bugün

farklı bir enerjisi var bu adamın. geleceği parlak.
Sahneye çıkarken kemiklerini çıkardığını düşündüğüm bir o yana bir bu yana kıvrılarn sempatik enerjik bir adam.Sevilesi.
kliplerinde oyunculuğununda hiç fena olmadığını kanıtlamış yeni nesil şarkıcı.
laf etmicem simdi çocuğa lokum gibi sempatik oğlan abi. ama tarzıda hep aynı be. arada hani böyle küçük süprizler dedik. daha bir numarasını görmedik bekliyoruz.
farklı bir tarzı olan yeni nesil "bilgi" li sanatçı. van için rock etkinliğinde canlı izleme fırsatına erişene kadar sadece adını ve az çok yaptığı müziği biliyodum ama çok daha farklı bişey olduğunu daha da iyi anladım. tamam farklı bi tarzı var da garip de bi eksiği var sanki çözemediğim.
izmirli güzel insan.
giyim tarzı sevilesi * orjinal müzisyen
Çok yakışıklı ve sesi çok güzel.
ev oturması programı ile internet üzerinden bu akşam konser verecek olan sanatçı. duygusal olduğunu düşündüğüm enteresan insan. incelikli hayta "güzelleş be oğlum, ölümüne kadar hayattasın" hayat felsefesi olmuş sadece bu yüzden bile hayranı olunacak genco.
Sempatiklikte rakip tanimayan sanatci.
kliplerinin orjinalliği ile o doğallığıyla vede müziğine bayıldığım insandır kendileri ayrıca yakışıklılığını es geçmemek gerek.
yaklaşık bir saattir sitesinde ev oturması programıyla konser vermektedir ve kendisini ilgiyle izletmektedir. dünya tatlısıdır. keşke bize de bir şarkı hediye etsedir.
internet üzerinden canlı yayınla konser veren şirin sanatçı.
ilk defa kendisinde gördüğüm bir şekilde internetten evinde konser vermiştir ekibiyle. aslına bakarsanız eğlendirdi de.
fırlamayı sevmemek ne mümkün, ev konserleri ile ilgi odağı olma yolundadır.
soyismini duyunca aklıma bonibon gelen insan.
sempatik olarak görülüyor nedense.

bildiğin şebek lan. yolda görsem döverim. sevimsiz insan ya.
+ 18 adlı dizide gördüğüm ve oynadığı karakteri sevdiğim kişidir. şarkıcı olduğunu başlık altına girince öğrendim.
kocaman bi ağzı olan, her gördüğümde bir şuna kesme şeker versin dediğim rahmetli sabırlıyla karşılaştırdığım insan!
müzik tarzını çok sevdim cidden çok eğlenceli.
sevdim lan bu herifi. ( türk usulü sevgi sözcüğü )

edit; başka türlü küfürlü sözlerde varda o kadar kanım ısınmadı henüz.
duman grubunu fazlaca örnek almıştır hatta birebir kopya bile sayılabilir şarkıları ama şarkıları da fena değil.
hakkında 10 sayfa yazılmış. ben 10 kelime bile yazmam. *
Kariyerinin ilk söyleşisini geçtiğimiz hafta Uludağ üniversitesinde yapmış olan ve salonu tamamen kızlarla dolduran sanatçı.
meczup klibinde de açıkça görülmektedir ki: kendisinin herkesten ayrı bir dokusu bulunmakta halihazırda. nazar değmesin.
bakışlarından, tavırlarından bile açıkça görülüyor bu. kliple, anlık görüntüyle, suni vitrinle alakası olduğunu sanmıyorum. kumaş farklı.

http://www.youtube.com/wa...v=4dWYR0ZNnlk&ob=av3e

şimdi ben merak ediyorum, biz bu adamı toplaşıp toplaşıp daha çok sevsek, şu meczup klibi tıklanma rekoru kırsa, bu adam da mı ergen işi olacak? saçmalamış olacak? ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar değersiz mi sayılacak? o zaman üzülürüm işte bak. ikinci bir model vakası meydana gelmiş olur.. çok üzülürüm.

bir başka tadı olan adam.