILELMA
KOCAYAYLA
KOYUNYERi
KULFAL
KUMARLAR
KÜÇÜKLÜ
KÜÇÜKPAŞA
MALLI
MALLIDERE
MALTEPE
OKÇULAR
OZANCIK
SAMEDELi
SÖĞÜTALAN
ŞERBETLi
TEPEKÖY
UZUNALAN
ÜVEZDERE
YAYA
YAYKIN
YENiÇERi
YUVALAR
ZEYBEKÇAYIRI

adlı köylere sahip bir çanakkale ilçesi.
ruh ve bedenin birleşimi.
farsça olduğu tahmin edilen kavramdır.
hayat. nefes alma nedeni. beklenen.
bir erkek ismi olmaktadır. ülkemizde de sıkça kullanılır bu isim.
"sevilen"
1500 sene sonra sözlüğe geri gönmüş eski yazar. kıbrıs harekatında beraberdik nerdeyse bea.
tekrar burada olduğuna sevindiğim yazar. bol bol yaz biz de okuyalım...

(bkz: ooo can beyler de burdaymış)
sözlüğe dönmüş birinci nesil kahramanlardan. hoş gelmişiz*
sözlüğü bıraktığında şeref görkey'le hakkı yeten'le şampiyonluklar yaşıyorduk...

birinci nesil sözlük yazarı. hoş gelmiş.

(bkz: siyah ulan)
terbiyesizdir ha bir de yazardır.*
(bkz: görürsün)
doktorların uğruna sittin sene okuduklarıdır..
aşk'tır.
aşkın yer yüzünde vücut bulmuş halidir.
var mı itirazı olan?
nayır nolamaz!
beklenmeyen görükle zirvesi'nde tanışma fırsatı bulduğum, sözlük tecrübesi bir hayli iyi olan yazardır. belarus fikrine katılmaktayım. şu atama işi olsun gideceğim.**
başlığında bu kadar çok entry görünce, pardon onu başka durumlarda söylüyorduk.
benim kadar olmasa da google fanıdır. defansta iyidir. uzaklardan sert vurur. saygılıdır.

adı gibidir.
nasıl tahmin ettiğini anlayamadım ama, çocukluk kahramanım wakabayashi'den dolayı kaleci olduğumu tahmin etmiş yazardır. helal olsundur.
beklenmeyen görükle zirvesinde benim de tanıştığım ve "iyi ki zirveye katılmışım" dedirten cana yakın yazar, hep yazsın bence. *
ileri uçta ilk kez oynamamıza rağmen iyi anlaştığımızı düşündüğüm partnerim. güçlü fiziği sayesinde bütün hava toplarını ibrahimovic misali indirmiş ve bana pozisyon hazırlamıştır. en azından bir gol attırabildim kendisine. vuruş da çok teknikti helal olsun vallahi. güleryüzlü ve muhabbeti gerçekten sağlam bir arkadaşım ayrıca. ilk izlenimim şu an bu. sonraki haftalarda görüşmek üzere. söz sende can...
zirveye saat 18de çağırıp, kendisi 19:15te gelmiştir. ama çok kral adam, demedi demeyin! bir dahaki maçta daha dengeli kadrolar kurmak ümidiyle.
bursa halı sahalar bize dar zirvesi de bizim takımın forvetinde oynayan ve birbirinden şık 2 gol atan yaptığım hatalar yüzünden beni dövmeyen* hatta moral verip alkışlayan bilekleri kıvrak ve idmanı olsun şerefsizim la liga da oynar yazarı, muhabbeti de hoştur yine aynı takımda olmak dileğiyle.
halı saha zirvesinin organizatörü, ileri uçta top saklayan, pivot santrofor tarzı, fuleli bir oyuncu. güzel organizasyonu için kendisine teşekkür eder, yeniden görüşme dileklerimi sunarım.
orta sahadan attığım rövaşatamı ise hatırlamamış, hani böyle yükseldim falan?
zirvelerin artık baş adamıdır. valla o olmazsa uğramam şakasını yapmak isterdim, fakat o da geleceği için artık her atraksiyona gerek yoktur bunu söylemeye.* *
bursa halı sahalar bize dar zirvesinde kaleci diye beklediğimiz, biz seni kaledesin diye biliyoduk demeye kalmadan karşı takıma transfer olmuş ve kendini forvette bulmuş yazar. *